Syn a starší přítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 23:14
Syn a starší přítelkyně

Můj problém se týká přítelkyně, kterou si našel můj syn. Mému synovi je 21 a přivedl si o 16 let starší ženu. Ta žena je jenom o pár let mladší než já. Jsem z toho v šoku. Doteď si vybíral svoje vrstevnice, tak nevím co ho teď popadlo. Jsou spolu prý rok a půl. I když s tím nesouhlasím tak bych se do toho nepletla, kdyby mi neřekl, že spolu chtějí mít dítě :zed: Snažila jsem se mu to rozmluvit, ale vůbec mě neposlouchá. Mám strach, že si zpacká život. Studuje teď VŠ a má mít úplně jiný starosti než dítě. Navíc ten věkový rozdíl, bojím se, že si ho našla třeba jenom proto aby měla s kým mít dítě :zed: Snažili byste se mu to na mém místě rozmluvit nebo to podle vás bude akorát horší? Co si o tom celém myslíte? Já jsem z toho docela na prášky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Renca8
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 19.04.19 23:17

Chapu, ale co vy vite jaky ma mit starosti… zkuste ji poznat a uvidite

Russet
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 19.04.19 23:26
@Anonymní píše:
Můj problém se týká přítelkyně, kterou si našel můj syn. Mému synovi je 21 a přivedl si o 16 let starší ženu. Ta žena je jenom o pár let mladší než já. Jsem z toho v šoku. Doteď si vybíral svoje vrstevnice, tak nevím co ho teď popadlo. Jsou spolu prý rok a půl. I když s tím nesouhlasím tak bych se do toho nepletla, kdyby mi neřekl, že spolu chtějí mít dítě :zed: Snažila jsem se mu to rozmluvit, ale vůbec mě neposlouchá. Mám strach, že si zpacká život. Studuje teď VŠ a má mít úplně jiný starosti než dítě. Navíc ten věkový rozdíl, bojím se, že si ho našla třeba jenom proto aby měla s kým mít dítě :zed: Snažili byste se mu to na mém místě rozmluvit nebo to podle vás bude akorát horší? Co si o tom celém myslíte? Já jsem z toho docela na prášky.
Řekla bych mu, že se mi takový vztah nelíbí, ale že je dospělý a snad ví, co má být teď priorita - studium. S ní bych asi velká kámoška nebyla. Nevím, jestli bych měla chuť ji zvát na nedělní oběd. Sama bych si zajíce v 37 nehledala. Prostě by mi přišel jak můj syn…
Hamouzka
Kecalka 275 příspěvků 19.04.19 23:34

Snažila bych se jí poznat. A synovi bych řekla, jak chce dítě uživit, když ještě studuje. A doufám, že nehodlá školu zahodit. Vzdělání se mu bude v životě hodit.

lasička1
Echt Kelišová 8234 příspěvků 19.04.19 23:36
@Anonymní píše:

A syn bydlí doma a vy jste netušili, že má takto starší přítelkyni již víc jak rok? A víte, jak on si vše představuje-studium, kdo bude živit rodinu, zda budou společně bydlet? Chápu, že když bude přítelkyni skoro 40,ještě nemá děti, má víc jak rok partnera, že je pro ní logické dítě mít. A pokud ho má opravdu ráda, tak chce dítě s ním. Na druhou stranu pořídit si dítě s někým, kdo má ještě pár let VŠ studia před sebou je složité.

rokris
Kelišová 7371 příspěvků 19.04.19 23:36
@Russet píše: Řekla bych mu, že se mi takový vztah nelíbí, ale že je dospělý a snad ví, co má být teď priorita - studium. S ní bych asi velká kámoška nebyla. Nevím, jestli bych měla chuť ji zvát na nedělní oběd. Sama bych si zajíce v 37 nehledala. Prostě by mi přišel jak můj syn…

Hm, ano. Takto mladého kluka to potkat může, divný je to od ní. To si vůbec neumím představit. Trochu jinak to vypadá, když starší uloví pětatřicátníka. Dělat se s tím moc nedá.

Banane18
Kecalka 110 příspěvků 19.04.19 23:38

Jak chce to dítě živit když ještě dělá školu? Pokud se tak rozhodl tak s tím stejně nic neuděláš. Zbývá ti jen čekat až sám příjde…
Mě to příjde perverzní a bez budoucnosti.Asi bych si pokecala s ní, možná poznáš o co jí jde..

Russet
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 19.04.19 23:39
@rokris píše:
Hm, ano. Takto mladého kluka to potkat může, divný je to od ní. To si vůbec neumím představit. Trochu jinak to vypadá, když starší uloví pětatřicátníka. Dělat se s tím moc nedá.

No, myslím, že až mi bude 53, tak mi ten pětřicátník bude připadat jako díťátko :P Navíc budu mít sama dost problémů s čerstvě dospělým synem, tak ještě toto do baráku :zed:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1566 příspěvků 19.04.19 23:43

Asi bych se mu snažila vymluvit alespoň to dítě. Víc s tím asi nezmůžeš. Já znala jen jeden případ, kdy ten výrazně starší byla žena, ale tam měli dohodu, že až bude chtít mít jeden z nich rodinu tak si najde přiměřeně starého partnera. Nakonec si teda udělali dítě spolu, ale až po dost letech a vím, že dost mluvili i o rozchodu. Báli se, že tím že je ten model neobvyklý, tak je nebudou brát jako rodiče dítěte ale otec/babička nebo starší matka/bratr dítěte. Popravdě tak i vypadají i po těch letech kdy jsou spolu.

rokris
Kelišová 7371 příspěvků 19.04.19 23:44
@Anonymní píše:

Se nedivím. Nevěřila bych té ženě poctivé úmysly.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 23:51
@Serpentini píše:
Asi bych se mu snažila vymluvit alespoň to dítě. Víc s tím asi nezmůžeš. Já znala jen jeden případ, kdy ten výrazně starší byla žena, ale tam měli dohodu, že až bude chtít mít jeden z nich rodinu tak si najde přiměřeně starého partnera. Nakonec si teda udělali dítě spolu, ale až po dost letech a vím, že dost mluvili i o rozchodu. Báli se, že tím že je ten model neobvyklý, tak je nebudou brát jako rodiče dítěte ale otec/babička nebo starší matka/bratr dítěte. Popravdě tak i vypadají i po těch letech kdy jsou spolu.

Já si právě myslím, že ona na něj s tím dítětem tlačí.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 12 inzerátů 19.04.19 23:56

@rokris a jaké by měla mít nepoctivé úmysly? Co by si na takovém mlaďochovi vzala? Prostě má nejvyšší čas na dítě a asi nemá jiného chlapa po ruce. Možná ho má i ráda :think: :lol:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1566 příspěvků 20.04.19 00:14

Hele musíš mu vysvětlit, že bez školy nebude nic. Že maturita už je dneska jen cár papíru, který má i uklízečka. Aby alespoň tu školu dodělal. A doufat, že se mezitím rozejdou. Ale nevím no, moc nadějně to nevidím. Hlavně nechoď proti ní, nic tím nezískáš, věř mi. Já jsem v pozici toho koho tchánovci odepsali ještě než ho vůbec viděli a je to hrozný, narušuje jim to i vztah se synem a nám mezi sebou.

Lujza031
Kecalka 333 příspěvků 20.04.19 00:29

Nevím, proč si všichni hned myslí, že ho bude tlačit do dítěte? Je dospělý, tak by si to měl rozmyslet sám. Ale 16 let je celkem hodně :think:
Možná kdyby ho mamka neměla ve 20 ale později, nemyslela by si, že je až tolik stará. Matkám to celkově nějak moc vadí, když si syn najde starší ženu. Ale bohatý stařík pro dceru jim nějak nevadí… :roll:

Moni0101
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 20.04.19 01:15
@Anonymní píše:

Rozmlouvat nepomuze, je dospely a i vy sama z toho v takovem pripade nevyjdete nejlip. Kazdeho cesta je jina, vy muzete rict svuj nazor, to je vse. Pokud opravdu chteji dite, museji bohuzel kvuli jejimu veku spechat. Myslim, ze v dnesni dobe si nikdo ditetem zivot nezkazi. Pokud ho ale ta zena chce pouze kvuli moznosti mit dite, nejspis vztah nevydrzi, ale co je pozitivni, ze je uz nejspis zabezpecena a byla by schopna se o to ditko sama nejspis dobre postarat. Pokud nechcete prijit o vnouce, zkuste ji poznat, tim nic nezkazite. V kazdem pripade, hodne stesti vsem zucasnenym. :) :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama