Strach z druhého porodu a velkého mimi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
67
11.1.17 02:43

Me nevyvolavali ale taky me nechali dlouho trpet a ukonceni cisarem. Kluk 5300g 56cm. Ted pujdu k doktorovi po sestinedeli a chci se ho zeptat kdyz bude mit nejaky vetsi vahovy odhad jakp ted ze chci cisare proste rovnou. Trpet fakt nechci znova zbytecne. Taky mam strach ale z normalniho porodu. Ty bolesti to je vazne neco. Ale pak to stoji za to :srdce: to zvladnete. Velky nebo maly dite to je opravdu jedno. Kontrakce nejsou podle velikosti ditete. A ty jsou to nrjhorsi. To zvladnete. Moje tchyne ma 10deti a vsechny prirozenou cestou. To nechapu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková