Svatební šaty přes net

28.2.20 10:58

Svatební šaty přes net

Ahoj holky chci se zeptat kupovala jste si některá z vás svatební šaty před internet? Nemyslím z ruky přes bazar to zase ne ale před nějaký obchod byla jsem snad ve všech kramech v okolí a žádné se mi nezamlouvali ale na netu jich je hodně ale bojím se že když si je objednám tak mi nebudou a budu muset před svatbou schanet nové. Jak jste to měli vy když jste si je koupila přes net? Díky za rady a nějaký tipy. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1670
28.2.20 11:06

Nekupuj hledej dál a hlavně zkoušej. Moje šaty svatební nebyly moje vysněné. Musíš hlavně hledat podle postavy co padne ani vychrtlinam všechny nepadnou a dokonce někomu ani bílá nesluší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pvln34
28.2.20 11:24

Ja by som to neriskovala, zvlást nie nejaký neznamy obchod/ebay/aliexpres a podobné obchody.
Ja mam štandardnú veľkosť a tiež som nenašla šaty hneď v prvych obchodoch. Skúšaj ďalej a ak nebývas vo väčšom meste, udelaj si výlet ;) a na ďalšie tipy mrkni na beremese.cz

• Nahlásit
  • Citovat
28.2.20 11:35

@rena621 já se taky bojím že mi bílé slušet nebudou ale nechci mít na svatbě barevné šaty :joy: tak snad mi bílé budou slušet :joy: :joy: :joy: :joy: a děkuji za názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 11:35

@Pvln34 děkuji na radu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3193
28.2.20 11:52

Já měla šaty z epretty, tehdy těhotná takže jsem hledala přesně to co mají v nabídce a díky bohu jsem se trefila, ale moje vysněné šaty to nebyly :-) jestli někdy bude druhý pokus tak si budu vybírat pecliveji :lol: ale se ségrou jsem teď byla ve svatebním salonu, v létě se vdava a Teda musím říct, že jsem si to neuměla představit, ale má naprosto dokonale šaty, které mají lehce růžový odstín a dokonalost. :srdce: přitom na netu by si je určitě nevybrala, podle fotky nebyly nic moc ale ve chvíli kdy je oblékla se proměnily v nejkrásnější šaty na světě, tak perfektně ji seděly, že šaty co byly podle fotky top oproti tomu vypadaly jak svatební odpad :lol: takže já bych určitě chodila po salonech a zkoušela a zkoušela, dokud neucitis že jsou to prostě ony :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
28.2.20 12:01

Záleží odkud. Kupovala jsem před internet a v reálu byly ještě hezčí :) Ale kupovala jsem je přes svatební salon, od stejné značky jsem si u nich zkusila jiné kvůli velikosti, takže jsem věděla, že mi sednou. A i termín byl dost šibeniční, dorazily 4 dny před svatbou, ale v salonu mi udělali drobnou úpravu do druhého dne. :) Nervy, ale stálo to za to. Opravdu to byly na pohled mé vysněné šaty a v obchodech, které jsem prošla, podobný styl k vidění ani vyzkoušení neměli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
28.2.20 12:22

Kupovala jsem přes internet ze zahraničí… fakt jsem se bála, co dojde, ale nakonec byly krásné :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
28.2.20 12:23
@Sovička 00 píše:
@rena621 já se taky bojím že mi bílé slušet nebudou ale nechci mít na svatbě barevné šaty :joy: tak snad mi bílé budou slušet :joy: :joy: :joy: :joy: a děkuji za názor

Mě nesluší bílá a tak jsem je měla ivory. Bílá má různé odstíny nemusí být bílá sněhová. Dá se to pak zamaskovat. Jen nekupuj podle obrázku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 12:49

@rena621 no právě že na netu je to jen samý obrázek :joy: :joy: :joy: tak asi půjdu prozkoumávat obchody snad narazím na nějaké které my budou slušet :joy: tak uvidíme díky za rady všem @Zusanka @Tejii16 @Kattynka000

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
28.2.20 13:10

Taky jsem byla presvedcena ze si je objednam na netu jich byla spousta podle mich predstav.Pak jsem obesla par salonu a vyzkouzela jsem si snad 20tery vetsinou mi sedeli (mam vel.36) ale na me se mi treba nelibili. Nakonec jsem si pujcila krasne, ale nebyli podle puvodnich predstav. Takze na tak dulezity den bych si saty pres net urcite neobednala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2388
28.2.20 14:00

@Sovička 00 a odkud jsi? třeba ti tady někdo poradí kam zajít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
28.2.20 15:06

Kupovala jsem pres asos, pak je nechavala mirne upravit (asi za 300), a parada. Sedely vyborne, strih bezva, kvalita take.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
28.2.20 23:01

Já je koupila přes wish za pár stovek a počítala jsem spíš s tím, že budou stát za prd, ale risk se vyplatil, sedly mi akorát i materiál super. Akorát jsem tehdy měla ukázkovou velikost, teď když potřebuji zakrýt nedostatky je lepší vyzkoušet :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama