Kolo pro drobnější dítě. Superior Panda nebo Agang Capo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sotulka
Nováček 4 příspěvky 06.03.18 10:44
Superior Panda nebo Agang Capo?

Dobrý den, prosím doporučili byste kolo Superior Panda nebo Agang Capo? Případně ještě Nipper Core? Nevíte, které má nejnižší rám? Syn je menší a drobnější. Děkuji za radu.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10338 příspěvků 09.03.18 15:17

Dobrý den,

vidím, že zatím nikdo neodpověděl. Já jsem se podívala po souvisejících diskusích na Vaše téma a našla jsem něco, co se Vám možná bude hodit v diskusi jak vybrat dětské kolo.

Přeji dobré pořízení :mavam:,

Josefina

dalimil
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 09.03.18 15:25
@Sotulka píše:
Dobrý den, prosím doporučili byste kolo Superior Panda nebo Agang Capo? Případně ještě Nipper Core? Nevíte, které má nejnižší rám? Syn je menší a drobnější. Děkuji za radu.

Podle mě bude CORE nejlehčí a AGANG nejtěžší. Výšku rámu je nejlepší vyzkoušet, čísla na webu často o realitě nevypovídají, máme také drobného kluka a hlední kola mi zabralo dost času a zkoušení, než mu to sedlo. Za mě CORE bude nejlepší volba…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama