Strach z testu

Anonymní
18.9.21 16:51

Strach z testu

Zdravím mám strašný strach z testu na covid19…
Nikam nechodím ani na akce ani do kavárny teď se bojím že to zavedou v práci má to někdo stejný? :think: :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33245
18.9.21 16:55
@Anonymní píše:
Zdravím mám strašný strach z testu na covid19…
Nikam nechodím ani na akce ani do kavárny teď se bojím že to zavedou v práci má to někdo stejný? :think: :(

nechceš trollit jinak? V práci už to dávno povinné bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 16:56
@vokishka píše:
nechceš trollit jinak? V práci už to dávno povinné bylo.

Vím že to bylo povine ale celou dobu sem strávila na nemocenské díky bohu.. proč trolit?

• Citovat
  • Nahlásit
33245
18.9.21 16:58
@Anonymní píše:
Vím že to bylo povine ale celou dobu sem strávila na nemocenské díky bohu.. proč trolit?

no po roce a půl testů a všeho možného založit diskusi, jak se bojíš testu? A proč diskusi, je jich tu hromada o kovidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 17:00
@vokishka píše:
no po roce a půl testů a všeho možného založit diskusi, jak se bojíš testu? A proč diskusi, je jich tu hromada o kovidu.

Nikde není nic o strachu z testů a muselo to že mě ven rok a půl sem nikde nebyla vyhýbám se i přátelům aby mě neudali na hygienu nechodím do kaváren do kina nikam chybí mi normálni život je špatně se někomu svěřit?

• Citovat
  • Nahlásit
25221
18.9.21 17:01

Na testu není nic tak hrozného, jestli se bojíš, nech se očkovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 17:02
@Kriss Tina píše:
Na testu není nic tak hrozného, jestli se bojíš, nech se očkovat :nevim:

Psali několikrát že i očkování bynse testovali navíc nevím jestli mi to zrovna zato stoji 8o když je to poměrně na rychlo uplácane

• Citovat
  • Nahlásit
17636
18.9.21 17:03
@Anonymní píše:
Nikde není nic o strachu z testů a muselo to že mě ven rok a půl sem nikde nebyla vyhýbám se i přátelům aby mě neudali na hygienu nechodím do kaváren do kina nikam chybí mi normálni život je špatně se někomu svěřit?

A ceho konkretne se bojis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 17:03
@cecetka píše:
A ceho konkretne se bojis?

Celkově už jen jak to probíhá jak se ti lidi u toho tváří kolikrát jim tečou i slzy :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
17636
18.9.21 17:05
@Anonymní píše:
Celkově už jen jak to probíhá jak se ti lidi u toho tváří kolikrát jim tečou i slzy :zed:

1-2-3 a je to hotovo.
Existuji i testy plivaci. Ale treba se ti ekluje plivat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2928
18.9.21 17:06

A bojis se proc? Jako vysledku? Nebo ze to boli? Nebo ze ti da nekdo do nosu cip? Neni ten strach trochu iracionalni? Prekonej ho, nekam si na test dojdi..treba ze slin, jestli ti jde o nos…bojuj s tim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25221
18.9.21 17:07
@Anonymní píše:
Celkově už jen jak to probíhá jak se ti lidi u toho tváří kolikrát jim tečou i slzy :zed:

A jak víš, jake bys měla testy? Jsou plivaci, jsou z krku, jsou z kraje nosu, ne všechny se davaji pomalu do mozku a není to příjemné, ale dá se to přežít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 17:08

@cecetka právě že u nás šou jen ty z nosů :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 17:09
@Melodie91 píše:
A bojis se proc? Jako vysledku? Nebo ze to boli? Nebo ze ti da nekdo do nosu cip? Neni ten strach trochu iracionalni? Prekonej ho, nekam si na test dojdi..treba ze slin, jestli ti jde o nos…bojuj s tim

Ano bolestí… U nás se dělají jen z nosu bohužel takže mám strach

• Citovat
  • Nahlásit
12149
18.9.21 17:12
@Anonymní píše:

to jsou PCR. tam se dělá hluboký výtěr a z vlastní zkušenosti vím, že ty slzy nejsou z bolesti, ale zřejmě ta tyčka cestou podráždí nějaký nerv či co :nevim: ale v zaměstnání se běžně dělají antigeny, ty se tak hluboko nestrkaj. ty spíš lochtaj :mrgreen: jako co si budeme povídat, pokud už by měly být povinné, tak buďme za ně rádi. zpočátku se dělaly testy z krve, s píchancem do prstu bych tedy problém měla i já :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat