Syn se obléká jenom do košil

Anonymní
9.5.20 09:07

Syn se obléká jenom do košil

Dobrý den. Vložila jsem to anonymně aby si to syn nedohledal. Ale teď k hlavní věci. :) Můj 13 letý syn se obléká jenom do kosil atd. Má i rozvrh kam se jak obléknout. Např. Doma jenom v košili. Když se jde nakupovat do supermarketu tak na sobě má kosili vestu, kravatu, kalhoty a polobotky. Snažím se ho přemlouvat aby se oblékl normálně ale nechce.
Prosím o radu jak ho mám “donutit” aby se oblékal normálně. Děkuji řeku hezky zbytek dne :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3725
9.5.20 09:12

A proč ti to vadí? Tak má takový styl.. Jestli se bojíš, že to zničí, tak mu kup nějaké vycházkové boty střihem podobné polobotkam a nějaké plátěné kalhoty místo oblekovych. Lepší tohle, než aby chodil celej v černým, roztrhanym, jednou tričku měsíc nebo v teplakach i do školy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26352
9.5.20 09:12

Nijak. Potřebuje asi projevit svou osobnost, jít trochu proti proudu, lišit se..
Jinak můj manžel chodí taky většinou v košilích. Tričko max na doma nebo na práci kolem domu. Musela jsem kvůli němu trochu změnit šatník, abychom ladili.
Když někam půjdete spolu, pořídila bych si stylové šaty, boty..a lidi by koukali a obdivovali.
Dneska si člověk může obléct cokoliv. Vidím to pořád, hned vedle máme gympl a mladí se nestydí lišit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
9.5.20 09:13

Radu nemám, protože nějak naprosto netuším, co je na tom špatně? :nevim:
Ať se obléká jak chce, pokud to nepůsobí potíže, třeba ve škole šikana… je na to starý dost, aby se rozhodoval jak chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27591
9.5.20 09:14

A proč bys ho nutila se oblékat jinak? Když se mu to líbí. A kluk v košili, s vestou, kravatou..vždyť je to hezký. Kdyby chodil špinavý a roztrhaný, to je něco jinýho. Nech ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26352
9.5.20 09:14

Jo, plátěné, lněné kalhoty, košile..to je super na léto..
Je mladej, hledá se, zkouší..tak ho nech. Je to normální vývoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11434
9.5.20 09:19

Buď si chce trochu pohrát na dospělé, anebo pokud mu to vydrží, nějakou diagnózu časem dostane.
Akorát si stejně myslím, že kecáš, už proto, že 13ti leté děti nemají to, co popisuješ v šatníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
9.5.20 09:19

Jestli to není noční kosile po babičce tak nechápu co řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8577
9.5.20 09:22

Myslím si, že už je dost starý na to, aby se rozhodl sám, co chce nosit. Jo, kdyby chtěl chodit v růžových vílích šatičkách s křidélky, tak by mě to asi trochu znepokojilo, ale takhle? Vždyť je to hezké :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
9.5.20 09:23

Mě to přijde normální dost, lepší než aby nosil tepláky a krusky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
9.5.20 09:24
@LaPaloma píše:
Buď si chce trochu pohrát na dospělé, anebo pokud mu to vydrží, nějakou diagnózu časem dostane.
Akorát si stejně myslím, že kecáš, už proto, že 13ti leté děti nemají to, co popisuješ v šatníku.

Treba byl na svatbe, tak co by nemel :nevim:.A nebo mu to proste kupuji, ale pak nechapu to stezovani :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
9.5.20 09:26

Ale jinak bych ho v tomto stylu klidne podporila a moc rada, byt to muj syn.Jen bych se snažila, az nekam pujdete i u sebe vypadat vic elegantne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19824
9.5.20 09:28

Klidně bych ho nechala, ať si chodí v košilích…ale žehlil by si je sám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 09:29

Mate pravdu je to jeho styl. Je zároveň dobře ze jde proti proudu. Dekuju :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
24395
9.5.20 09:30
@Anonymní píše:
Mate pravdu je to jeho styl. Je zároveň dobře ze jde proti proudu. Dekuju :palec:
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat