Mám jet do zahraničí, i když ztratím přítele?

22.5.18 16:01

Stěhování pryč a přítel

Ahoj holky,
Nějak nevím jak se zachovat, tak mě zajímá co na to vy.
Je mi 21 let a se svým přítelem jsem přes tři roky. Donedávna jsem byla spokojená, ale teď mám nakou krizy. I partnerem máme teď horší období. On je tu spokojený je takový že už nechce nic moc měnit, nic nového neděláme, nikam nejezdime a on ani nechce. A mě tak napadá, že si vlastně přijdu mladá na to abych zůstala celý život v jednom městě, chodila z práce domů a víc nic. Tak mě napadla myšlenka odstěhovat se do Anglie, začít tam pracovat, zlepšit si angličtinu a prostě něco v mém životem změnit. Našetřit si peníze a zase se kouknout jinam. Ještě je tu problém ten, že přítel nechce jet se mnou, celé mu to přijde jako blbost. Takže teď nevím co dělat, vzdát se těch náladu zůstat s ním a doufám že se vztah zlepší a že se jednou nebudu litovat toho že jsem to nezkusila? Nebo se s ním rozejít zkusit to a uvidím co nového mi to přinese?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
300
22.5.18 16:06

@Sadgirlclub 21? Jeď, prosím, okamžitě. Objednej si letenku hned teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32260
22.5.18 16:07

Nakou krizy?
dříve než angličtinu zlepši rodný jazyk.Toto je vážně děs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
22.5.18 16:12

@Sadgirlclub Je ti 21, jsi svobodá, bezdětná. Život jaký žiješ ti nevyhovuje tak ho změnˇ :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3508
22.5.18 16:14

Souhlasim, jed ted hned. Je mala pravdepodobnost, ze vam to vydrzi navzdy, kdyz uz ted mas krizi, a pokud chces odjet a mas odvahu, tak se na nej vubec neohlizej. Vycitala by sis to. Ja poznala ex ve 20, byla to velka laska, pak jsme se rozesli a ja az potom zjistila, ze nejlepsi by bylo v tech dvaceti se sebrat a jet, nevazat se na chlapa, se kterym to nemelo budoucnost, ackoli jsme spolu byli skoro pet let. Ted uz se mi v sestadvaceti nechce zacinat nekde jinde, mam dobrou praci, a jsem asi az moc pohodlna. Skoda, rada bych taky zkusila zit jinde nez tady. Takze se seber a jed, prinese ti to jen pozitiva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
22.5.18 16:17

Rozcházet se hned nemusíte, ale určitě do té Anglie jeď a časem uvidíš jak to bude…Třeba si to nakonec přítel rozmyslí a pojede za Tebou, třeba ne a najdeš si jiného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
22.5.18 18:26

@Sadgirlclub Seber se a jeď! Vypadnout do zahraničí bylo nejlepší rozhodnutí, lepší čas nebude :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1572
23.5.18 03:20

Plavu s proudem: OKAMZITE JED! A to bez ohledu na to, jak to s pritelem dopadne (pravdepodobne spatne).

Spolehat na to, ze v 21 letech jsem nasla partnera na cely zivot je dot naivni. Koukej stradat zkusenosti. Jak zivotni, tak partnerske.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
23.5.18 08:21

Jedna perla za druhou, zakladatelka neví co chce a co píše, práce ji nevoní, přítel také ne, znuděná sama sebou, tak si myslí, že v zahraničí to bude lepší, snílku, a ostatní ji hned přikivují

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.18 08:57

Co to tu meleš? Já jsem nikdy neřekla že mi práce nevoní…pracuji a pracovat budu :cert: psala jsem že asi nechci ve svém věku zažít to že jedinou náplní bude chodit z práce domů..o tom že nechci pracovat jsem nikde nepsala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067
23.5.18 09:12

@Sadgirlclub souhlasím s ostatnimi, jed, jsi mlada, aby jsi se vazala na jednoho kluka. Zaroven ale souhlasim i s tim, ze bys mela predevsim dopilovat tu cestinu, nez odjedes do te Anglie pilovat tu anglictinu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
23.5.18 09:18

Jed jed jed :) muj ex byl taky nejstastnejsi v klidu doma, vydrzela jsem to vice let nez ty a hadej co - bylo to jen horsi.

Neudelas to jen kvuli sobe, ale i kvuli nemu, nejste kompatibilni, chcete jine veci a oba si zaslouzite partnera, se kterym v zakladnich principech budete sladeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
23.5.18 09:25

Není v Anglii hrozně drahé bydlení? Nejdřív bych si to propočítal, jestli si tím fakt vyděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.18 09:33

@Emimin7 ano je ale platy jsou tam zase o to lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
23.5.18 09:37

Já tam mam právě bratrance a ten prý neušetří. Ale zase neznám jeho styl života. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama