Svatební dražba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LadyWinnie
Povídálka 26 příspěvků 28.07.19 16:53
Svatební dražba

Zdravím,
za týden máme svatbu a potřebujeme poradit s jednou hrou. Asi jsme zkombinovali tradici vtipné tomboly a dražby, tak toho moc na rady není. V podstatě dražíme vtipné věci jako je např.: Láhev vína (plastová láhev naplněná kuličky vína), Luxusní auto (malé autíčko pro děti) nebo zlaté dědictví (paštika májka) a tak podobně… myslela jsem že je mnohem lepší když to bude ve formě dražby a vtipně to komentovat ale teď k mé otázce…

Jakým způsobem vybírat peníze za vydražené věci tak aby to nebylo nějak blbé?? asi snad jen při předávání věci z ruky do ruky a hodí se do skleněné kasičky na obálkové dary? co myslíte?

Máme věci prezentovat při přihazování a nebo pouze komentovat a při vydražení věc teprve ukázat při předávání? co se vám zdá z hlediska zábavy lepší? asi se přikláním spíš k tomu momentu překvapení až při předání.

Příspěvek upraven 28.07.19 v 17:27

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
MP Krista
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 28.07.19 16:56

Ze to není ani vtipné ani zábavné. Jen další způsob jak vytáhnout z hostů penize.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15960 příspěvků 28.07.19 16:58

A jaké částky myslíš že za to dostanete?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 28.07.19 16:58

Ty vážně chceš, aby za takové blbiny hosté platili reálnými penězi? To už bych to radsi udělala jen jako tombolu

renduli
Závislačka 3366 příspěvků 28.07.19 16:58

Mně se zdá, že ta „zábavná“ tombola je za ty roky na večírcích a svatbách strašně ohraná. A spojit to s dražbou mi přijde hloupý způsob, jak získat peníze.

minaha
Povídálka 22 příspěvků 28.07.19 16:59

No jo, co když někdo přislíbí peníze a pak je nepředá :think: :zed:

Příspěvek upraven 28.07.19 v 17:06

ontarova.stara
Povídálka 43 příspěvků 28.07.19 16:59

Děkuju tomu nahoře, že nemáme tak trapný kámoše a příbuzný.

Roach
Kecalka 205 příspěvků 28.07.19 17:00

Mě to přijde… zvláštní. Podle mě se pohybuješ na tenkém ledě. Aby tohle byla zábava, musíš všechny hosty opravdu opravdu dobře znát. @LadyWinnie

Janee19
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 28.07.19 17:07

To radši rovnou přiznej, že chcete víc peněz, než to takto z hostů tahat. Být tam, tak mi je trapně i za tebe :oops:

klamonožka
Závislačka 2560 příspěvků 28.07.19 17:09

Ach jo. Vidím to stejně jako ostatní. Je to trapné.

Nikdy bych na svojí svatbě nezorganizovala jakoukoliv „hru“ na vytahování peněz z hostů. Ještě pokud jste si řekli o peněžní dary, tak to tomu nasazuje korunu.

A když už opravdu něco takového musíte mít, tak dejte klasickou tombolu s tím, že si lístek do ní mohou hosté koupit za dobrovolný příspěvek - někdo dá pětikorunu, kdo bude chtít, dá třeba stovku, ale tak, že na to nebude koukat celý sál… ale ještě tahat peníze z hostů veřejně, „hele, kolik dal strýček xy“, to mi je proti srsti ze všeho nejvíc.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 28.07.19 17:10

Vykaslete se na to. Udělejte teda normální tombolu, každý dá, kolik bude chtít a kolik má u sebe. Nebo se vybírá do strevicku, ale tohle veřejné vybírání, kdy každý musí říct sumu, je hrozný. Určitě dostanete finanční dary. Já bych jako host na takové svatbě byla dost zpruzena.

LadyWinnie
Povídálka 26 příspěvků 28.07.19 17:10

Podle reakcí hostů a okolí jim tombola celkem vadila, že je to jen na maturáky, a tohle mi někdo doporučil jako zábavu hlavně v tom že se vtipně okomentují ty ceny. O ty peníze ani tolik nejde.. vpodstatě počítáme s tím že se bude dražit za symbolické ceny.

LadyWinnie
Povídálka 26 příspěvků 28.07.19 17:12

To už mi třeba víc připadá trapný chodit se střevícem a loudit prachy takhle… tohle bylo pojatý opravdu jako zábava a né šance z někoho vytáhnout sumu peněz tak to tak i berte a neurážejte.. děkuji :)

Lendeš
Kelišová 6677 příspěvků 28.07.19 17:12

Formou dražby mi to připadá ještě mnohem hloupější než formou tomboly. Dokážu tuhle tombolu pochopit na charitativní akci, ale nevím proč tahat tímto způsobem další peníze z hostů na svatbě. Navíc pochybuju, že vymyslíte nějaké originální věci, aby to vůbec bylo vtipné. Pořád se to všude opakuje.

Šmoulice
Kelišová 7419 příspěvků 28.07.19 17:13

Neee. To je fakt trapas :roll:
Když už, tak tombolu. Ale dražit kraviny na svatbě?
A vtipně komentovat ceny? Ne to fakt není vtipné, ale velmi trapné…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama