Syn chce být buddhistou

Anonymní
20.6.13 21:34

Syn chce být buddhistou

Ahoj,
tak dneska jsem se dozvěděla, že můj syn chce být buddhistou.Jsme věřící křestanská rodina. Když uvěřil v Ježíše staly se s ním velké změny k lepšímu a najednou tohle, je mu 13 let. Nechápu význam jejich náboženství a klanět se nějakému budhovi mi přijde jako naprostý nesmysl. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35461
20.6.13 21:36

:pankac: :pankac: To asi časem přejde :kytka: nebo taky nepřejde. :kytka: A co nějaká tolerance vyznání? Když jsi věřící, tak bys měla tolerovat i jinou víru, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
20.6.13 21:36

Tohle je opravdu trapná provokace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13073
20.6.13 21:39

Ukládám do oblíbených :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
20.6.13 21:41

Chichichi… Nejvtipnější poslední věta - klanět se nějakému budhovi??? A co klanět se nějakému Ježíši??? Není to totéž? :roll:

Každopádně ve třinácti je puberťák, hledá se, zkoumá, sám neví, co je… nebo revoltuje proti netolerantní matce, asi bych dělala totéž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10365
20.6.13 21:41

Já nechápu zas význam křesťanství a modlení se k nějakýmu Ježíši nebo jak mu nadáváte :nevim: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
20.6.13 21:42
@tamata píše:
Ukládám do oblíbených :mrgreen:
:pankac: :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
20.6.13 21:44

Laickým okem mi budhismus přijde jako mnohem lepší náboženství jak křesťanství. Takové víc duchovní, víc zaměřené na osobní růst. Takže já bych řekla směle do toho a možná byste se mohli něco vy přiučit od něj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11942

Můj chce být policajt, to je teprve noční můra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497

Budhismus je mírumilovné náboženství s dost styčnými body s křesťanstvím. Co se týká např. způsobu života a pod. Má velký duchovní základ. Já bych mu nebránila. Stejně s zím nic nenaděláš. Třeba si o tom něco přečti, oni se rozhodně neklaní nějakému budhovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
20.6.13 21:45

Nechápu jakékoliv náboženství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10365
20.6.13 21:47
@wobludka píše:
Můj chce být policajt, to je teprve noční můra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Horší než pánbíčkář? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišanila
20.6.13 21:47

Soused je budhista a kdybys viděla, jakej je to sympaťák a slušňák, tak bys dala kluka na budhismus hned a s křesťanstvím se nezdržovala :)

• Citovat
  • Nahlásit
7381
20.6.13 21:48

Víš co, věřím v něco víc, říkejme tomu, jemu, třeba bůh, oslovují ho tak. Každý den pred spaním děkuji za vše, co mám a prosím, at jsme všichni zdraví. Svatbu jsem měla v kostele a dává mi to pocit klidu a jistoty a jak zpívá Landa a když nic není, tak co to změní? Svemu dítěti bych nikdy svou virů nevnucovala, o tom to opravdu není. Ve 13 letech spousta děti vyznává i satana, aniž by v dospělosti měly nějaké trauma, takže hp nechej žít a buď řada, že je to budha a ne Justin bieber. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stazinka09
20.6.13 21:49

No tak vás čeká mezináboženský dialog v rodině. To je výzva!!! Mnohem lepší varianta než hulení trávy, to je taky dost oblíbené mezi třináctiletými. Kluk je fajn.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat