Svědění prsou a těhotenství?

264
19.5.17 19:55

Svědění prsou a tehu?

Dobrý den. Ráda bych se zeptala zažila jste některá ze Vas svedila prsa ještě před pozitivním testem? Nějak v posledni dobe chodím pořád na záchod, mám závratě a hrozně me sedí prsa. A dalších příznaků je furt ale test mi vyšel zatím negativně. Zítra zkusím znova. Zažila jste to taky některá a byla jste těhotná? Děkuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.5.17 20:05

KOlikátý jsi den po ovulaci? Jinak lidské tělo si dokáže nasimulovat cokoli, mohla sis to jen vsugerovat :) ale samozřejmě to mohlo vyjít, jen se na to moc neupínej. Já byla prní měsíc jak pošahaná a pořád jsem se sledovala měla jsem všechno co jen šlo, další měsíc jsem se na to vykašlala a šup - dvě čárky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
19.5.17 20:10

Vubec nevim kolikátý. Od slabé menstruace se mi točí hlava a furt curam jak trotl. Každý měsíc už víc jak půl roku jsem si sugerovala kde co a když jsem si uvědomila že těhotenství jen tak nezvladnu asi přišlo tohle. Už jsme Přestali věřit že by to mohlo přijít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
19.5.17 20:17

Vubec nevim kolikátý. Od slabé menstruace se mi točí hlava a furt curam jak trotl. Každý měsíc už víc jak půl roku jsem si sugerovala kde co a když jsem si uvědomila že těhotenství jen tak nezvladnu asi přišlo tohle. Už jsme Přestali věřit že by to mohlo přijít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 20:21

Aha, no je to všechno velmi individuální, já jsem už skoro v 7. měsíci a zatím mě prsa nesvědila snad ani jednou, ani víc nečůrám, takže je to opravdu individuální, podle těchto příznaků bych já těhotná nebyla :D ale to samozřejmě nic neznamená, jak říkám, je to individuální :) zkoušej dál, třeba to ted klaplo a brzo už uvidíš dvě čárky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 21:19
@Werushe87 píše:
Dobrý den. Ráda bych se zeptala zažila jste některá ze Vas svedila prsa ještě před pozitivním testem? Nějak v posledni dobe chodím pořád na záchod, mám závratě a hrozně me sedí prsa. A dalších příznaků je furt ale test mi vyšel zatím negativně. Zítra zkusím znova. Zažila jste to taky některá a byla jste těhotná? Děkuji za reakce

ano zažila a byla jsem těhotná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
20.5.17 08:46

@Lasička13 a můžu se zeptat jak dlouho jste pozorovala tyto příznaky před pozitivním testem? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama