Reklama

Výlety s tříleťákem - kolo, koloběžka, sedačka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lagusatko
Povídálka 36 příspěvků 30.01.18 15:09
Výlety s tříleťákem - kolo? koloběžka? sedačka?

Čauky, mám dotaz. Naše mladá bude mít v květnu 3 roky a ráda bych s ní vyrážela na nějaké výlety, třeba 10 - 15 km. Je velká a má už 17 kg, v kočárku to sice ještě jde, ale kroutí se tam, naklání, víc jak hodinku v něm dřepět nevydrží a pěšky je strašlivá louda. Potřebuju se hýbat a dřív jsem jezdila na kole. Ale obávám se, že na cyklosedačku na kolo je už velká, nebude to žádná sranda a když začne dělat blbiny, tak bysme mohly obě skončit na zemi. Aby sama jezdila na kole mi připadá ještě brzo, navíc abych ji měla za sebou na tyči a neviděla co dělá je taky hazard. Sama by toho asi moc neujela, takže uvažuju o koloběžce, kde by se mnou jezdila na stupátku. Jezdíte tak někdo? Nebo mi poraďte nějakou pohybovou aktivitu, abych s ní mohla ven ve svižnějším než šnečím tempu. Díky.

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 30.01.18 15:15

Koloodrazedlo?

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 30.01.18 15:17

@Lagusatko Náš mladej jezdí na odrážecím kole (šlapací dostane letos na jaře). Na tom odrážecím s ním dáme zhruba 10 km ne příliš náročným terénem (rekord je necelých 15 v čerstvých 3 letech). My za ním poklusáváme, protože je fakt celkem rychlý. Když máme nějakou náročnou túru, beru s sebou ještě nějaké nosítko, nebo šátek, ale to je celkem záhul, protože má přes 20 kilo (nicméně na překlenutí nejhoršího se to dá).

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 30.01.18 15:19

Dcera v tomto věku jezdila sama na First biku, to najezdila i celekm hodně, bavilo jí to.Co se týče koloběžky, tak na ní naše holka začala od 4 let. Párkrát jsem jí teda vezla na svý koloběžce, ale docela dřina, ale dá se to, záleží kam jedeš, jakej je terén. V každém případě jsem jí vždycky dávala přilbu a chrániče a ne jednou se jí to vyplatilo.Ted už drandí sama na kole i koloběžce a moc si to užívá.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 30.01.18 15:31

My jsme koupili koloběžku. Sice má na tom ještě křivý nohy, ale v plánu jsou procházky do parku. 2 km tam, 2 zpět plus než jí celý projdeme a všechno obejdeme tak těch 6-7 km to bude tak jsem zvědavá jak to zvládne.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 30.01.18 15:32

Nase mala je teda o pul roku mladsi, ale na leto mame naplanovano kolo s detskou autosedackou. Ditko si po chvili jezdeni zvykne a pak je to parada. ;) Nemyslim teda jezdit kazdej den 50km ale tech deset uplne v pohode. Ja bych se bala nechat jeste ditko jet samo na dlouhou vzdalenost.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >