Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Moc Vám děkuji za ochotu a cenné informace! Budu se řídit Vašimi radami
Pěkné léto!
Jitka
Můžu taky poprosit o radu? Syn 17 kg, 4roky. Chtěla jsem sedačku polohovatelnou a líbí se mi vnitřní pásy, protože syn v autě téměř vždy usne. Ale někde jsem našla že ta Romer advantafix nedopadla úplně nejlépe v testech. Myslíte že už raději zvolit kid fix? Nebude padat do předklonu když usne?
@VeruneckaS Advansafix dostala v testech 3*, to je běžně dobré hodnocení u sedaček kat. 9-36 kg, lepší mají jen některé s pultíkem, což pro 17 kg dítě už není.
Ale když má 17 kg tak jděte už rovnou do 15-36, jsou i polohovací, a rovnou do některé z řady Kidfix XP : http://autosedacky.mimishop.cz/katalog.php?…