Strakonice - kdy chodí podpora?

Anonymní
21.11.16 09:14

Strakonice-kdy chodí podpora?

Ahoj, potřebovala bych vědět kdy chodí podpora v nezaměstnanosti. Čekám na ni jako na smilování. Mám ji dostat na složenku :roll:.Děkuji za opovědi… :kytka:

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat