Reklama

Svědění bříška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 26.12.16 22:18
svědění bříška

Holky už jsem zoufalá :( jsem 31tt a šíleně mě svědí bříško, ze spodu mám vystouplé strie a šíleně to svědí… Už nevím co dělat, chladím, mažu a nic.. Jaterní testy dělaný ve čtvrtek, výsledky byly v pátek a vše v pořádku.. :nevim: ze zoufalství už i brečím, je mi na nic.. :( :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Chumchalice
Kecalka 146 příspěvků 26.12.16 22:23

Zkus pivni telove mleko, ty kvasnice mi strasne pomahaly :palec:

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 26.12.16 22:25

@Chumchalice
a kde prosím seženu?? :oops:

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2770 příspěvků 26.12.16 22:30

Doporucuju octovou vodu, nemyt se sprchacem ani mydlem a promazavat modrou indulonou. Tu octovku mam vyzkousenou teda jen na hlavu a podvozek, ale rozhodne ti neublizi a mohlo by to pomoci.

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 26.12.16 22:35

To svědí ty strie. Strie je o tom že pukne kůže. A její hojení a vůbec to že to vůbec je svědí. Zkusila bych nějaký zklidnující krém.

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 26.12.16 22:43

@Aletheia
Ale mě nesvědí jen ty strie, ale třeba i nad pupíkem a tam stie nemám :nevim:

mapu
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 26.12.16 22:55

Ja mazala sadlem..i kůži která praskala v místě kde byla lupenka..A pak byl dobry i kokosak, olejicek od Weledy. Ale chápu…

Ginuš
Hvězda diskuse 37635 příspěvků 26.12.16 23:00
@monýsek92 píše:
@Aletheia
Ale mě nesvědí jen ty strie, ale třeba i nad pupíkem a tam stie nemám :nevim:

může se to připravovat na strie i tam i když nejsou vidět. Zkus pořádně promazat olejem, krémem - mastná je indulona. Když máš udělané testy, tak mě nic jiného nenapadá :nevim:

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 26.12.16 23:03
@monýsek92 píše:
@Aletheia
Ale mě nesvědí jen ty strie, ale třeba i nad pupíkem a tam stie nemám :nevim:

Svědí i to jak se kůže natahuje, napíná, i těhotenské hormony na to mají vliv. Nemusí to okamžitě znamenat že jsi nemocná. Prostě je to namáhaná kůže a to svědí.

zrcadlo
Kelišová 6618 příspěvků 26.12.16 23:04

Zkus opravdu to vepřové sádlo (nesolené!), prasečí a lidská kůže si jsou složením hodně podobné a sádlo lidskou kůži promastí a uklidní. Máme v rodině vyzkoušené na hojení jizev i na zklidnění svědění u ekzému.

Ginuš
Hvězda diskuse 37635 příspěvků 26.12.16 23:07

@monýsek92 a jak tu píše zrcadlo - vepřové sádlo je opravdu super :pankac:

mapu
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 26.12.16 23:13

@zrcadlo presne, za mne sadlo top

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 26.12.16 23:17

Já mazala kokosákem nebo přímo těhotenským olejíčkem od Saloos. Nesvědilo to tedy tak hrozně, jak tebe, ale zase to taky na strije vůbec nezabralo. Kůži mám jak kdyby mě napadl tygr. :zed:

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 26.12.16 23:23

Strie mi nevadí… ale vadí mi svědění, které jde až do bolesti :,( :,(

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 27.12.16 05:29
@monýsek92 píše:
Strie mi nevadí… ale vadí mi svědění, které jde až do bolesti :,( :,(

To svědění je k těm striím. Ta kůže se natahuje a to svědí. Fakt zkus to sádlo. Nesolené. Opatrně na tělová mléka, často štípou, ta kůže je poškozená.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama