Jsou muži měkčí na vychovu dětí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kamila44455
Stálice 91 příspěvků 19.04.19 19:17
Jsou muži měkčí na vychovu dětí?

Ahoj :andel:, snad Vám nevadí, že tu písu, i přestože jsem se zaregistrovala teprve vcčera:)). A ted k věci.. Mně přijde, že když má chlap svoji vytouženou dceru, tak zní udělá TATÍNKOVU HOLČIČKU a rozmazluje ji, vše jí dovolí atp. a pak ta matka musí byt,,ta zlá"
Ale zase, když má otec syna, tak ten otec má takovou tu PŘÍSNOU OTCOVSKOU RUKU.
Přijde to tak jenom mně? Nebo i Vám? Kdo je ve vaší domácnosti přísnější, matka, nebo otec?
Já jsem třeba, ale v živote neslyšela, že by chlap dal na zadek díteti vařeckou, chlap dá diteti asi jen rukou ne?
To nektere matky pouýžívaji varečku na deti-to ale v živote nepochopím..vždyt ta varecka musí hodne štípat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14334 příspěvků 19.04.19 19:20

Přísnější jsem já, máme kluky. Jinak mne teda táta klidně vareckou dal :D

Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 19.04.19 19:25

U nás je teda přísnější spíš chlap, teda když sme všichni pohromadě a syn něco vyvádí tak on zareaguje první, ale když sem se synem sama tak sem stejná, ani jeden si nenecháme nic líbit :mrgreen: varecku bych na dítě nebrala, chlap ji občas vytáhne, ale jenom s ní pohrozi, když už je situace fakt vyhrocena, celkově syna nemlatime…

KalamityJohn
Kelišová 7231 příspěvků 19.04.19 19:28

Přijde mi, že synovi máma odpustí víc než dceři a na druhou stranu táta neprokoukne ženský triky, který na něj dcera zkusí. :think:

M1shelli
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 19.04.19 19:36

To je asi strašně subjektivní :lol:. U nás si myslím, že si s manželem oba namlouváme, že jsme přísnější než ten druhej. V reálu máme spíš každej TO SVOJE, na čem lpíme a u čeho jsme náročnější než ten druhej a to máme doma dceru i syna.. Zatím jsem doma na mateřské a dovolím si tvrdit, že jsem větší pes já, protože mám ty nesplněný povinnosti na očích furt. Manžel po práci nebude chodit a hledat a pátrat a úkolovat. Spíš nahodile zavelí. Taky záleží na povaze ne :lol:

Jinak u tý vařečky o to asi jde, ne? Aby to štíplo :lol: Jinak jsem se manžela ptala a říkal, že by ho vzít vařečku nikdy nenapadlo. Že neví proč by to dělat :lol: ženské to rukou asi víc bolí :mrgreen:

Dana112
Kecalka 203 příspěvků 19.04.19 19:44
@KalamityJohn píše:
Přijde mi, že synovi máma odpustí víc než dceři a na druhou stranu táta neprokoukne ženský triky, který na něj dcera zkusí. :think:

Ani bych neřekla, všichni tatínkove mají pro sve holcicky slabost. A když holcicky jdou přes city, tak to většinou otce zlomí. Vždyt každy tata bere svoji dceru jako princeznu. Poslechni si písnicku ŘÍKEJ MI TÁTO. Hodne je časte, že synove jsou na straně matky a dcery na strane otce, a v puberte se to vetsinou vyrovná.

warita
Extra třída :D 10391 příspěvků 19.04.19 19:49

Myslim si, ze muzi naopak jsou vyrazne prisnejsi. Mimo jine dost spatne nesou nespolechnuti. Asi to nejak souvisi s hyrarchickym chovanim muzu, kdy pokud je nekdo silnejsi, tak ten slabsi musi slapat v brazde a poslouchat a beda kdyz ne.

Matky dokazou byt taky prisne, ale jinak.

A nemyslim si, ze by holcicky meli u otce nejake super cupr postaveni. Spis naopak. Tatinkove davaji prednost synum.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8677 příspěvků 19.04.19 20:09

Obecne asi chlapi hur ustupuji ze svych predstav deti, mamy maji tu lasku takovou tu vic bez podminek. Ale jinak jo, chlapi maji tendenci ty holky trochu vic rozmazlovat, nez kluky. Ja u sebe rozdi nepozoruju. :think:

Markéta80
Hvězda diskuse 44062 příspěvků 19.04.19 20:20

Manžel je ten hodnější, vždy říkají aby to neříkal mamince :mrgreen:,ale dcera je velký mamánek :lol: Možná je to i tím že já jsme doma ale tatínek hodně v práci a Vali to s ním umí. Napřed mu řekne že s ní půjde na nákup a pak si dává do vozíku kde co a když se jí zeptá jestli takhle nakupuje i s maminkou tam řekne že s maminkou si může vzít jen jednu věc :mrgreen:

Stevia
Závislačka 3718 příspěvků 19.04.19 20:26

Mám tři syny a ten zlý policajt jsem já…
Asi záleží jako vždy na lidech…

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 19.04.19 20:34

Jak já to vidím, tak u nás budu ta zlá určitě já. Musím tu zlou dělat i na chlapa, aby dělal co má. :roll:

Kelsey
Hvězda diskuse 45901 příspěvků 19.04.19 20:38

U nas to mozna vypada, ze jsem asi ja prisnejsi a duslednejsi. Muz je doma 12 dni v mesici a zbytek mesice zatim maka v zahranici, kdyz prijede domu, tak decka skacou jak blechy v kozichu. Kdyz je pryc a neco se deje, tak je usmerni po telefonu. Jak chlap ma proste prirozenejsi autoritu. Nedela rozdily mezi dcerami a synem.
Decka jsou tatinaci vsichni tri. Vynahrazuji si cas, kdy je daleko. Ja jsem ta, ktera ma pozadavky, kdyz jsme sami doma, ze mi pomahaji a jsme tandem. Pak prijede tatka a je svaty.
My jsme se segrou byly stejne. Mamka nas vychovavala, otec jezdil po svete pracovne, kdyz se vratil, tak my jsme se mohly po…, ze je doma.

romik0013
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 19.04.19 20:39

U nas to urcite neplati..manzel me prave porad peskuje za to, ze sem na nasi 16timesicni dceru moc mekka a pekne me tim vytaci :nevim:

Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 19.04.19 20:56

Myslim si, ze to je individualni, hodne individualni. :D

Netopirek
Echt Kelišová 9298 příspěvků 19.04.19 21:00

U nás jsem já ten dozorce. Chlap to bere tak, že je doma málo. A nechce na děti řvát a peskovat je v tom málo čase co je doma. Ale když vyletí, tak děti jsou hned v pozoru.
Taky každý z nás má „jiné“ to co ho vytáčí. Vychováváme oba, ale já jsem přeci jen doma víc, tak i víc dohlížím nad pořádkem.
Přijde mi to přirozené, že ten co je doma je ten „policajt“ :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama