Reklama

Zavinovačka a kojení v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jabi
Povídálka 31 příspěvků 24.02.17 08:01
Zavinovačka a kojení v noci

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat těch z vás, které své dítko zavinujete, jak řešíte noční kojení. Já jsem to donedávna dělala tak, že když se syn začal hlásit o jídlo (většinou ani nebyl vzhůru, jenom se vrtěl a mlaskal), tak jsem ho vybalila ze zavinovačky a šla kojit. Jenže poslední asi týden spí tak tvrdě, že když ho rozbalím, tak následuje řev, protože ho vlastně budím z hlubokého spánku. Začala jsem tedy kojit „balíček“, protože jinak to byl stres pro nás oba, ale je mi líto, že takhle nemáme spolu kontakt. Je tu někdo, kdo měl podobný problém? Upravilo se to později? Byla bych už raději, kdybychom se zavinovačky zbavili, ale zatím prostě bez ní nespí dobře, často bez ní ani neusne…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7620 příspěvků 24.02.17 08:13

@Jabi kojila jsem běžně v zavinovačce a zhruba ve 2 měsících jsme přešli na spací pytel a teď kojim ve spacím pytli, vyhovuje nám to oboum až nebude chtít být ani v něm budu kojit bez něj :-) Nech to na miminku umí si říct co chtějí :-)

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 24.02.17 08:13

Normalne jsem kojila v zavinovacce. Proc se ji chces zbavit? Bud rada ze s ni dobre spi.

Jabi
Povídálka 31 příspěvků 24.02.17 08:19

Kristýno, a jak jsi poznala, že už v zavinovačce nechce být? Synovi jsou teď tři měsíce a někdy se teda vzpouzí, když ho do ní dám, ale pak stejně usne a pěkně spí.

Jabi
Povídálka 31 příspěvků 24.02.17 08:22

@Alyss1 Jak jsem psala - mrzí mě, že spolu při kojení nemáme kontakt. Ale máš pravdu, dokud v ní syn bude hezky spát, zbavovat se jí nebudu.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 24.02.17 08:39

Kontakt můžete mít cely den ;) co bych dala za to, kdyby ten nás tvrdohlavec spal v zavinovacce. Starší v ni byl do osmi měsíců - uz mu dole koukaly nohy, ale šťastný jak škeble. Kojila jsem ho v ni, později ve spacim pytli.

simsa55
Stálice 64 příspěvků 24.02.17 08:39

Nam to trvalo asi tyden, kdy po rozbaleni nasledoval rev.Pak se to nejak ustalilo.Vzdy cekam, az je mimi uplne vzhuru a ma otevrene ocka. V zavinovacca jsem teda nikdy nekojila, tak nevim…Ale spime v ni porad a jeste asi nejakou dobu budeme, jinak bychom se nevyspaly..

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 24.02.17 08:46

Já kojila jedině zavinuté děti. Rozbalit je, tak mám o noční zábavu na min. hodinu postaráno. Kontaktujte se přes den a v noci ho nech v klidu. Ať mu ještě nenarušíš režim den/noc.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 24.02.17 08:47

Tak kontakt můžeš mít i v zavnovačce ne-? zavimovala bych, dokad to šlo. u nás bohužel byl brzy tak silnej, že jsem mohla ělat psí kusy a stejně se z ní dostal.

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 24.02.17 08:47

Já zavinovala všechny tři holky do 5 měsíců. Pak se tomu začali bránit, šít s sebou, plakat, když jsem je zavázala. Tak jsem přestala. Ale to přechodový období bylo náročný :roll:

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9451 příspěvků 24.02.17 10:07

V současnosti některé LP dokonce zavinovačku nedoporučují, že pak děti hodně tvrdě spí a nebudí se tak na kojení a omezuje se tím laktace :) No já za ní byla ráda a kojila jsem s ní jak kdy. většinou jsem před kojením i přebalovala, takže jsem ho z ní stejně vyndala.

gabona1
Stálice 87 příspěvků 24.02.17 17:04

Ahoj, môj maličký zavinovačku miloval, bol v nej oveľa spokojnejší a kludnejší. Oveľa lepšie spinkal v noci, nevrtel sa. Mal pocit asi ako v brušku, stiesnený, to majú bábätká radi.

Jabi
Povídálka 31 příspěvků 24.02.17 18:40

@Tichošlápek Našemu už taky koukaly nohy :) Teď zavinuju do velké osušky.

Jabi
Povídálka 31 příspěvků 24.02.17 18:46

@Aries6 Toho přechodu se taky bojím. No ale budem to muset nějak zvládnout, až to přijde.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7620 příspěvků 24.02.17 18:56

@Jabi začal se v ní kroutit a furt machal ručičkama a pak se mi i začal „šoupat“ v postýlce a v pytli spinká jako dudek :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama