Strach z mimoděložního těhotenství: HCG rychle roste

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 15:48
Strach z MT

Ahoj holky,

mam obavu z mimodelozniho tehotenstvi. Mam velni nepravidelny cyklus a posledni ovulace byla 17.7. Minuly tyden jsem byla u gynekolozky, protoze jsem mela pozitivni test. Hcg bylo 16 za dalsi dva dny 40. V patek jsem byla na ultrazvuku a byl v poradku, nic nebylo videt, vzhledem k rannenu tehotenstvi. V nedeli bylo hcg 101 a v utery 183.

Poboliva me trochu pravy podbrisek a mam nepravidelne spineni cervenohnede barvy uz tyden.

Co myslite? Kdyz takhle hcg roste, tak je to dobry, ne? Ale je hrozne nizke, nato, ze podle ovulace bych mela byt 5 tt.

Dekuji :srdce:

Přečtěte si článek: Mimoděložní těhotenství a jeho příznaky

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11732 příspěvků 07.08.19 15:54

No hladina je malá, ale roste to. Něco je vidět až tak od hodnoty 1000. Teď ti nikdo neřekne jak to dopadne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 16:02

@Kriss Tina takze ted nemusim mit tak velky strach, ze by se mi neco stalo, treba dnes nebo behem par dni?

Kriss Tina
Extra třída :D 11732 příspěvků 07.08.19 16:39
@Anonymní píše:
@Kriss Tina takze ted nemusim mit tak velky strach, ze by se mi neco stalo, treba dnes nebo behem par dni?

Ne toho bych se nebála, kdyby ti začlo třeba bolet břicho tak bych se nechala zkouknout, aby se vyloučilo mimodelozni, ale dokud je hladina malá a není nic vidět tak nikdo nic neudělá…

Váš příspěvek
Reklama