Svatební dražba

28
28.7.19 16:53

Svatební dražba

Zdravím,
za týden máme svatbu a potřebujeme poradit s jednou hrou. Asi jsme zkombinovali tradici vtipné tomboly a dražby, tak toho moc na rady není. V podstatě dražíme vtipné věci jako je např.: Láhev vína (plastová láhev naplněná kuličky vína), Luxusní auto (malé autíčko pro děti) nebo zlaté dědictví (paštika májka) a tak podobně… myslela jsem že je mnohem lepší když to bude ve formě dražby a vtipně to komentovat ale teď k mé otázce…

Jakým způsobem vybírat peníze za vydražené věci tak aby to nebylo nějak blbé?? asi snad jen při předávání věci z ruky do ruky a hodí se do skleněné kasičky na obálkové dary? co myslíte?

Máme věci prezentovat při přihazování a nebo pouze komentovat a při vydražení věc teprve ukázat při předávání? co se vám zdá z hlediska zábavy lepší? asi se přikláním spíš k tomu momentu překvapení až při předání.

Příspěvek upraven 28.07.19 v 17:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1529
28.7.19 16:56

Ze to není ani vtipné ani zábavné. Jen další způsob jak vytáhnout z hostů penize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19698
28.7.19 16:58

A jaké částky myslíš že za to dostanete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533

Ty vážně chceš, aby za takové blbiny hosté platili reálnými penězi? To už bych to radsi udělala jen jako tombolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3591

Mně se zdá, že ta „zábavná“ tombola je za ty roky na večírcích a svatbách strašně ohraná. A spojit to s dražbou mi přijde hloupý způsob, jak získat peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
28.7.19 16:59

No jo, co když někdo přislíbí peníze a pak je nepředá :think: :zed:

Příspěvek upraven 28.07.19 v 17:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4749
28.7.19 16:59

Děkuju tomu nahoře, že nemáme tak trapný kámoše a příbuzný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
28.7.19 17:00

Mě to přijde… zvláštní. Podle mě se pohybuješ na tenkém ledě. Aby tohle byla zábava, musíš všechny hosty opravdu opravdu dobře znát. @LadyWinnie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1197
28.7.19 17:07

To radši rovnou přiznej, že chcete víc peněz, než to takto z hostů tahat. Být tam, tak mi je trapně i za tebe :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3353
28.7.19 17:09

Ach jo. Vidím to stejně jako ostatní. Je to trapné.

Nikdy bych na svojí svatbě nezorganizovala jakoukoliv „hru“ na vytahování peněz z hostů. Ještě pokud jste si řekli o peněžní dary, tak to tomu nasazuje korunu.

A když už opravdu něco takového musíte mít, tak dejte klasickou tombolu s tím, že si lístek do ní mohou hosté koupit za dobrovolný příspěvek - někdo dá pětikorunu, kdo bude chtít, dá třeba stovku, ale tak, že na to nebude koukat celý sál… ale ještě tahat peníze z hostů veřejně, „hele, kolik dal strýček xy“, to mi je proti srsti ze všeho nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3108
28.7.19 17:10

Vykaslete se na to. Udělejte teda normální tombolu, každý dá, kolik bude chtít a kolik má u sebe. Nebo se vybírá do strevicku, ale tohle veřejné vybírání, kdy každý musí říct sumu, je hrozný. Určitě dostanete finanční dary. Já bych jako host na takové svatbě byla dost zpruzena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
28.7.19 17:10

Podle reakcí hostů a okolí jim tombola celkem vadila, že je to jen na maturáky, a tohle mi někdo doporučil jako zábavu hlavně v tom že se vtipně okomentují ty ceny. O ty peníze ani tolik nejde.. vpodstatě počítáme s tím že se bude dražit za symbolické ceny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
28.7.19 17:12

To už mi třeba víc připadá trapný chodit se střevícem a loudit prachy takhle… tohle bylo pojatý opravdu jako zábava a né šance z někoho vytáhnout sumu peněz tak to tak i berte a neurážejte.. děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8437
28.7.19 17:12

Formou dražby mi to připadá ještě mnohem hloupější než formou tomboly. Dokážu tuhle tombolu pochopit na charitativní akci, ale nevím proč tahat tímto způsobem další peníze z hostů na svatbě. Navíc pochybuju, že vymyslíte nějaké originální věci, aby to vůbec bylo vtipné. Pořád se to všude opakuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8066
28.7.19 17:13

Neee. To je fakt trapas :roll:
Když už, tak tombolu. Ale dražit kraviny na svatbě?
A vtipně komentovat ceny? Ne to fakt není vtipné, ale velmi trapné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama