Tantrické masáže

6.10.20 10:39

Tantrické masáže

Ahoj holky, ženy, dámy..
Máte s těmito masážemi zkušenostj, byly jste, někoho na masáž poslali nebo samy jí poskytujete ;)?
Já si tím slušně přivydělávám.. :D
Tak mě zajímají vaše názory.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.10.20 11:14

Ahoj, taky si tím přivydělávám 8) Dělám masáže pro muže, samozřejmě žádný sex kdyby tu někdo chtěl rýpat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 12:20

Mě by to zajímalo - z vašeho úhlu pohledu jde o nevěru? Je v ceně líbání, mazleni. Popr stalo se vám se sympaticky klientem něco více? Kdo na takové masáže chodí?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 12:26

Nevíte, zda jsou v Karlovarském kraji? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
6.10.20 13:10

Z meho uhlu pohledu nejde o neveru. Pomazlim ho, obejmu, ukonejsim.. Navic ne vzdy to musi koncit orgasmem. Nekdo to ani nevyzaduje a samozrejme jsou i chlapi, kteri chteji jen to..
Vnimam to jako terapii.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 14:19
Stalo se to někdy ze z toho bylo něco víc? Být líbání? Zajímalo by mě to… z tohoto úhlu dekuji
@Morning star píše:
Z meho uhlu pohledu nejde o neveru. Pomazlim ho, obejmu, ukonejsim.. Navic ne vzdy to musi koncit orgasmem. Nekdo to ani nevyzaduje a samozrejme jsou i chlapi, kteri chteji jen to..
Vnimam to jako terapii.. :)
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 14:27

Ani z mého pohledu o nevěru nejde, samozřejmě pokud jde jen o masáž, bez pohl. styku :D Já bych tam chlapa poslala :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
6.10.20 14:43

Nene, nikdy nestalo. Samozrejme prijdou nekdy i velmi pritazlivi chlapi, ale je potreba toto ukocirovat a vedet jake jsou hranice ;)
A mate nazor na to si tim privydelavat..? Bavilo by vas to.. :kytka:??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama