Strečové potahy z Decodoma

207
13.3.16 13:01

strečové potahy z Decodoma

Ahojj, máte někdo zkušenosti s napínacími potahy na křesla od firmy decoDoma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6842
13.3.16 13:56

Mám potahy na židle, lezou z toho nitě, brzo to vyhodím. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
13.3.16 14:03

Maji to tchani, kdyz se na tom nesedi a je to zastrkane tak to vypada celkem slusne, jak se na tom sedi, tak to cele vyleze, posune se to a musi se to zase upravit, vyhladit, zastrkat, nedej boze nejaka interakce s detmi. Trvanlivost nevim, maji to v paradnim pokoji, kde se skoro nesedi. Ja bych to nechtela, obecne jsem nepritel potahu, prehozu a ruznych dek na sedackach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4630
13.3.16 21:22

Naši to mají na křesle, šílenost. Vytahuje se to, po každém zvednutí to musí upravit. Za ty peníze bych se na to v… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
13.3.16 21:44

Ahoj, mame je doma asi pul roku nebo rok. Zacla se nam trhat ecokuze na pohovce, drolit, atd., a protoze mame deti, nechteli jsme jeste kupovat novou. Deky padaji, tak jsme nakonec zkusili ty potahy. Deti na tom samo radi, skacou. Musi se pouzivat takovy pojistky, penovy valecky, pak to neleze. Ve svu zatim drzi. Je to lepsi nez deka a poslouzi jako mezistav pred koupi nove pohovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23074
13.3.16 21:47

Díky za tuhle diskuzi, byla jsem hodně nahlodaná je taky koupit. Ale podle popisu nám stejnou službu obyčejný přehoz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
13.3.16 21:55

My jsme museli zakryt horni cast pohovky a na to jsou deky blby, pac jak se opres, pristane ti to na zadech. Nejlepsi by bylo koupit pohovku novou :D taky jsem myslela, ze to nebude nic moc, ale jako mezivarianta dobry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
1.12.16 11:02

Ahoj, máte někdo další zkušenosti? Máme rohovou sedačku a malé děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
1.12.16 11:54

My je máme asi půl roku a jsou fajn. Vypadají pěkně. Máme kočky, tak jsme chtěli ochránit nové křeslo, když na něj skáčou atd. Výhoda je, že se dají sundat a vyprat. Jen je opravdu třeba koupit ty válečky, jinak se to sune všemi směry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat