Vypadá takhle štípanec od komára?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 16:26
Stipanec od komara?

Maminky, zdravim vsechny, prosim vas nemate zkusenost? Muzou byt toto stipance od komara? Takhle se dneska probudil muj 4 mesicni syn.. jeste ma 3 pupinky na hlave, 6 na jedne ruce, 3 na druhe a 3 na nozicce.. mel na spani bodycko s kratkym rukavem takze na brisku ani zadech nic nema.. vubec mi to nepripomina komari stipnuti, ale komary jsem v loznici nasla 3… vypadalo to u vasich miminek podobne? :?

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 23.07.19 16:33

Když jsi je našla… I na komáry můžou děti reagovat různě, jinak… :think: neměl třeba před pár dny horečku, teploty? Že by to bylo po nějaký tý pátý, šestý nemoci? Ale sázela bych na ty komáry.

katscha
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 23.07.19 16:40

Přesně takto vypadají komáří štípance na našem miminku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 16:44
@Kamkam píše:
Když jsi je našla… I na komáry můžou děti reagovat různě, jinak… :think: neměl třeba před pár dny horečku, teploty? Že by to bylo po nějaký tý pátý, šestý nemoci? Ale sázela bych na ty komáry.

Dneska mi prijde trochu teplejsi ale po namereni v zadecku mel max 37,4… nasla jsem je dneska rano.. je mozny ale ze na hlavicce mel uz vcera.. prijde mi to trochu jine nez stipance co mam ja, ale to muze byt asi i tom jak maji miminka svetlou kuzi :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 16:45
@katscha píše:
Přesně takto vypadají komáří štípance na našem miminku.

Moc dekuju :srdce: to jsem potrebovala slyset

Magdalenamag
Kecalka 132 příspěvků 23.07.19 17:09

Tak tohle měl teď přesně můj synovec. Sestra s ním jela o víkendu hned na pohotovost a byl to komár :palec:

katscha
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 23.07.19 17:16

Mě by to taky překvapilo, ale já věděla, že to je komár. Slyšela jsem ho, ale než jsem ho dokázala plácnout, malý měl pět štípanců, já jeden. Asi jim ti maličcí chutnají.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 23.07.19 17:37
@Anonymní píše:
Dneska mi prijde trochu teplejsi ale po namereni v zadecku mel max 37,4… nasla jsem je dneska rano.. je mozny ale ze na hlavicce mel uz vcera.. prijde mi to trochu jine nez stipance co mam ja, ale to muze byt asi i tom jak maji miminka svetlou kuzi :(

To by byla dřív teplota a vyšší. Jsou to ti komáři. ;)

Váš příspěvek
Reklama