Sunar od 1. měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adesska
Povídálka 12 příspěvků 04.08.19 22:41
Sunar od 1. měsíce

Ahoj holky, mám dotaz ohledně Sunaru a jeho dávkování.
Od propuštění z porodnice jsem dávala Nutrilon, jenomže po něm malá dost zvracela, tak jsme od 1. měsíce teď začali zkoušet Sunar.
Jenomže Nutrilon jsme dávali 90 ml po 3 hodinách a Sunar musim davat 100-120 ml a za hodinu a půl má zase hlad, vydrží max 2,5 hodiny a už ji musim dát další. Máte někdo podobnou zkušenost? Je Sunar méně výživný, nebo proč myslíte, že chce jist víc a častěji? A je podle vás vůbec vhodné davat Sunar takhle brzy? Dekuji za odpověď.

Reakce:
Mika.ella1
Kecalka 203 příspěvků 04.08.19 22:53

A ty kojis? Nebo asi nechapu otazku moc brzy na sunar.

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 8472 příspěvků 04.08.19 22:54

Ono je to taková past. Začne tím, že si myslíš, že dítě má po hodině hlad, protože brečí. Ze všech možných důvodů, ty víš jistě, že je to hlad a hurá dalš krmení. Jenže to se smícha staré mléko v břiše novým a teď už ten řev přijde zaručeně… Jasně, že dudani flašky a mamka blízko pomůže. Držela bych minimálně dvě hodiny, spíš dvě a půl, idealne 3 a nebo zkusila Hipp. Ne není to brzo, jsou děti na vm od narození.

Adesska
Povídálka 12 příspěvků 04.08.19 23:31

@Mika.ella1 nekojim prave, nemám žádný mliko :( myslela jsem to jakoze někde se píše, ze takhle malý děti by měli mít spis Nutrilon :think: @Bubla Bůčková já prave zkouším všechno, vzdycky ji prebalim, masiruju brisko, zkouším si sní povídat ale nic, cuca si ruku a chce jist :think:

martinapen.
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 1 inzerát 05.08.19 01:31

Tak za me nutrilon na prd, mala se po nem nemohla vykakat. A neboj fakt nemusi jen nutrilon, mlicek je spousta. Mam tri deti prakticky na mlicku umelem, protoze mi vzdy odeslo me mlicko brzy. Je Nestle beba-za me super, Hipp super i Hami dobré. Kazdemu miminku pasuje neco jineho. Ale to, ze se ti zda porad hladove, to je celkem normalni. Malinka moje posledni ma dva mesice a delala mi to take, ale snazila jsem se davky dodrzovat a spis ju teda vozila nosila a nejak to prezila :mrgreen:, ted uz je to lepsi

Michaela02993
Závislačka 4732 příspěvků 05.08.19 02:31

@Adesska syn mi po nutrilonu zvracel i když jsem do mléka přidávala nutriton aby nezvracel, takže od jeho cca 2 týdnů měl Sunar a stačil mu… A to že po tak krátké době chce jist poznáš podle toho že si cuca ruku??? :O já Teda nevim, ale můj syn si taky ruku cucal ale že by byl hladový to neznamenalo, spíš chtěl něco Dudat aby se uspal a uklidnil

1mila2
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 05.08.19 03:35
@Adesska píše:
@Mika.ella1 nekojim prave, nemám žádný mliko :( myslela jsem to jakoze někde se píše, ze takhle malý děti by měli mít spis Nutrilon :think: @Bubla Bůčková já prave zkouším všechno, vzdycky ji prebalim, masiruju brisko, zkouším si sní povídat ale nic, cuca si ruku a chce jist :think:

Jj, a proto se vyrabi sunar 1, protoze pro deti neni vhodny :roll: a vubec, ja cetla, ze nejlepsi pro dite je kojit :lol:

Davam sunar uz 3timu diteti a nic zvlastniho nepozoruju. Davam sunar AR, aby nezvraceli a je to v pohode.

Muj chlap mi vzdycky rekne, ze dite ma hlad, kdyz breci. Vcera teda prekvapil a rekl, ze se mu chce spat, protoze breci a leha si na bok :lol: pesticky si rvali do pusiny, kdyz je neco bolelo. Dala jsme dudlik, nosila, naklepavala… taky mu to mlicko nemusi vyhovovat, nebo spatna voda, nebo moc teple, moc studene. Deti jsou v tomhle rypacci :think:

kve-tinka
Kelišová 5345 příspěvků 4 inzeráty 05.08.19 05:14

Tady v to je UM blbe, prvni dite na UM, snazila jsem se dodrzovat rozestupy, max treba 20min driv, nebo jsem dala vice vody, prokladala fenyklovym cajem… druhe dite plne kojene a kdyz fakt breci, nevim cim, ze :mrgreen: tak jde proste na prso, kolik si vypije tezko rici, v te chvili je to proste o kontaktu s mamou… dite na UM pribiralo rychleji, nez to, co je ted kojene.

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 8472 příspěvků 05.08.19 08:40
@1mila2 píše:
Jj, a proto se vyrabi sunar 1, protoze pro deti neni vhodny :roll: a vubec, ja cetla, ze nejlepsi pro dite je kojit :lol:

Davam sunar uz 3timu diteti a nic zvlastniho nepozoruju. Davam sunar AR, aby nezvraceli a je to v pohode.

Muj chlap mi vzdycky rekne, ze dite ma hlad, kdyz breci. Vcera teda prekvapil a rekl, ze se mu chce spat, protoze breci a leha si na bok :lol: pesticky si rvali do pusiny, kdyz je neco bolelo. Dala jsme dudlik, nosila, naklepavala… taky mu to mlicko nemusi vyhovovat, nebo spatna voda, nebo moc teple, moc studene. Deti jsou v tomhle rypacci :think:

Jo jo chlapsky rady jsou top :mrgreen:

Purple Rain
Kecalka 198 příspěvků 05.08.19 09:37

Třeba chce víc, protože roste a prostě toho víc potřebuje. Také jsem se snažila řídit dávkováním a malá mi brečela. Řešila jsem to s doktorkou a ta řekla ať jí dám víc. Tak jsem dala víc a byl klid. Prostě měla hlad a tabulky na obalu um jí byly ukradené.

Adesska
Povídálka 12 příspěvků 05.08.19 15:54

Dekuju všem :) :srdce:

Váš příspěvek
Reklama