Světle růžová krev 22 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 23:50
Svetle ruzova krev 22tt

Ahoj prosim o radu ted jsem byla na zachode a na toaletnim papiru jsem videla kapky svetle ruzove krve :,( Jinak nekrvacim nic.. a kdyz sem se utrela znovu nic tam nebylo.. mam hrozny strach ale zas nechci plasit nekde na pohotovosti.. co mam delat nebo co to muze znamenat… uz jednou sem potratilo a zacinalo to prave tak ale to bylo na uplnem pocatku v 6tt

Reklama

Reakce:

AninaEli
Nadpozemská drbna 26396 příspěvků 20.03.18 00:00

V této diskuzi se píše, že by to mohla být prasklá žilka na čípku.
 https://www.emimino.cz/…pomoc-51628/

Anonymní  20.03.18 00:24

No jenze tohle bylo fakt mini a znovu uz je nemam :/ myslite ze mam vyrazit do nemocnice? Pohyby miminka citim

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2171 příspěvků 20.03.18 00:46

Neplašila bych, určitě to nic nebude. Kdyby se jednalo o červenou krev ve vetším množství, ale tohle určitě bude ok, neboj, když budeš plašit i zítra, tak zajdi za svým gynekologem, ale na pohotovost bych s tímhle nejezdila.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 20.03.18 01:26

Pokud jsou pohyby miminka, bude to určitě dobře. Mohl to být jen nějaký výtok, pokud se budete bát zajděte si ke svému gynekologie i normálně na pohotovost bych já osobně nejela. :kytka:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31530 příspěvků 20.03.18 01:39

Neboj, jednorázově pár kapek, to nic nebude :hug:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 20.03.18 05:46

Asi máš jen překrvený čípek, což je normální.
Neboj, kdyby to byl problém, bylo by krve víc a rozhodně bys měla alespoň nějaké bolesti či nepříjemné tvrdnutí.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 20.03.18 06:49
@Anonymní píše:
Ahoj prosim o radu ted jsem byla na zachode a na toaletnim papiru jsem videla kapky svetle ruzove krve :,( Jinak nekrvacim nic.. a kdyz sem se utrela znovu nic tam nebylo.. mam hrozny strach ale zas nechci plasit nekde na pohotovosti.. co mam delat nebo co to muze znamenat… uz jednou sem potratilo a zacinalo to prave tak ale to bylo na uplnem pocatku v 6tt

A vic vytoku nez normalne nemas?

barabrambora
Kecalka 281 příspěvků 20.03.18 07:01
@Anonymní píše:

Ahoj. Zajdi si k doktorovi. Nic to nebude, ale ty se budeš trápit a vymýšlet černé scénáře. Tam tě aspoň zkontrolujou a uklidníš se. Taky to znám. Byla jsem na pohotovosti pořád.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama