Strach z testu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1928
18.9.21 19:07

Hm, před měsícem ho podstoupil můj čtyři a půl roku starý syn. Jestli něco, tak si lehce zanadával a pak kýchal. Zcela zjevně ho to spíše nasralo, než že by to bolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26606
18.9.21 19:18
@JanaDaR píše:
Hm, před měsícem ho podstoupil můj čtyři a půl roku starý syn. Jestli něco, tak si lehce zanadával a pak kýchal. Zcela zjevně ho to spíše nasralo, než že by to bolelo.

dcera ani to, prostě ani nemrkla, poprvé od zdravotnice dostala lízátko, podruhé už nic, tak jsme jeli koupit donut

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26606
18.9.21 19:19
@Anonymní píše:
@DanielaD nepotřebuju jen už mi chybí zábava je den nato vše podmíněné je mi to líto ale co nadělám alespoň nám cestu do práce s do obchůdu nechali alespoň zatím

no a to se bojíš i antigenních testů, které se dělají z okraje nosu? to fakt není nic hrozného a na veškeré akce i na cestování můžeš mít antigen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
18.9.21 19:37

@pikola A je nejaka vyhlidka, ze s testovanim skonci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1906
18.9.21 19:56

Prosimtě vždyť ty antigenní v práci, co se strkaly jen na kraj nosu, to vůbec nestálo za řeč. Natož aby to někoho zachytilo. Nebo si najdi nějaký místo, kde mají ty flusaci, přines potvrzení do práce a máš pokoj. Nemáš povinnost se nechat testovat od zaměstnavatele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1906
18.9.21 20:01

A upřímně, já ti rozumím, nevidím jedinej důvod, proč by mi měl někdo cokoliv strkat do nosu, natož každej tejden. :roll: a Když už to náhodou potřebuju, zajdu si na ten plivací a mám pokoj. Naštěstí jsem z těch šťastlivců, co můžou dělat z domova, takže ho nepotřebuju moc často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3355
18.9.21 20:38
@Anonymní píše:
Ano bolestí… U nás se dělají jen z nosu bohužel takže mám strach

Testovali mne v porodnici, chlap jako OSVČ musel taky chodit co týden a dcera malá školačka by Ti mohla vyprávět 🙋🏻‍♀️ Neboj se, ono to polechtá a prý je dobře, když ukápne slza. Že to znamená správné provedení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
630
25.9.21 17:33
@Anonymní píše:
Děkuji aspoň někdo normální přišlo mi že sem všem pro smích :zed: :?

Nevim jestli už to tu padlo, tak si ten antigen kup v lékárně s zkus si ho sama doma co to s tebou děla ne? Na PCR tě přece nikdo nenutí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat