Střevní chřipka a účinnost antikoncepce

19.6.23 21:54

Střevní chřipka a účinnost antikoncepce

Zdravím přeji hezký večer. Mám problém a potřebuju poradit. U nás máme střevní chřipku a já beru antikoncepci. Hodinu po prášku jsem zvracela. Mám stále brát nebo je to na nic teď? Bojím se že když vezmu další pilulku opět ji vyzvracím nebo to půjde druhým koncem a to rychlým proudem. Kdyby jste mohli někdo poraďte mi co nejvíce prosím. Kdy zase začít nebo tak. Děkuju :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37144
19.6.23 22:21

Já bych ji vzala, pokud je nadeje, ze to udrzis, tak si aspoň nerozhodis tolik hormony, jako když třeba týden vynechas úplně. Ale samozřejmě počítat se sníženou funkci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36171
20.6.23 09:44

Zkusila bych si vzít za pár hodin jinou pokud ji udzis. A chránila se teď ještě jinak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty