Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Me nevyvolavali ale taky me nechali dlouho trpet a ukonceni cisarem. Kluk 5300g 56cm. Ted pujdu k doktorovi po sestinedeli a chci se ho zeptat kdyz bude mit nejaky vetsi vahovy odhad jakp ted ze chci cisare proste rovnou. Trpet fakt nechci znova zbytecne. Taky mam strach ale z normalniho porodu. Ty bolesti to je vazne neco. Ale pak to stoji za to
to zvladnete. Velky nebo maly dite to je opravdu jedno. Kontrakce nejsou podle velikosti ditete. A ty jsou to nrjhorsi. To zvladnete. Moje tchyne ma 10deti a vsechny prirozenou cestou. To nechapu ![]()