Svědění pipky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sisi14
Povídálka 31 příspěvků 13.02.11 18:30
Svědění pipky

Dobrý den, máme rok a půl asi 4 dny malou svědí pipka uvnitř ji má červenou pořád si šahá na plínku, doktorka mi řekla ať jí to potírám fialkou a dávám probiotika a nurofen, ale nelepší se to. Poradíte mi na to nějaké homeopatika a nebo jak malé pomoc ať ji to nesvědí? Myslela jsem, že to má z pěny do koupele, ale myslím si, že to by netrvalo tak dlouho kdby ji měla jen podrážděnou. Děkuji

Příspěvek upraven 13.02.11 v 18:59

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.11 18:43

Ahoj,moje prvni holka na tohle trpela hrozne moc.Mela to po ovoci a po sladkem.Nejvic se mi osvedcil hypermangan,byl vyborny.

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 13.02.11 18:46

Nurofen??? Filaka??? co to je za doktorku? :cert: :cert: :cert: Jestli má mykozu, je třeba ji pořádně vyléčit, jinak se to s ní může táhnout i v dospělosti. Je třeba stěr a kultivace. Jela bych do nem k dětskému gyn.

Sisi14 píše:
Dobrý den, máme rok a půl asi 4 dny malou svědí pipka uvnitř ji má červenou pořád si šahá na plínku, doktorka mi řekla ať jí to potírám fialkou a dávám probiotika a nurofen, ale nelepší se to. Poradíte mi na to nějaké homeopatika a nebo jak malé pomoc ať ji to nesvědí? Myslela jsem, že to má z pěny do koupele, ale myslím si, že to by netrvalo tak dlouho kdby ji měla jen podrážděnou. Děkuji Juříčková
dzarunka
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 4 inzeráty 13.02.11 19:13

dcerku když svědila pipka a nezabíraly žádné mastičky na opruzeniny tak to byla plíseň a zabral Canesten

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.11 19:18

Ahoj, na svědění by mohly pomoci kapky fenistil, ale určo bych zašla k jinému dr.Aby se jí to nestalo chronickým.

E.K.L.
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 13.02.11 19:25
Háta_x píše:
Nurofen??? Filaka??? co to je za doktorku? :cert: :cert: :cert: Jestli má mykozu, je třeba ji pořádně vyléčit, jinak se to s ní může táhnout i v dospělosti. Je třeba stěr a kultivace. Jela bych do nem k dětskému gyn.
Sisi14 píše:
Dobrý den, máme rok a půl asi 4 dny malou svědí pipka uvnitř ji má červenou pořád si šahá na plínku, doktorka mi řekla ať jí to potírám fialkou a dávám probiotika a nurofen, ale nelepší se to. Poradíte mi na to nějaké homeopatika a nebo jak malé pomoc ať ji to nesvědí? Myslela jsem, že to má z pěny do koupele, ale myslím si, že to by netrvalo tak dlouho kdby ji měla jen podrážděnou. Děkuji Juříčková

Souhlasím. Někteří dr. mají tu fialku už snad jako lék na všechno. :nevim: Dcerku bych nechala odborně vyšetřit.

Blanulina
Kecalka 187 příspěvků 13.02.11 19:38

Malá když má červenou pipku,tak používám Sudokrém fakt supr

zu
Závislačka 4347 příspěvků 13.02.11 20:34

Ahoj,
taky bych zkusila canesten nebo imazol a až pak případně mudr. gyn.
Ať je jí brzy lépe.

t-jani
Neúnavná pisatelka 15978 příspěvků 13.02.11 20:50

Ahoj, podle mě má taky mykozu.. Imazol je myslím jen na pžedpis,ale je to antimykotikum..my ho měli na opruzeninu,ale zabral skvěle… já bych malé zkusila na pipku patlat nějakou dobu bíly jogurt, třeba aktivii.. jou v něm lactobacilky.. za prvé jí to uleví a může vyléčit.. mě to pomohlo, když jsem byla mladší..ale tu genciálku bych nedávala a Nurofen už vubec ne, ten není na mykozu.. teploty nemá? že by to byl třeba zánět močáku? nebo výtok? ale jestli se drba, tak je to stopro mykoza.. je mi jí líto..je to ještě prcek.. možná jí vadí taky plínky, jestli jsou něčím parfémované nebo napuštěné.. což jsou papírovky, skoro všechny.. :roll:

t-jani
Neúnavná pisatelka 15978 příspěvků 13.02.11 20:52

omlouvám se za překlepy..ještě by bylo dobré hodně větrat..

Aty
Echt Kelišová 7700 příspěvků 13.02.11 20:54

určitě máčet v hypermanganu, naše na to trpí a krásně to zklidňuje. Určitě chytit sterilní moč a donést jí na kultivaci a sedimentaci, aby se vyloučil zánět močáku. Nám při velkých obtížích pomohl ten hypermangan, máčet po každém vyčůrání, dát tak tři zrníčka do lavoru a naředit, aby to bylo světle růžové. Pak dávat pastylky brusinkové, a pokud se ze sedimentace zjistí nějaké ty sviňuchy, tak většinou nasadí na týden nějaká ta lokálně působící ATB, u nás sumetrolim. A hlavně hooodně pít, a co nejmíň kyselého ovoce, džusů a čajů.

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 13.02.11 21:12

Imazol je volně prodejný a fakt pomáhá. Ještě jsem teď viděla intimní gel pro holčičky. To je asi trochu mimo, určitě nepomůže, ale kdyby na to trpěla, tak jako prevence by to nemuselo být špatné.

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 13.02.11 21:44

Jogurt určitě ne! Je to přežitek, obsahuje úplně jiné kmeny, než je potřeba a navíc cukry (i bílý jogurt), které problém zhoršují, navíc látky, které nemají v pochvě co dělat už vůbec.

tehulka_janina píše:
Ahoj, podle mě má taky mykozu.. Imazol je myslím jen na pžedpis,ale je to antimykotikum..my ho měli na opruzeninu,ale zabral skvěle… já bych malé zkusila na pipku patlat nějakou dobu bíly jogurt, třeba aktivii.. jou v něm lactobacilky.. za prvé jí to uleví a může vyléčit.. mě to pomohlo, když jsem byla mladší..ale tu genciálku bych nedávala a Nurofen už vubec ne, ten není na mykozu.. teploty nemá? že by to byl třeba zánět močáku? nebo výtok? ale jestli se drba, tak je to stopro mykoza.. je mi jí líto..je to ještě prcek.. možná jí vadí taky plínky, jestli jsou něčím parfémované nebo napuštěné.. což jsou papírovky, skoro všechny.. :roll:
ditrych
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.11 21:49
Sisi14 píše:
Dobrý den, máme rok a půl asi 4 dny malou svědí pipka uvnitř ji má červenou pořád si šahá na plínku, doktorka mi řekla ať jí to potírám fialkou a dávám probiotika a nurofen, ale nelepší se to. Poradíte mi na to nějaké homeopatika a nebo jak malé pomoc ať ji to nesvědí? Myslela jsem, že to má z pěny do koupele, ale myslím si, že to by netrvalo tak dlouho kdby ji měla jen podrážděnou. DěkujiPříspěvek upraven 13.02.11 v 18:59

Nám pomohl canesten,doporučil nám ji dětský doktor,akoupila jsem mýdlo v lékárně, od A dermy.Obyčejnou drogerii bych nedoporučila.Ty probiotika určitě mají smysl, a hodně tekutin,

ditrych
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.11 21:52

Ted jsem to porčítala, tak se opakuju, tak jsem nic nového nevymyslela.Ale větrat a ten canesten nám pomohl.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama