Tajná svatba? Klasická mě děsí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24511
12.8.21 09:40

Naše svatba se také odehrála pouze ve dvou (+ svědci z úřadu), je to už několik let a nelituji. Oba s mužem jsme typy, které představa oficialit před zraky sledujících příbuzných neláká, stejně tak vybírání šatů, obleku, výzdoby…vlastně celá ta organizace a průběh klasické svatby. Máme příbuzné z různých koutů republiky a my bydlíme ještě jinde, máme starší příbuzné kteří by už přijet asi nezvládli… v tu dobu už jsme spolu dávno žili, měli dvě malé děti. Ano nepopírám, že naši rodiče byli překvapeni a mírně zklamaní, ale zanedlouho je to přešlo. Je mi líto, ale nevnímám svatbu jako show příbuzným nebo protože je to zvykem. Domnívám se, že pokud to podobně provedlo moje dospělé dítě, ani moc by mi to nevadilo, měla bych snad pochopení. Hlavně bych jim tedy přála fungující vztah a zda se vezmou na pláži, na zámku nebo při seskoku padákem či vůbec, to není až tak podstatné.
Taky jsme přemýšleli nad tím, že útrata tolika peněz za jediný den (který bychom si asi příliš neužili) se nám jeví jako nelogická, raději investujeme do něčeho (pro nás) smysluplnějšího (zrovna jsme v tu dobu kupovali nemovitost).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný