Stolice

176
23.12.07 21:24

Stolice

Prosím poraďte.Mimčo je plně kojeno,přibírá také normálně,ale asi jednou v týdnu má takovou zelenou stolici.Normálně má takovou jako míchaná vajíčka.Je to normální.Jím všechno,luštěniny,zeleninu,zelí…
Děkuji.Odpovědi prosím na SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.12.07 13:06

Ahoj, jestli to bylo jenom jednou, tak bych to přešla v klídku :) . Mohlo se jen víc napít toho předního mléka, které obsahuje dost laktózy a ta způsobuje zelené kakání. Samozřejmě to sleduj dál, a kdyby se to neměmnilo, tak bych se radši zeptala doktorky.Ale obdivuju, jak můžeš jíst všechno- luštěniny apod. Kdybych to snědla já, tak se malý chudáček asi roztrhne, jak by byl nafouklý a měl by křeče. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
25.12.07 21:59

V porodnici jsem dostala prirucku co u mimi je normalni a nenormalni a jak ma co vypadat. A jsou tam i popsane barvy a konzistence stolice. Normalni pry je zluta, jak pises, hneda, seda a zelena. Tak bych se neobavala. Moje mala to mivala podobne, ta mela pravidelne zase sedou a obcas byla zelena nebo zluta. Kazde mimi je prece jine

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
25.12.07 22:46

Do zelena mívá malý dost často. Spíše mne znepokojuje konzistence - první cca 1,5 měsíce i vzhledem připomínala vajíčka teď již několik týdnů jsou „vajíčka“ jen občas, jinak je spíše vodová 8O Podotýkám, že malej přibírá hodně cca 300 g týdně a stolička je téměř pokaždém přebalení. Je ta vodová normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.07 08:57

Prosím poraďte, už nevím, jak dál!!! :cry: Malý je plně kojený, má skoro 5měsíců a má zácpu jak řemen. Jeho kakání je úplně jak zubní pasta, možná ještě malinko tužší. Myslela jsem si, že je to tím, že jsem jedla čokoládu, tak jsem ji vypustila a vůbec nic se nestalo. Včera jsem mu dala švestkovou šťávu, jednou se pořádně vykakal, ale v noci už ho to zas vzbudilo. Nemohl se vykakat, bolelo ho bříško a teprve, až jsem mu pomohla rourkou, tak se zase uklidnil a usnul. Já myslela, že ta švestková šťáva stačí dát jen jednou. Kolikrát mu to mám dát, aby se to zlepšilo? Po svátkách hned asi navštívíme doktorku, jestli nemá nějakého vira :cry: :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama