Sunar na jeden den?

139
6.5.16 19:29

sunar na jeden den?

Ahoj holky dotaz potřebují na den prič, koupila jsem odsávačku z DM ale vůbec to sní neumim :-( vyteklo jen 20 cl. Můžu mu dat sunar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
139
6.5.16 19:38
@kobzdi píše:
Ahoj holky dotaz potřebují na den prič, koupila jsem odsávačku z DM ale vůbec to sní neumim :-( vyteklo jen 20 ml. Můžu mu dat sunar?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2069
6.5.16 19:39

Pokud Ti to vypije, tak ano. Ale jestli je zvykly jen na prso, tak nebude mozna chtit ani lahvicku. Vyzkousej to nejdriv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
6.5.16 19:42

No hladem ho nenecháš, to je jasné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
6.5.16 19:44

Vyzkoušela jsem tech 20 jestli vypije a vůbec nechtěl on nechce ani dudlík, jsou mu 3 měsíce. Zítra koupím tu lahvičku s tvarem prsou co myslíte bude chtít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24Martina
6.5.16 19:51

To ti nikdo neřekne. Jsou děti co nedají do pusy kromě prsa nic :nevim:
Já bych teda od tak malého dítěte na cely den neodjela, ale to je jen tvá věc.

• Citovat
  • Nahlásit
1827
6.5.16 20:01

A nemá někdo v oklí elektrickou odsávačku na půjčení, s tou to jde dobře, já odsávala často. Jinak klidně bych pro jednou Sunar dala, ale jestli ti vezme flašku, toť otázka, jestli ne, tak máš asi smůlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
6.5.16 20:25

Tak je asi zbytečné diskutovat zda má či nemá jet od dítěte :roll: asi musí

pokud lahev nevezme to tak stříkačkou do pusinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5027
6.5.16 20:28

Mě taky nejde odsát a to mám elektrickou medelu. Od plně kojeného dítěte bych neodjela, popř. bych si ho vzala s sebou. Sunar na jeden den je podle mě nejhorší co můžeš udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
6.5.16 20:54

Vzala bych ddítě s sebou. i pokud by flašku vzalo, tobě explodují prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12195
6.5.16 20:55

@kobzdi tak jistotu v tomhle nikdy mít nemůžeš. jsou děti, které savičku do pusy nevezmou. a pak jsou děti, jako moje prostřední holka - v pěti měsících se mi odstavila po jednom dni na sunaru. a vůbec nešlo o to, že by pak nechtěla prso, ona pak nechtěla mateřinu (ani z lahvičky). do té doby jsem netušila, že i tahle malí haranti mohou být tak zmlsaní :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2138
6.5.16 20:59

Je to tvoje dítě, dát mu můžeš co chceš, ale mě bolela prsa při vynechání jednoho kojení při zavádění příkrmů, nedovedu si představit najednou celý den nekojit (neodsávat). Naše malá si nevzala flašku, ani když byla na operaci, museli jí dát sondu, pak jsem zase pokračovala v kojení (já si odsávala).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
6.5.16 21:19

Tak já musela od mladší dcery v šestinedělí na týden jinak to nešlo…prsa jsem měla ani nechci vzpomínat… 2× denně v rámci procházky mi jí manžel vozil a jinak jí dával MM stříkačkou o jsem odsávala. Byl to děs, ale jinak to nešlo starší byla v nemocnici byly jí 3 roky a musela sem být sní já… manžel nemohl z důvodů, že na pokojích jsou jen matky + děti… nad standart byl plný…bylo to akutní. Nedokázali nám vysvětlit v nemocnici co kdyby byl otec sám bez maminky co by jako bylo 8o. Takže nikdo neví proč musí od dítěte. Já měla a mám štěstí, že manžel neměl problém a hlavně, že byla druhá takže už věděl co a jak…ZVÁDNUL TO SVĚLE. A to dostávala v porodnici dokrm než jsem se rozkojila normálně v lahvičce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4100
6.5.16 21:20

To teda nevím, jak to uděláš, když neodsaješ… dítěti sice může hlídačka zkoušet dát všecko možné a všelijak (lahvičkou, lžičkou, stříkačkou atd. atd.), ale co uděláš ty bez s prsama :nevim: :nevim:

myslím že tenhle jeden den tě bude stát opravdu hodně řešení a zkoušení a kupování vybavení atd. atd…
co třeba vzít dítě s hlídačkou nějak se sebou, aby jsi ho mohla kojit?
já vím, že na to ses neptala… jen mě to napadlo, jestli to nebude jednodušší… samozřejmě když neznám podrobnosti, jen dávám svůj názor, ty už sama posoudíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
6.5.16 21:39
@budi píše:
To teda nevím, jak to uděláš, když neodsaješ… dítěti sice může hlídačka zkoušet dát všecko možné a všelijak (lahvičkou, lžičkou, stříkačkou atd. atd.), ale co uděláš ty bez s prsama :nevim: :nevim:myslím že tenhle jeden den tě bude stát opravdu hodně řešení a zkoušení a kupování vybavení atd. atd…
co třeba vzít dítě s hlídačkou nějak se sebou, aby jsi ho mohla kojit?
já vím, že na to ses neptala… jen mě to napadlo, jestli to nebude jednodušší… samozřejmě když neznám podrobnosti, jen dávám svůj názor, ty už sama posoudíš :kytka:

tak pod teplou sprchou to odstříká akorát mléko skončí v odpadu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat