Bolest břicha v pokročilém těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dracula-s
Kecalka 213 příspěvků 06.08.19 22:20
Bolest břicha v pokročilém těhotenství

Ahojky. Dnes jsem byla u gynekoložky s tím, že mě bolí (pálí) dole během sexu a po, prý nějaký zánět. Dostala jsem recepty a alou domů. Jenže mě k tomu začalo bolet břicho - evidentně kvůli zácpě, větry, teda citim to tak. Občas tvrdne břicho, ale při prohlídce doktorka nic neříkala (dolů se dívala). Jsem docela přešlá, nějak mě v tomhle stavu nic nebaví jen se válím, připadám si jako šutr a k tomu když se blbě ohnu musím letět čůrat :oops: nemáte někdo nějakou osvědčenou radu co na takový stav? Porod je daleko :lol: Jsem 24tt a předtím to bylo docela fajn. Díky :hug:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 23:08

@dracula-s rada, vydrzet :mrgreen: od 24.tt mam to same. 27.tt hospitalizace kvuli predcasnym kontrakcim. Ted uz jsem doma 28.tt a lezim jako velryba a nikam nedojdu. Bricho po 15 hodine nafoukle, ze nemam ani chut jist. Ale tak snad tam dite jeste nejakou dobu vydrzi.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 07.08.19 08:00

@dracula-s Osvědčená rada pro všechny neexistuje. Je to o tělesné konstituci. Holt se to v tobě tlačí a bolí to. Řešila bych hlavně tu zácpu, protože ta jakmile přešla, tak se mi většinou dost ulevilo. Po magnésiu jsem měla regulérně menstruační bolesti, jak ta děloha byla unavená z neustálého vysedávání na záchodě - průjem pro změnu. Musíš si sama najít svůj ulevovač. Nejlepší je stejnak procházka, i když to že začátku bolí, než se všechno rozhýbe.

Váš příspěvek
Reklama