Stehy po šití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 20.12.09 10:47
Stehy po šití

Holky,

za jak dlouho vám vypadly (nebo se vstřebaly) stehy po šítí po porodu ? Mám dva týdny po porodu a furt ze mně visí niť (omlouvám se za naturalismus :lol: ).

Reakce:
PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 20.12.09 11:15

Tak ze mě taky vypadl až po 14 dnech…
Ale teda asi bych si radši kdyby třeba do týdne nevypadl zašla na gyndu ať na to mrknou. Lepší než aby ti tam zarostl a udělala se nějaká píštěl…to je pak hodně nepříjemný.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 20.12.09 11:15

No to si nepamatuju, ale taky mi tam nějakou dobu visela :lol: , pak jsem byla na kontrole u gynekologa a ten když viděl, jak je to sešité (primářem v ivančické nem.), tak mi navrhoval, že by to mohl spravit. :lol: :lol: :lol: Tak jsem s díky odmítla, že s tím dožiju. 8-)
Pokud je dlouhá, tak by ti ji mohl někdo odstřihnout (zkrátit). Asi lepší, než za ni nechtě zatáhnout…

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 20.12.09 11:31

Tak já měla šití 14 dnů, trochu se mi rozjelo, tak jsem šla na kontrolu do porodnice a tam mi stehy rovnou vystříhala, když doteď nevypadali.

Visící odstřihni. A zkus za ni lehce zatáhnout, třeba půjde ven.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 20.12.09 12:05

Mně to taky vypadalo kolem druhého týdne. Ale zatahat za to bych eda asi odvahu neměla. Když mi to vypadlo, trochu to pak bylo citlivé!
Ale asi bych pak taky někam zašla, aby se mrkli!

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 20.12.09 13:07

Jéžiš, ach ta paměť… :lol:

Určitě mi vypadly později než za 2 týdny - to si pamatuju, páč mi kamarádka doporučovala nějakou PA, která k ní docházela a stehy jí tahala, protože jí přišlo příšerné, že ještě po 2 týdnech nejsou vstřebané. Na mě to působilo jako dobrý byznys, páč paní brala snad 500,– za návštěvu a chodila na několikrát stylem - tento ještě necháme a vytáhneme příště, tak jsem to nechala být. Akorát jsem si teda na ni po těch dvou týdnech vzpomněla, tak to vím :mrgreen:

Vypadly v pohodě později - některé, co jsem měla vevnitř možná i po 4 týdnech (ruku do ohně bych za to nedala, ale něco bylo i přes 3 týdny určitě…)

Ale co visí, bych normálně zastřihla - nebo radši manžel, ať se ještě nestřihneš nebo něco :roll:

Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 20.12.09 13:27

Mě řekly do deseti dnů by měly vypadnout, po 3 týdnech pálení a svědění jsem to vzdala a zašla k dr. s tím, že mám asi zánět a prd byly tam ještě stehy a ty mi tam dělaly neplechu, radši si s tím dojdi, odborně ustřihnou a je to. Navíc v šestinedělí máš všude přednost :palec: . Přeju rychlé hojení :wink:

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 21.12.09 12:14

Po prvním porodu mi vypadly stehy asi po třech týdnech (velké šití), po druhém už někdy během 2. týdne, ale bylo to jen pár stehů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >