Stydím se za přítele

Anonymní
9.12.19 15:09

Stydím se za přítele

Holky, mám přítele, který je absolutně bezohledný a konfliktní. Tak třeba přes víkend jsme byli v Praze u jeho sestry a byli jsme si prohlédnou Prahu, Karlův most, Václavské náměstí… a samozřejmě všude plno lidí. Tak je předvánoční čas, všude lidí jak mravenců. Chování mého přítele bylo příšerné, naprosto příšerné. Dělá mi jenom ostudu. Nikomu se neuhnul, chápu, že někteří lidé jsou sobečtí a neuhnou se, ale tak nebudu přece dělat to samý, ne? Tak když oni neuhnuli tak on také ne a samozřejmě do sebe vráželi a vyvolal konflikt, dokonce jsem musela zasáhnout. Plival na zemi. Kašlal na lidi s otevřenou pusou, bylo to hrozné. Pak si pšouknul před lidmi, schválně. Příšerná ostuda, jeho ségra se jenom smála nebo nic neříkala. Zničil mi den. Téměř ho tam zmlátil jeden polák, ale musím se přítele zastat, protože ten polák vrazil do jeho těhotné ségry. Já se fakt divím, že ještě nepřišel domů s rozbitým čumákem. Když jsme se vraceli vlakem domů, na nádraží kouřil a plival pořád na zem, téměř plivl na jednoho pána. Když jsem mu řekla, aby se choval slušně, že tohle se nedělá, začal se urážet a být agresivní a zeptal se mně, jestli mu chci pokazit zbytek dne? Tvl… nechápu. Tohle už nedávám, je bezohledný k druhým lidem a všude mě ztrapňuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
9.12.19 15:12

A proč s ním jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 15:13

@Kriss Tina Teď už opravdu nevím. Chová se jako buran, bezohledný.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 15:14

On byl opili? Nebo se takto chova za strizliva?

• Citovat
  • Nahlásit
3868

Do oběhu s ním ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše:
On byl opili? Nebo se takto chova za strizliva?

Bohužel za střízliva :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
20580
9.12.19 15:15
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Teď už opravdu nevím. Chová se jako buran, bezohledný.

V tom případě bych ho poslala kam slunce nesvítí 8) přece nemáš zapotřebí být s někým sobeckym a bezohlednym, kdo ti přináší jedině ostudu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10469
9.12.19 15:15

Já bych s takovým buranem nebyla. Počítám, že se takhle chová pořád že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 15:16

@Kriss Tina Jako ke mě je milý, pozorný, ale jakmile jsme někde venku.. hrůza jaký je k ostatním lidem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 15:16

Uz by letel. Kdyby byl na me aresivni za strizliva tak bych ho poslala do zadele. Je to urcite tezky. Ale pochybuju, ze se zmeni. Kdyz se tak chova i pred sestrou a je mu to sumak.

• Citovat
  • Nahlásit
1558
9.12.19 15:17

No tak to je ale prima :lol: to musi byt pohodovy zivot s takovym clovekem… Jestli je jako mlady takhle nesnesitelny, to bude jednou prototyp spravnyho duchodce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 15:18

Jak jsi s nim dlouho?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 15:20
@Anonymní píše:
Jak jsi s nim dlouho?

Téměř tři roky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 15:21
@Anonymní píše:
Téměř tři roky

A to se chova porad stejne? Kdyz si s nim promluvis co ti rekne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 15:23
@Anonymní píše:
A to se chova porad stejne? Kdyz si s nim promluvis co ti rekne?

Když se mu snažím domluvit, odpověď je, že ti lidé jsou sobečtí a neuhnou se. Tedy v něm chyba není, ale v lidech (překlad jeho myšlenek).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat