Stavba domu na špatném místě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 00:24
stavba domu na spatnem miste

Prosim o radu, jsem uz zoufala. Stavime s mamzele dum na miste-vesnici, ktere mi neni absolutne blizke..Ve zkratce:manzel nez se se mnou seznamil pozemek uz mel a ja byla zamilovana a v te dobe jeste ani poradne nevedela co chci.Byla jsem presvedcena, ze spolecnym budovanim domu k mistu ziskam vztah.Opak je pravdou, misto nesnasim(respektive tu vesnici).Bydli zde cela manzelova rodina a pres velke peklo, ktere nam tchan delal, se ted s nim momentalne nestykame.Neda se zde nikde jit z detmi-hriste stare, jine neni, mladi lidi se sem nehrnou-vesmes tu bydli starsi generace, nemam tu zadnou kamaradku. Jedinna vyhoda je dostupnost do mesta asi 3 km..Prosim o radu nekoho, kdo byl v podobne situaci-da se zvyknout nekde, kde se vam vubec nelibi? Ja vim udelala jsem chybu, jenze co ted? Zvazovala jsem vsechny moznosti.Nici mi to cely nas jinak pekny vztah.Ted uz vim, ze bych rada zustala tady, kde bydlime a kdyby nebylo domu jsem na 100% stastna. Manzel to vi, musela jsem mu to rict, nejdriv jsme se pohadali, pak me uklidnoval, respektive se me snazil presvedcit, nepomohlo to. Proto uz jsem zoufala. Manzel to v zivote neproda, je na to neskutecne fixovany.On to vidi jinak a ja nevim co dal(Pro rypaly-na dome jsem s manzelem o vikendech opravdu drela-aby me tu nekdo neosocoval, ze chudak manzel pracuje, zatim co zenska sedi na zadku a prudi–jak je tu zvykem)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alkata
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 24.02.19 02:30

Místo jde nesnášet? Nebo jde o ty lidi? Urovnejte vztahy, domov lze mít kdekoli, kde si lidé rozumí.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 24.02.19 02:47

Patova situace. On odtud nepujde a ty to tam nesnasis. Moje prvni stavba skoncila rozvodem kratce po kolaudaci, ne kvuli mistu, to bylo krasne, ale stavba nas odcizila plus jeho chorobna fixace na barak a uplna zmena zivotniho stylu. Vedela jsem, ze tak nechci dal zit a odesla.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 9422 příspěvků 24.02.19 06:08

Mas auto? Jestli si 3km od mesta, neresila bych. Najdes si kamaradku tam. Sednes do auta a ses tam do 10 min.

kacakaca
Závislačka 2698 příspěvků 24.02.19 06:20

Mate stavbu pojistenou pro pripad vandalismu, napriklad pozaru? Kdyz se tam tak nesnasite, muze se stat cokoli…

Tkanicka26
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 06:55

My to meli se stavbou taky tezke a malo paru to prezije,co vidim kolem sebe.My to zvladame.Ale misto jsme vybrali spolu a tesime se z nej.

Tkanicka26
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 06:56
@kacakaca píše:
Mate stavbu pojistenou pro pripad vandalismu, napriklad pozaru? Kdyz se tam tak nesnasite, muze se stat cokoli…

S hypotekou musi byt pojisteni vsichni

lorelai947
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 24.02.19 07:04

S expřítelem jsem žila šest let v místě kde jsem to nesnášela - lidi tam na sebe byli zlí, chlapi ochlasti jeden vedle druhýho, ženské uječené fúrie… Taky jsem tam neměla žádnou kamarádku a nedalo se tam ani nic podnikat… Do města to bylo skoro 40km, takže jsem spíš byla pořád zavřená doma a neskutečně mě to ubíjelo… Pak se přidaly i problémy s partnerem a musela jsem to skončit a odejít… Ale my nebyli vzití, neměli jsme děti ani společný dům, takže tvoji situaci ti nezávidím… Asi bych poradila být co nejvíc mimo domov, jezdit s dětmi do města, tam je určitě spousta nejrůznějšího vyžití a kamarádku si tam taky jistě najdeš… No a třeba to manžela trkne, že má sice svůj vysněnej barák, ale je v něm imrvére sám a uvědomí si co je pro něj důležitější. Jestli barák nebo spokojená a šťastná rodina… :nevim: Přeji hodně štěstí :kytka:

chaela
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 1 inzerát 24.02.19 07:07

Z mě zkušenosti je to v podstatě neřešitelná situace. Můj muž šel do našeho stávajícího bytu jen kvůli mně. Nechtěl sem, nic se mu tu nelíbilo. Dozvěděla jsem se to cca po roce, co jsme tu bydleli. Teď pořád na vše nadává, je hodně nespokojený a já taky nejsem dvakrát nadšená, že musí žít někde, kde nechce. Ale on mi tehdy chtěl vyhovět, tak mi nic neřekl, myslel si, že si zvykne. Teď se budeme stěhovat a půjdeme pro změnu tam, kam chce on. Budeme nejspíš rekonstruovat barák v místě, které sice mám ráda, ale na trvalé bydlení se mi az tak nezamlouva. Nicmene vim, ze pro děti to tam bude super, kamaradky si tam najdu přes skolku, školu, hřiště… odpor k tomu nemám a čím dál víc se na to těším. Pokud bych byla zásadně proti, snažili bychom se najít nějaký kompromis, protože už víme, že chtít prostě musí oba.
Jak bych řešila vaši situaci opravdu nevím. Asi to prostě zkus a uvidíš. 3 km není nic, to.můžeš jezdit 2× denně, klidně na kole nebo pěšky, to je opravdu pohoda. Pokud si nesedneme s nikým ve vesnici, máš spoustu možností ve městě. Spousta lidí bydlí tak, že ve svém domě v podstatě jen spí a tráví víkendy, jinak jsou ve městě.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26262 příspěvků 24.02.19 07:29
@Anonymní píše:
Ted uz vim, ze bych rada zustala tady, kde bydlime a kdyby nebylo domu jsem na 100% stastna.

Tohle nechápu.

alisekR
Kelišová 5669 příspěvků 24.02.19 07:31

Zakladatelko,tuto diskusi zakládaš opakovaně proč? Je to velmi nedávno, co to tu běželo. Řádilo ti tu kvanta lidí a stejně sis z toho asi nic nevzala, když se ptáš znova. ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 13623 příspěvků 24.02.19 08:09

@jenny.fields asi se teprve bude do domu stěhovat a teď bydlí jinde

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26262 příspěvků 24.02.19 08:10
@Tichošlápek píše:
@jenny.fields asi se teprve bude do domu stěhovat a teď bydlí jinde

aha, dík!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 08:27

@alisekR nezakladala jsem nic vickrat,s emiminem zacinam,anonym kvuli svagrove ktera sem chodi

terien
Extra třída :D 10693 příspěvků 24.02.19 09:05

To ti tedy nezávidím :( pro mě je místo, kde žiju, naprosto zásadní a raději bych obětovala vztah než se stěhovat někam, kam nechci. V tomto jsem sobec.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama