Steeve - Advansafix II Sict nebo Kidfix II XP Sict

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3
11.7.16 11:54

Moc Vám děkuji za ochotu a cenné informace! Budu se řídit Vašimi radami :-) Pěkné léto!

Jitka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.16 10:06

Advantafix vs kid fix

Můžu taky poprosit o radu? Syn 17 kg, 4roky. Chtěla jsem sedačku polohovatelnou a líbí se mi vnitřní pásy, protože syn v autě téměř vždy usne. Ale někde jsem našla že ta Romer advantafix nedopadla úplně nejlépe v testech. Myslíte že už raději zvolit kid fix? Nebude padat do předklonu když usne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7159
19.9.16 08:42

@VeruneckaS Advansafix dostala v testech 3*, to je běžně dobré hodnocení u sedaček kat. 9-36 kg, lepší mají jen některé s pultíkem, což pro 17 kg dítě už není.
Ale když má 17 kg tak jděte už rovnou do 15-36, jsou i polohovací, a rovnou do některé z řady Kidfix XP : http://autosedacky.mimishop.cz/katalog.php?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.16 07:33

@steeve děkuji moc za radu. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala