Jste nervní maminka??

27.3.17 21:39

Ste nervní maminka??

Dobry večer, strašně by mne zajímalo zda ste někdo nervní maminka?? Malému je 8 měsíců a strašne se nervuji pořád :( přala bych si být ta klidna a vždy usměvavá maminka ale prostě mi to nejde… Máme jet třeba na naštevu a už sem nervni zda maly tam nebude protivný nebo nebude brecět, nebo ted se naučil postavit v postylce a stojí a breči snazim se mu ikazat jak si hačnout ale začne rvat jeste vic a mne to proste vytačí :roll: přala bych si byt uplne v klidu ale nejak mi to nejde.. take to tak mate maminky? Nebo ste uplne v pohode?? Dekuji za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14385
27.3.17 21:45

Ja sem teda dost nervni, driv sem byla uplnej klidas, ale jak me to dite dokaze vytocit, obcas sama nechapu :D je to tim ze sem s nim 24 hodin v kuse, at se snazim delat cokoliv tak bud mi chce pomahat nebo mi to schvalne kazi, tak jako tak vsechno delam 2× tak dlouho… jestli te vytaci ze si stoupa v postylce tak pockej az zacne behat a tahat vsude veci, obcas mam chut vrazdit, neco uklidim a on vytaha na druhym konci bytu neco dalsiho a tak porad dokola :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1612
27.3.17 21:47

Jsem a taky bych si prala byt klidna a vyrovnana. Cekam ted druhe a rikam si chudak dite :). Je to hodne o nalade, hormon. rozpolozeni a na co zrovna myslim. Ted napr.na to, co budu delat za tri roky po materske, no proste magor, tak me to depta, ze jsem pak nervni na dceru. Nemam trpelivost. Co s tim, nevim :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
27.3.17 21:48

Dej si hořčík :mrgreen:

Nervní matku ze mě udělaly ty děti!!! Já sama bych taková nebyla :lol: (Logické, že :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
27.3.17 21:50

@89Nika89 tak ja u mimina mam trpelivost temer svatou, zato ctyrletak mi brousi nervy. Snazim se nervat, ale nekdy ma dny, kdy mam pocit, ze jsem se do vecera vylozene prorvala. Nicmene naucila jsem se resit jak „neresit“ prkotinky a je lip. Takove to co kdyz bude rvat na navsteve, valet se po zemi atd spis prameni z tvoji nejistoty a to dite to citi. Vsak at si rve, at se vali… neni prvni a ani posledni. A osmimesicni je fakt jeste malinkatej, spis potrebujes vypadnout od decka, vydachnout si. Jesti mas hledani vyuzij toho, budes se pak na malyho tesit a budes i min nervni :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9124
27.3.17 21:51

Nejsem nervní a nikdy jsem nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701
27.3.17 21:56

Jestli tě nerví 8m miminko, tak se teda holka připrav, že za rok, dva skončíš v Bohnicích :mrgreen: A pokud ne, tak nepřežiješ jeho pubertu. Proč tě dopředu stresuje, že bude třeba na návštěvě plakat? Je to dítě (v tomto případě ještě miminko)! Bude plakat, bude dělat scény, bude dělat věci, které tě štvou, ale je jen na TOBĚ, jak se s tím vypořádáš. Hlavně si uvědom jednu věc: nikdo, krom tebe samé, tě nesoudí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
646
27.3.17 21:57

Jsem nervak, ale krotim se, nejhorsi je kdyz nekam specham a 2,5lety najednou zacne řvát ze nikam nejede, nechce se oblect, zacne kopat nebo se honit se mnou po pokoji, tak to pak je na mrtvici, zalezi na nalade jeho, ale je cim dal vetsi vzteklina hlavne kdyz neni po jeho :zed: starsi zase by jen hledel do PC nebo mi do oci lze, tak se pak nerozcilujte :cert: takze nervaka ze me udelali deti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
27.3.17 21:58

Nejsem, ale byla jsem. Preci jen uz memu nejstarsimu tahne na patnact, takze mam jistou praxi a petimesicni mimino me nicim vynervovat nemuze, spoustu veci uz neresim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 21:59

No sem sním 24 hodin v kuse a když hlída tchýňe tak vždy pospichám a nebo přitel tak též pospichám ja říkam ja žiji ve stresu… a maminku mam v cizine :( ja bych chtěla být v klidu nechci aby pak vyrostl a byl nervni dítě :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 22:01
Možna lepší neřešit…
@ELIbeta píše:
Nejsem, ale byla jsem. Preci jen uz memu nejstarsimu tahne na patnact, takze mam jistou praxi a petimesicni mimino me nicim vynervovat nemuze, spoustu veci uz neresim.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
27.3.17 22:03

@89Nika89 zvyknes si :kytka: Ja jsem 1800km od rodiny, manzelova rodina nehlida, tchyne hlidala za necelych patnact let presne jednou a to, kdyz jsem rodila druorozenou, tak se starsim vydrzela cele ctyri hodiny. Pri tretim uz jsme si to radsi zaridili jinak. Vlastne moje deti nehlidal nikdy nikdo, akorat posledni dva tri roky si je nasi berou v lete do CR na par tydnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bong
27.3.17 22:05

Do roka jsem byla v klidu, mimino neuteče :D Pak to začalo :mrgreen:. Už jsem se ale uklidnila, jinak bych se zbláznila ;) Jak bylo řečeno, nenervuj se, to nejhorší tě teprve čeká… :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Upravit
16985
27.3.17 22:07
@Pipet píše:
Dej si hořčík :mrgreen:Nervní matku ze mě udělaly ty děti!!! Já sama bych taková nebyla :lol: (Logické, že :lol: )

Jak mnou spolykany horcik vyklidni moje dite, aby me nevytacelo dobela? :-)
Ne, vazne, pomuze? V jakych davkach?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 22:07
No to si neumim představit ale zase vtsi dite vice věcí se da podniknout a ne sedet doma.. nebo jezdit kocarem. Mam rada sport a urcite se pak da podniknout a zamnestnat díťe :) no posledně sme byly na nasteve pul hod a zacal rvat podaval sem hracky delala tutinuni nic rev jak… daly sme ho lehnout a on řval a řval… takže z nastěvy nebylo nic..
@unuděná píše:
Jestli tě nerví 8m miminko, tak se teda holka připrav, že za rok, dva skončíš v Bohnicích :mrgreen: A pokud ne, tak nepřežiješ jeho pubertu. Proč tě dopředu stresuje, že bude třeba na návštěvě plakat? Je to dítě (v tomto případě ještě miminko)! Bude plakat, bude dělat scény, bude dělat věci, které tě štvou, ale je jen na TOBĚ, jak se s tím vypořádáš. Hlavně si uvědom jednu věc: nikdo, krom tebe samé, tě nesoudí!
@unuděná píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama