Tablet s USB vstupem?

30.1.20 10:03

Tablet s USB vstupem?

Ahoj vsichni :hug: Asi se budu ptat uplne hloupe, ale nevyznam se v tom a nerozumim tomu a proto hledam radu - existuje tablet s USB vstupem? Moje mamka si preje k narozeninam tablet, ktery by si mohla v ramci uspory mista (aby netahala velky notebook) brat na dovolene/pri cestovani a chce ho primarne na prehravani filmu a serialu. Poradite? Diky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

266
30.1.20 10:08

@petramarkech Čauky, tak pokud se v tom nevyznáš, hloupá otázka to určitě není :) A stejně jako každý telefon má USB vstup (nabíjení) tak i každý tablet by měl mít USB vstup. :) Zajdi do prodejny elektra a normálně se tam poptej a pokud to chce mamča i na přehrávání filmů, na ukládání fotografií, tak bych šla i do tabletu s větší pamětí aby se jí tam vešlo opravdu všechno co bude ona sama chtít. :) Nejlépe do toho obchodu si vzít se sebou někoho, kdo se v tomhle opravdu vyzná ať vás zbytečně nesedřou a neo*ebou. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
30.1.20 10:09

My máme s USB, ale je to už takový dědeček ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
30.1.20 10:19

Jinak my ho máme taky skoro jen na filmy na cesty, máme tam větší SD kartu, tak tam vejde toho dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2951
30.1.20 10:19

@petramarkech at si poridi netflix, doma na wifi si postahuje co bude chtit a pak se na to muze kdykoliv podivat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
30.1.20 10:22

Existuje fleshka, která se dá strčit do USB i do toho malého vstupu na tabletu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5190
30.1.20 10:37

@petramarkech Musíte si vybrat tablet podporující OTG technologii, to umožní z USB vstupu číst i data z flash disku, potom potřebujete Flash disk, který má buď obě koncovky, klasickou velkou a mikro USB, nebo USB C, ten druhý typ rozhodnete podle toho který vstup bude mít tablet, nebo redukci USB na mikro/C USB.

Důležité je aby tablet měl tu funkci uvedenou přímo ve specifikaci od výrobce, já se takhle spálila u telefonu, kde prodejce měl napsané, že telefon OTG funkci podporuje, ale ve skutečnosti jí nemá. Potom co jsem zkontroloval přímo web výrobce, tak tam měli že OTG nepodporuje. Bohužel to měli špatně na všech e shopech, kde jsem telefon vybírala. Naštěstí to je jen náhradní telefon než mi přijde můj z opravy tak mě to moc netrápí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5190
30.1.20 10:39

@Petula306 Ale u zařízení které jí nenačte jim bude k ničemu, protože ten USB vstup musí umět i zpětný chod napájení tj. Proud nejen přijímat, ale i posílat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 15:37
@petramarkech píše:
Ahoj vsichni :hug: Asi se budu ptat uplne hloupe, ale nevyznam se v tom a nerozumim tomu a proto hledam radu - existuje tablet s USB vstupem? Moje mamka si preje k narozeninam tablet, ktery by si mohla v ramci uspory mista (aby netahala velky notebook) brat na dovolene/pri cestovani a chce ho primarne na prehravani filmu a serialu. Poradite? Diky moc :kytka:

Existuji tablety s USB. Prosím pokud se mi vysvětlit k čemu přesně ten USB port potřebuje. Ptám se protože někdy lidi zbytečně vymýšlejí krkolomné způsoby užívání IT techniky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama