strikani z prsou

17
16.4.04 09:20

strikani z prsou

Preji krasny den a mam velko prosbu. Ja jsem zmatena jak „lesni vcela“. Vcera kdyz jsem si zmackal prso tak mi z nej vystrikla bila tekutina nebylo ji mnoho,ale nevim co si mam myslet. Kdyz jsem ho jeste nekolikrat promackavala tak vzdy vytekla kapicka. S pritelem snazime o miminko, ale prave mam MS. Nevite co by to mohlo byt. Dekuji Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41
16.4.04 12:30

Ahoj Hani,

mě se tahle tekutina taky objevila v době, kdy jsme se s manželem snažili o mimi a když jsem si pak udělala těhotenský test, tak byl pozitivní. Tekutina byla bíla a jak přesně píšeš, když jsem zmáčkla prso, tak z něj vytekla tato tekutina. Někde jsem četla, že je to právě znak těhotenství, ale už bohužel nevím kde. To, že máš zároveň MS by nemuselo značit, že nejsi těhotná. Jsou přece i případy, kdy se MS objeví v době těhotenství. Zkus těhotenský test, třeba napoví.

přeju hodně štěstí.
Monča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
16.4.04 13:44

Diky, jak moc tekutiny ti vytékalo.?Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
16.4.04 17:50

Hani, pár kapek. Vrchol bradavky byl bílý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
19.4.04 08:28

Ahojky,
diky moc. Ja jsem si delala testik, ale byl negativni. ale myslim ze bych musela byt tehotna teprve tak deset dni a to si nejsem jista ze by se to uz prokazalo takze vydrzim a otestuji se jeste jednou tento tyden. Dika a ahoj Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.4.04 14:26

Ahojky, to co popisujes jsem take zažila, ale byla to pouze zvýšená hladina prolaktinu. Po snížení hladiny jsem do měsíce otěhotněla. Pokud tedy nebudeš nyní těhotná, svěř se svému gynekologovi a ten ti určitě pomůže. Držím palce Eva

• Nahlásit
  • Citovat
290
19.4.04 15:02

Ahoj Hani, :P
měla jsem podobný problém jako ty, v době, kdy jsme se s partnerem snažili o mimi - trvalo to skoro 2 měsíce, než mi test potvrdil těhotenství - je to opravdu tou zvýšenou hladinou těhu - hormonů. U mě to bylo dvojnásob - čekám dvojčátka. Třeba budeš podobný případ!
Přeji brzké zařazení k těhulkám!
KEIKO 27tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
19.4.04 16:15

Ahoj holky, presne to co popisujete mam pokazde po OVU. Ale jen z jdnoho prsu… Taky jsem mela strach, co to muze byt, ale je zmenou hladiny hormonu v tele…

Maxi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.4.04 16:16

mlíko?

Ahojte holky,
taky přispěju svou troškou do mlýna:koncem ledna jsem vy:,–(ila prášky s tím,že se budeme snažit o mimi.No a v půlce března jsem při samovyšetření prsa také zjistila že mi (pouze z levého)při zmáčknutí vytéká bílá tekutina.Byla jsem stoprocentně přesvědčená že jde o zvýšený prolaktin a minulý týden jsem po odběru krve zjistila že hormony jsou naprosto v normálu.Tak jsem se pro jistotu obědnala na vyšetření prsou ale osobně si myslím že to nic vážného nebude!Tak na mě myslete 8)Pa pa Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.4.04 08:02

Děkuji všem za odpoved. Jeste to chvili necham byt a tak za 14 dni bych vyrazila k doktorovi. Ta hladina prolaktinu se urovna sama nebo se musi nejak upravovat? papa Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
1296
20.4.04 09:15

Ahoj Hani,

já má taky stejný problém. Taky mě po zmáčknutí prsu vytéká bílá tekutina, taky jenom kapička.

Byla jsem u lékaře a ten mi udělal krevní testy a zjistil, že mám zvýšený prolaktin. Ten se snad tvoří v hypofýze ( podvěsku mozkovém ), a že je to možnost, proč nemůžu otěhotnět.

Brala jsem nejdříve Mysalfon, ale ten jsem dost nesnášela a tak mi doktor předepsal Medocriptine.

Je ale pravda, že zatím nic. Hladina prolaktinu neklesá. Prý to, ale může být způsobeno i psychicky. Když moc toužíš po miminku. Chce to se uklidnit. Vyjet si s miláčkem někam do přírody, nemyslet na to a jen si tulinkovat.

Měj se moc krásně a brzy mimíska přeje Mikina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.5.04 11:12

Ahojky,
jeste jednou diky za info. Minuly patek jsem vyrazila k lekarce. A ta me hned poslala na ulrazvuk a vysetreni prsou a kdyz jsem se ji zeptala na zvysenou hladinu prolaktinu tak mi odpovedela ze to muze ale nemusi byt ono. Pry se to muze stat i zvysenou sexualni aktivitou haha :-), casto se to pry zase upravi samo. A spoustou jinych veci a jeste mi rekla ze pokud by se jednalo o zvysenou hladinu prolaktinu tak by stejne do me zadny prasky necpala protoze az bych je prestala brat tak by se stejne zase zvysil. Takze jsem z toho trosku zmatena :( . Hned jesem sla jeste na krev az budou vysledky dam vedet. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.5.04 07:00

Čauky holky
mám podobný problém. Minulý měsíc jsem vy:,–(ila HAK a toužím po miminku. Asi týden se mi při zmáčknutí bradavky objeví bílá kapka někdy i trošku nažloutlá. Vypadá to jako mlezivo, které se mi objevilo po porodu při prvních dvou těhotenstvích. Tenrát jsem ale neměla při těhotenství tento příznak. Jinak je mi špatně, bolí mě břicho i prsa. Jenže jsem dnes začal trošku špinit, tak nevím. Po přečtění Vašich příspěvků se o tom radši doktorovi zmíním. Je mi už 37 roků takže moje tělíčko asi dostává zabrat. Zdravím všechny snažilky.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama