Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím přeji hezký večer. Mám problém a potřebuju poradit. U nás máme střevní chřipku a já beru antikoncepci. Hodinu po prášku jsem zvracela. Mám stále brát nebo je to na nic teď? Bojím se že když vezmu další pilulku opět ji vyzvracím nebo to půjde druhým koncem a to rychlým proudem. Kdyby jste mohli někdo poraďte mi co nejvíce prosím. Kdy zase začít nebo tak. Děkuju ![]()
Já bych ji vzala, pokud je nadeje, ze to udrzis, tak si aspoň nerozhodis tolik hormony, jako když třeba týden vynechas úplně. Ale samozřejmě počítat se sníženou funkci.
Zkusila bych si vzít za pár hodin jinou pokud ji udzis. A chránila se teď ještě jinak.