Šťáva z jablek pro 4 měsíční miminko

40
15.2.21 18:03

Šťáva z jablek

Ahoj, právě jsme se sestrou bavily, jestli může dát svojí malé (19.2 ji budou 4 měsíce) stavu z vymačkanych jablek. Co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1606
15.2.21 18:06

Já bych řekla, ze jo, džus samosebou ne, ale stavicku klidne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1882
15.2.21 18:11

Já bych jí osobně nedávala nebo jen maličko + naředěné vodou. Počítej s tím, že se velmi pravděpodobně dost pokaká :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
15.2.21 18:16

Osobně bych z čerstvých jablek nedávala a ani nevidím důvod, proč to takovému miminku dávat a zvykat ho na sladkou chuť tekutin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
15.2.21 18:20

A z jakého důvodu to chce sestra do tak malého mimina cpát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
15.2.21 18:28

@PeBa12 nechtěla do ní nacpat celé jablko. Chtěla zkusit jednu malou lžičku šťávy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20365
15.2.21 18:32

Nedavala bych, zacla bych spis zkouset lzicku zeleniny nez zvykat na sladkou chuť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
15.2.21 18:37
@Danielarat píše:
@PeBa12 nechtěla do ní nacpat celé jablko. Chtěla zkusit jednu malou lžičku šťávy

Ale proč? Pro tak malé dítě je to naprosto zbytečné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
15.2.21 18:37

@Hanka1 lžičku zeleniny? Měla jsem za to, že tu bude moct až 20.2. Šťávu z jablek mi doktorka doporučila, když mělo moje dítko 3 měsíce na bolení bříška. Tehdy byl ale rok 2007,tak nevím, jak je to teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20365
15.2.21 19:00
@Danielarat píše:
@Hanka1 lžičku zeleniny? Měla jsem za to, že tu bude moct až 20.2. Šťávu z jablek mi doktorka doporučila, když mělo moje dítko 3 měsíce na bolení bříška. Tehdy byl ale rok 2007,tak nevím, jak je to teď

Tak nepsala si jestli je kojena nebo na UM. Na boleni briska bych radeji dala specialni kapky a cvicila s ni nez stavu z jablek,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1606
15.2.21 19:29
@Danielarat píše:
@PeBa12 nechtěla do ní nacpat celé jablko. Chtěla zkusit jednu malou lžičku šťávy

Jako jedna lžička fakt ničemu neuškodí, nechapu, proč by se neměla dat?

Taky si myslim. Však se do kojencu cpou různý sajrajty horem dolem, a nikdo se nad tím nepozastavuje, když mají horečku, dává se běžně Panadol a to i na stridacku s Nurofenem, různý instantní cajiky a kaše taky obsahují různý sladidla kupříkladu, palmový tuk, a tak :nevim: a tady všichni nadelaji nevim co z jedné lžičky stavy, ze mi to přijde až úsměvné :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20365
15.2.21 19:40
@Semtex píše:
Jako jedna lžička fakt ničemu neuškodí, nechapu, proč by se neměla dat?Taky si myslim. Však se do kojencu cpou různý sajrajty horem dolem, a nikdo se nad tím nepozastavuje, když mají horečku, dává se běžně Panadol a to i na stridacku s Nurofenem, různý instantní cajiky a kaše taky obsahují různý sladidla kupříkladu, palmový tuk, a tak :nevim: a tady všichni nadelaji nevim co z jedné lžičky stavy, ze mi to přijde až úsměvné :lol:

Vsak at si kazdy do sveho kojence nacpe, co uzna za vhodne… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
15.2.21 20:01
@Semtex píše:
Jako jedna lžička fakt ničemu neuškodí, nechapu, proč by se neměla dat?Taky si myslim. Však se do kojencu cpou různý sajrajty horem dolem, a nikdo se nad tím nepozastavuje, když mají horečku, dává se běžně Panadol a to i na stridacku s Nurofenem, různý instantní cajiky a kaše taky obsahují různý sladidla kupříkladu, palmový tuk, a tak :nevim: a tady všichni nadelaji nevim co z jedné lžičky stavy, ze mi to přijde až úsměvné :lol:

Tak založila diskuzi aby se nás zeptala na názor a my ji ho řekli. Nevidím důvod proč cpát do kojence šťávu z jabka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12388
15.2.21 20:24
@Hanka1 píše:
Tak nepsala si jestli je kojena nebo na UM. Na boleni briska bych radeji dala specialni kapky a cvicila s ni nez stavu z jablek,

Já teda o dětech prakticky nic nevím, ale proč by někdo měl hned do malýho prcka rvát nějakou zas. ranou chemii místo lžičky přírodní šťávy z ovoce… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3364
15.2.21 20:29
@Semtex píše:
Já bych řekla, ze jo, džus samosebou ne, ale stavicku klidne ;)

V čem je rozdíl? :think:
Džus (juice) je česky šťáva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat