Stříhání vlásků, nehtíků

Anonymní
12.5.20 13:44

Stříhání vlásků , nehtíků

Kdy jste poprvé stříhali vlásky miminkům? A neutíky na nohou? Jsou tam ponožky a po prvním měsíci mi nepřijdou velké. :srdce: A čím jste stříhali vlásky?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1265
12.5.20 13:50

Moc nerozumím řeči tvého kmene.. 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
12.5.20 13:58

Podle te slataniny bych to sverila vice fundovane osobe :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987
12.5.20 14:02

Tak talezi, jak je dite vlasate, ale ja jsem kluky nechala poprve ostrihat, kdyz meli rok a trictvrte. Normalne u kadernika. Predtim jsem jim jen trochu pristrihla ofinu, aby nelezla do oci. Nehty se strihaji kazdou chvili. Jen v sestinedeli jsme nestrihali a davali rukavicky, aby se neskrabali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
12.5.20 14:03

Poprvé jsem dceru nechala ostříhat po 3. roce, moc ji vlasy nerostou (naštěstí) a předtím na sebe nenechala šáhnout. Nehty u nohou jsou u miminek tak jemné, že se klidně můžou odlomit a ani si nevšimneš :nevim:. Norma na stříhání nehtů neexistuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23178
12.5.20 14:06

Nehty od pár dní. Rostly rychle a škrábal. Dodnes stříhám na rukou tak co 3 dny ( má 15 měsíců), na nohou méně často. Vlasy jsme stříhali nůžkami, jen kolem oušek, už by to potřeboval celkově, ale nějak se k tomu nemáme nikdo :lol: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
842
14.5.20 11:07

Vlasy jsem strihala sama klukovi na roce strojkem(ale jsem vyučená kadeřnice)…a nehtiky na rukou tak dvakrát do týdne a na nohou tak jednou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama