Reklama

Vrnění při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ester_julie
Nováček 4 příspěvky 26.02.17 16:39
Vrnění při kojení

Ahoj.
Chci se zeptat, zda máte zkušenosti při kojení s vrněním a případně co s tím. Prcka kojení téměř vždy uspí a ke konci kojení začne vrnět. Přes den by mi to nevadilo a prs bych mu sebrala, ale v noci ho nechávám takhle usnout a když se to opakuje už cca po osmé, jsem z toho malinko na prášky. Říkám si, zda nedělám při kojení nějakou chybu.
Děkuji za odpovědi.
 Julie

Reklama

Reakce:

Correy
Závislačka 4277 příspěvků 43 inzerátů 26.02.17 16:57

@ester_julie S tím jsem se nesetkala, ale přijde mi to hrozně roztomilé :-) Co přesně ti na tom vadí?

Evca.St
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 26.02.17 17:24

Mě malá taky vrni :) s čím máš konkrétně problém?

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1971 příspěvků 26.02.17 18:57

Syn to dělal taky, prostě tak projevuje spokojenost

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama