Reklama

Těhulky-maminky Prostějov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 26.12.16 18:06
Těhulky-maminky Prostějov

Ahoj maminky-těhulky jste tu některá z Prostějova?

Reklama

Reakce:

Amaly8
Kecalka 230 příspěvků 26.12.16 18:20

Ahojky. Ne přímo z Prostějova, ale o cca 10 km dál :)

Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 26.12.16 18:47

Ahoj to nevadí :-) a už maminka nebo těhulka? ja zatím těhulka :-)

Amaly8
Kecalka 230 příspěvků 26.12.16 19:35

Maminka i těhulka :) Na cestě je druhátko, dva měsíce a kousek do cíle :) Jak jsi na tom ty?

Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 26.12.16 19:44

Termínek mám 20 ledna takže nějakých 25 dní tak netrpělivě čekáme :-)

Amaly8
Kecalka 230 příspěvků 26.12.16 20:08

No tak to je krása, to už máte za pár :) My až na začátku března.

A první mimčo, nebo už doma čeká sourozenec? A co to bude holčička, chlapeček? A jak jsi na tom, všechno v pořádku?

Mě čeká těhu cukrovka a vůbec se mi na ten test nechce, u prvního to byl očistec :(

Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 26.12.16 20:25

To máte taky za pár už ikdyž podle mě to tak ty poslední dva tři měsíce už neutíka. jsem prvorodička a čekáme chlapečka a doufám že všechno v pohodě malej řádí dnes a denně asi tam má soukromé párty nebo nevím:D akorát tedka mám od pátku bolesti jako před MS a kazdým dnem sílí, ale interval je dlouhý tak to budou asi jen takový ti poslíčči. ty jo mě ta těhu cukrovka chutnala šla bych klidně znova. a copak čekáte vy?

Amaly8
Kecalka 230 příspěvků 27.12.16 14:22

Jj, to uteče se nebudeme stačit divit :D

Měla by to být holčička. Dva doktoři to potvrdili na 100% a třetí doktorka řekla, že to vypadá na kluka, no tak nevím nevím :)

Dle babských rad, to vypadá spíš na tu holčičku… tatínek přibírá se mnou, bříško je hranatý a mrňavý ( s prvním jsem byla jak kulička už od začátku), jsem poďobaná jak největší puberťák, vlasy otřesný :D U toho prvního, kluka, to bylo všechno naopak. Ale jsem trošku na vážkách jestli dál začít nakupovat holčičí barvičky :D

Já teda poslíčky neznám, první byl vyvolávanej po 11ti dnech, tkž to pak bylo šup šup a po dvou hodinách byl s námi :)

Budeš rodit v Pv?

Taky kopeme o stošest, už se mi i špatně spí :(

Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 27.12.16 15:51

No stim nakupovanim bych mela asi strach kdyz dvakrat tak a potreri jinak. Ja teda podle babci ktera to poznala hnedka ze bude kluk ja rikas pode tvaru briska( krasne kulate) tak porad cekam kluka ale i kyby nahodou radsi holku v modre nezkluk v ruzove.

Ten vyvolavany pord pre vic boli ja doufam zepujdem normalne no deska uz jsem od 5 vzhuru vzbudili me bolesti a pokracuji az do tedka navic jsem hrozne otekla nanohach. Mam nechut k jidlu a zachod no tak nevim jestli zlobi malej anebo uz chce jit

Jj budu v pv sice me nastvalo to s primarem ale bydlim naproti nemocnici tak to mam kousek

Admin skupin a soutěží
Kecalka 367 příspěvků 29.01.18 11:58

Dobrý den,
zvu vás do skupiny Maminky z Prostějova a okolí

Dostanete tam rychlejší odpovědi, když něco potřebujete zjistit o vašem okolí (obchody, otevírací doby, restaurace). Také tu můžete obchodovat bez poštovného nebo se sejít na kafe.:) Stačí jen zažádat o členství

Krásné dny přeje
admin Monika :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama