Sunar od 2 let mladšímu dítěti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kmottlova
Nováček 4 příspěvky 02.03.17 00:11
Sunar od 2let mladšímu dítěti??

Maminky mám dotaz a prosím o rady či zkušenosti?? Jaký máte názor na to když bych dala své 19 měs dceři kojenecké mléko ( hipp ), které je určené až od 2 let? Nevím jestli tím můžu něco způsobit či ne? Ale koupila jsem ho, protože bylo v akci 2 balíky v poloviční cenně a teď nevím jestli ji ho mám nebo nemám dávat… :nevim: Děkuji za jakékoliv rady, typy

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

nozu
Extra třída :D 11662 příspěvků 02.03.17 02:00

Ja bych nedala. Ale jsem srab a plne dodrzuju pokyny. Za pripadne boleni briska by mi ta sleva fakt nestala…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 02.03.17 02:30

Dala bycg.jako fakt si nedovedu predstavit, jak by mohlo diteti, co muze i kravsky mliko uskodit sunar od 2 let :nevim: tam bude max trochu jiny pomer vitaminu a tak.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 02.03.17 05:08

V tomto veku uz bych klidne dala. Lisi se to vyzivovou hodnotou. Nebo pro klid muzes udelat ridsi.
A mimo téma, syn uz UM v tomhle veku nepil, pripada mi to uplne zbytečné, pokud dite normalne ji.

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 02.03.17 06:04

Klidně jí to můžeš dát. Jak píše ProfZav je tam jen jiný poměr vitamínu a dalších složek. Já to tak také dělala, malá pila sunar, do 1,5 roku jsem jela podle čísel, a pak podle toho co zrovna bylo v obchodě, kde jsem se aktuálně nacházela, nebo podle akce. Nutno říci že sunar malá pila do 2,5 let a to 5 krabic měsíčně. Také když jsem to poprvé udělala, tak jsem si porovnala sunar 3 a 4, a ve složení minimální rozdíly. Akorát jsme jí teda nekupovala nikdy 1.

stinga
Závislačka 4133 příspěvků 6 inzerátů 02.03.17 06:43

Ano klidně dej, jak píšou holky nahoře, u miminek do půl roku bych nic nezkoušela, ale 19 měsíců už může i obyč mléko, nic mu to neudělá

MalinaQ
Kecalka 206 příspěvků 02.03.17 06:47

Vůbec se toho neboj. Jak už bylo psáno, tak se to od sebe liší jenom poměrem vitamínů, a když to to porovnáš tak zjistíš, že rozdíly moc velké nejsou. Navíc ten poměr vitamínů je namíchaný pro „ideální“ dítě (průměrná výška a váha) s „ideáním“ jídelníčkem (který sestavil nějaký odborník, jak by se podle něj mělo dítě v tomto věku stravovat). A kromě toho, že i nározy odborníků na dětský jídelníček se liší, tak každá rodina i dítě to má jinak. Takže ve výsledku je to úplně jedno ;)

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 02.03.17 07:03

Me vzdycky zarazi to setreni na detech, na sobe ok, ale kvuli akci a par korunam? To je sila. Deti stojej prachy, divny! To vam na zacatku nikdo nerekl? Sorryjako

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 02.03.17 07:27
@AndelaCerna píše:
Me vzdycky zarazi to setreni na detech, na sobe ok, ale kvuli akci a par korunam? To je sila. Deti stojej prachy, divny! To vam na zacatku nikdo nerekl? Sorryjako

Nechápu, co je špatného na tom, když něco pro děti koupím v akci. Nouzi opravdu nemáme a také jsem se vždy rozhlédla po akcích, než jsem objednala UM nebo třeba ovocné kapsičky. Proč bych třeba měla za kapsičku platit 25, když jinde úplně tu samou měli za 10. Neberu to jako šetření na dětech, když dostanou úplně to stejné (stejná značka i příchuť), jen s jinou cenou. Leda, že by si cenovku nalepily na čelo.

Aries6
Generální žvanilka 21952 příspěvků 5 inzerátů 02.03.17 08:19

@kmottlova Já bych nedávala takhle velkýmu dítěti žádné UM :nevim:

Aries6
Generální žvanilka 21952 příspěvků 5 inzerátů 02.03.17 08:22
@Adelka951 píše:
Nechápu, co je špatného na tom, když něco pro děti koupím v akci. Nouzi opravdu nemáme a také jsem se vždy rozhlédla po akcích, než jsem objednala UM nebo třeba ovocné kapsičky. Proč bych třeba měla za kapsičku platit 25, když jinde úplně tu samou měli za 10. Neberu to jako šetření na dětech, když dostanou úplně to stejné (stejná značka i příchuť), jen s jinou cenou. Leda, že by si cenovku nalepily na čelo.

Tak pak já na dětech šetřím maximálně a budu asi nejhorší matka. UM ani jedno nemělo. Kapsičky, Lipánky a další „vychytávky“ nekupuju. Koupila jsem za těch 5 let pár skleniček, když se jelo na dovolenou. Samostatné ovoce a zelenina je levnější, kapsičku mám jednu doplňovací, když už to chci použít třeba někde na cestě. A plínky taky kupuju ty nejlevnější, co jsou na trhu :mrgreen:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 02.03.17 08:43
@AndelaCerna píše:
:zed: jo jasně, takže budu úplně blbá a půjdu a koupím Sunar v rosmannu za 270 místo abych šla do penny, kde mají ten samý za 159,chudák moje dítě!!! Bože.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 02.03.17 08:44

Klidně bych dala, já dávám ;)

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 02.03.17 08:49

Nic se nestane..moje děti pili sunar do 2,5 let..
je tam jiný poměr vitamínu, tak mužeš udělat řidší..( nebo si počkej až mu ty dva roky budou - um vydrží ) ;)

vjerunqa
Závislačka 3133 příspěvků 02.03.17 08:57
@Aries6 píše:
@kmottlova Já bych nedávala takhle velkýmu dítěti žádné UM :nevim:

Ani já ne.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >