Reklama

Světle růžová krev 22 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 23:50
Svetle ruzova krev 22tt

Ahoj prosim o radu ted jsem byla na zachode a na toaletnim papiru jsem videla kapky svetle ruzove krve :,( Jinak nekrvacim nic.. a kdyz sem se utrela znovu nic tam nebylo.. mam hrozny strach ale zas nechci plasit nekde na pohotovosti.. co mam delat nebo co to muze znamenat… uz jednou sem potratilo a zacinalo to prave tak ale to bylo na uplnem pocatku v 6tt

Reklama

Reakce:

AninaEli
Nadpozemská drbna 26692 příspěvků 20.03.18 00:00

V této diskuzi se píše, že by to mohla být prasklá žilka na čípku.
 https://www.emimino.cz/…pomoc-51628/

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 00:24

No jenze tohle bylo fakt mini a znovu uz je nemam :/ myslite ze mam vyrazit do nemocnice? Pohyby miminka citim

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 20.03.18 00:46

Neplašila bych, určitě to nic nebude. Kdyby se jednalo o červenou krev ve vetším množství, ale tohle určitě bude ok, neboj, když budeš plašit i zítra, tak zajdi za svým gynekologem, ale na pohotovost bych s tímhle nejezdila.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 20.03.18 01:26

Pokud jsou pohyby miminka, bude to určitě dobře. Mohl to být jen nějaký výtok, pokud se budete bát zajděte si ke svému gynekologie i normálně na pohotovost bych já osobně nejela. :kytka:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 20.03.18 01:39

Neboj, jednorázově pár kapek, to nic nebude :hug:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 20.03.18 05:46

Asi máš jen překrvený čípek, což je normální.
Neboj, kdyby to byl problém, bylo by krve víc a rozhodně bys měla alespoň nějaké bolesti či nepříjemné tvrdnutí.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 20.03.18 06:49
@Anonymní píše:
Ahoj prosim o radu ted jsem byla na zachode a na toaletnim papiru jsem videla kapky svetle ruzove krve :,( Jinak nekrvacim nic.. a kdyz sem se utrela znovu nic tam nebylo.. mam hrozny strach ale zas nechci plasit nekde na pohotovosti.. co mam delat nebo co to muze znamenat… uz jednou sem potratilo a zacinalo to prave tak ale to bylo na uplnem pocatku v 6tt

A vic vytoku nez normalne nemas?

barabrambora
Kecalka 381 příspěvků 20.03.18 07:01
@Anonymní píše:

Ahoj. Zajdi si k doktorovi. Nic to nebude, ale ty se budeš trápit a vymýšlet černé scénáře. Tam tě aspoň zkontrolujou a uklidníš se. Taky to znám. Byla jsem na pohotovosti pořád.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >