Tchán není normální

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 16:36
Tchán není normální

Jdu se vypovídat, postěžovat si… Jde o tchána. S dětmi Ok. prijede na návštěvu, hraje si s nimi, přispěje na fotbal, botičky… Co se týče nás ostatních tragédie :roll: začnu u tchýně, celý životu dělá sluhu, ranou připraví snídani na tác, prinese mu to pod nos do obýváku. Odpoledne třeba přijedeme má oběd na druhou hodinu, ona namt namdá, jemu ne. Dojíme, tchýně udělá kafíčko, sedmé si a on tam za čtvrt hodiny přijde, ukáže na hodinky že bude za 2min.pul třetí. Tchýně zvedne zadek a jde mu ohřát oběd??????? Jako by si ji nemohl ohřát sám. Přijde z práce, hodí kopyta na gauč, pustí si Spartu a prostě nic nedělá. Ani s úklidem nepomůže ???? na druhou stranu jak si ho tchýně vychovala a naučila tak to má. Ve mě se začala vařit krev, když před půl rokem tchýně byla na odpolední a my s manželem jsme měli měsíc domluvenou hospůdku s kamarády po 1,5roce. Těšili jsme se ale vybouchlo nám hlídání. Nakonec se nabídl tchán, že pohlídá ???? tak jo. Odešli jsme s manželem do hospůdky v sedm a o půlnoci jsme přišli. Místo tchána tchýně 8o??? kde je děda??? No ono se mu chtělo spát a víš že jinde neusne než doma, tak jel v půl desáté domů :zed: :pocitac: :pocitac: :pocitac: tchýně končila v půl jedenácté v práci a 15minut trvá cesta z práce takže k nám přijela po šichte kolem jedenácté aby mohl tchán vyhajat a kluky 5,2roky tam nechal pomalu 1,5hodiny samotné??? :pocitac: jakoby nemohl zajet 500m do hospody a říct jedu domů :zed: ten menší je pořád nemocný, atopak, laryngitidy…za tu hodinu a půl se může stát cokoliv :pocitac: :zed: řádila jsem jako papírový čert. :think: před měsícem jestli nechce být ten starší u nich na 4dny na prázdniny, odvezli ho v pondělí ve středu jsme se potkali na koupališti (bydlí od nás 11km) děda -tchan šel domů, přišla hlídat tchýně. Malý že má hlad abych mu koupila krokety, tak jsem mu je vzala. Najednou zbělal, že bude blinkat 8o vyčítala jsem si, že jsem mu koupila hnusný přepálený krokety. Jenže malý že chce s námi domů 8o nakonec jsme se od něj doma dozvěděli, že tchýně chodí do práce, vrací se až kolem půl čtvrté a že dědau ráno koupil suchý rohlík a pak celý den nic nejedl protože babička večer nestihla uvařit :cert: večer tchýně volala, tak jsem nadávala ne na ní ale na tchána, že není schopný uvařit ani bramboru :zed: a když už neumí tak mohl vzít malého na polívku a hotové jídlo do restaurace. Dopadlo to tak, že nakonec dostala vynadáno tchýně od něj že neuvařila :zed: před 14 dny jsme byly v restauraci, vraceli jsme se z dovolené doma nic, tak že si dáme večeři v restauraci ve městě kde bydlí tchánovci protože tady nic není. Objednali jsme jídlo a manžel zavolal jestli se nechtějí stavit na pivo. Starší syn si objednal smažený sýr
Snědl půlku brambor, čtvrt sýra a že už nemůže. Tak manžel nabídl tchánovi, jestli to nechce dojíst, že s smažený sýr miluje… Tchán se osopil, že je půl osmé, že se nebude cpat smaženým sýrem, seděl tam jak frajer a že NECHCE!!! Tak tchýně že by si dala, vzala si talíř a v tom malý že aby s ním šel děda hrát si do protějšího parku. Manžel něco probíral s tchýni, ta byla otočená k talíři zády. Tchán se zvedl, rozhlidnul se po lidech, chnapnul sýr do ruky, nacpal si ho do kapsy. Přeběhl silnici, stoupnul si ke stromu, předklonil se a celý ten sýr si nacpal do hu… Nemohl ani žvýkat a polykal jo tam jak had fakt hnus. Jenže ho pár lidí vidělo a jedna paní na mě nevěřícně koukala, jako výrazem -CO TO JE!!!??? tak jsem hodila sklíčený pohled a mavla rukou :oops:. Tchýně se otočila, kouká kde je sýr ale nic neřekla, donesla to. Druhý den jsem jí říkala co tchán dělal v té restauraci, nadávala jsem že takhle se nechová ani dobytek a hov…o, že není normální. Najednou tchýně ztuhla, on stal pod oknem a vše slyšel. Od té doby mě zdravý na půl půdy a strání se. Já ho nemůžu ani cítit :poblion: 12.10.jedeme do divadla, tchýně hlídat nemůže, tak prý přijede tchán což jsem rezolutně zamítla 8o a je zle. Požádala jsem svojí tetu má kterou je spoleh. Tchýně mi to má teď za zlé. Tak jsem se vypsala, ulevilo se mi. Jen otázka je tohle normální??? je toho víc ale to bych asi musela napsat knihu :lol: a asi by tomu nikdo nevěřil, co tchán dokáže. Tchýně je fajn d tou si tykám, s tchánem si do teď vykame (s manželem jsme spolu příští rok 20let) důvod??? Až si začne moje máma tykat s mým manželem, tak si on začne tykat se mnou. Sory nemám zájem :roll: Manžel taky nadává, hlavně je mi velikou oporou a taky nechápe chování svého otce, prý si s ním taky zažil svoje.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
inkakřivák
Extra třída :D 14550 příspěvků 08.09.18 16:43

Pokud to, že mu dělá služku, nevadí tchyni, tak upřímně je ti po tom prd. Jo je to síla, ale je to jejich život. A na hlídání mu neříkej, když je nespolehlivý, a je to.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18795 příspěvků 08.09.18 16:46

Ty budeš taky pěkná tragédka, viď? Líčíš to, jak horor, těch emotikonů…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10923 příspěvků 08.09.18 16:50

Upřímně ti do toho nic není. Jejich věc. Hlídání bych si zajistila jinde a vztah tchána s tchyni neřešila

nostress
Extra třída :D 13618 příspěvků 08.09.18 16:53
@Anonymní píše:
Jdu se vypovídat, postěžovat si… Jde o tchána. S dětmi Ok. prijede na návštěvu, hraje si s nimi, přispěje na fotbal, botičky… Co se týče nás ostatních tragédie :roll: začnu u tchýně, celý životu dělá sluhu, ranou připraví snídani na tác, prinese mu to pod nos do obýváku. Odpoledne třeba přijedeme má oběd na druhou hodinu, ona namt namdá, jemu ne. Dojíme, tchýně udělá kafíčko, sedmé si a on tam za čtvrt hodiny přijde, ukáže na hodinky že bude za 2min.pul třetí. Tchýně zvedne zadek a jde mu ohřát oběd??????? Jako by si ji nemohl ohřát sám. Přijde z práce, hodí kopyta na gauč, pustí si Spartu a prostě nic nedělá. Ani s úklidem nepomůže ???? na druhou stranu jak si ho tchýně vychovala a naučila tak to má. Ve mě se začala vařit krev, když před půl rokem tchýně byla na odpolední a my s manželem jsme měli měsíc domluvenou hospůdku s kamarády po 1,5roce. Těšili jsme se ale vybouchlo nám hlídání. Nakonec se nabídl tchán, že pohlídá ???? tak jo. Odešli jsme s manželem do hospůdky v sedm a o půlnoci jsme přišli. Místo tchána tchýně 8o??? kde je děda??? No ono se mu chtělo spát a víš že jinde neusne než doma, tak jel v půl desáté domů :zed: :pocitac: :pocitac: :pocitac: tchýně končila v půl jedenácté v práci a 15minut trvá cesta z práce takže k nám přijela po šichte kolem jedenácté aby mohl tchán vyhajat a kluky 5,2roky tam nechal pomalu 1,5hodiny samotné??? :pocitac: jakoby nemohl zajet 500m do hospody a říct jedu domů :zed: ten menší je pořád nemocný, atopak, laryngitidy…za tu hodinu a půl se může stát cokoliv :pocitac: :zed: řádila jsem jako papírový čert. :think: před měsícem jestli nechce být ten starší u nich na 4dny na prázdniny, odvezli ho v pondělí ve středu jsme se potkali na koupališti (bydlí od nás 11km) děda -tchan šel domů, přišla hlídat tchýně. Malý že má hlad abych mu koupila krokety, tak jsem mu je vzala. Najednou zbělal, že bude blinkat 8o vyčítala jsem si, že jsem mu koupila hnusný přepálený krokety. Jenže malý že chce s námi domů 8o nakonec jsme se od něj doma dozvěděli, že tchýně chodí do práce, vrací se až kolem půl čtvrté a že dědau ráno koupil suchý rohlík a pak celý den nic nejedl protože babička večer nestihla uvařit :cert: večer tchýně volala, tak jsem nadávala ne na ní ale na tchána, že není schopný uvařit ani bramboru :zed: a když už neumí tak mohl vzít malého na polívku a hotové jídlo do restaurace. Dopadlo to tak, že nakonec dostala vynadáno tchýně od něj že neuvařila :zed: před 14 dny jsme byly v restauraci, vraceli jsme se z dovolené doma nic, tak že si dáme večeři v restauraci ve městě kde bydlí tchánovci protože tady nic není. Objednali jsme jídlo a manžel zavolal jestli se nechtějí stavit na pivo. Starší syn si objednal smažený sýr
Snědl půlku brambor, čtvrt sýra a že už nemůže. Tak manžel nabídl tchánovi, jestli to nechce dojíst, že s smažený sýr miluje… Tchán se osopil, že je půl osmé, že se nebude cpat smaženým sýrem, seděl tam jak frajer a že NECHCE!!! Tak tchýně že by si dala, vzala si talíř a v tom malý že aby s ním šel děda hrát si do protějšího parku. Manžel něco probíral s tchýni, ta byla otočená k talíři zády. Tchán se zvedl, rozhlidnul se po lidech, chnapnul sýr do ruky, nacpal si ho do kapsy. Přeběhl silnici, stoupnul si ke stromu, předklonil se a celý ten sýr si nacpal do hu… Nemohl ani žvýkat a polykal jo tam jak had fakt hnus. Jenže ho pár lidí vidělo a jedna paní na mě nevěřícně koukala, jako výrazem -CO TO JE!!!??? tak jsem hodila sklíčený pohled a mavla rukou :oops:. Tchýně se otočila, kouká kde je sýr ale nic neřekla, donesla to. Druhý den jsem jí říkala co tchán dělal v té restauraci, nadávala jsem že takhle se nechová ani dobytek a hov…o, že není normální. Najednou tchýně ztuhla, on stal pod oknem a vše slyšel. Od té doby mě zdravý na půl půdy a strání se. Já ho nemůžu ani cítit :poblion: 12.10.jedeme do divadla, tchýně hlídat nemůže, tak prý přijede tchán což jsem rezolutně zamítla 8o a je zle. Požádala jsem svojí tetu má kterou je spoleh. Tchýně mi to má teď za zlé. Tak jsem se vypsala, ulevilo se mi. Jen otázka je tohle normální??? je toho víc ale to bych asi musela napsat knihu :lol: a asi by tomu nikdo nevěřil, co tchán dokáže. Tchýně je fajn d tou si tykám, s tchánem si do teď vykame (s manželem jsme spolu příští rok 20let) důvod??? Až si začne moje máma tykat s mým manželem, tak si on začne tykat se mnou. Sory nemám zájem :roll: Manžel taky nadává, hlavně je mi velikou oporou a taky nechápe chování svého otce, prý si s ním taky zažil svoje.

Vztah tchýně s tchánem bych neřešila.Jak si ho tchýně naučila, tak to má. Ale jinak bych s ním omezila kontakty, a děti bych mu nesvěřila ani náhodou.

romulkaa
Závislačka 4336 příspěvků 08.09.18 16:55

@hanka.br. neurážej!

Malaga
Generální žvanilka 24893 příspěvků 08.09.18 16:58

@romulkaa no zakladatelka si teda v hodnocení tchána taky moc servítky nebere, tak určitě nebude žádná křehká květinka, že by takový názor neunesla…

romulkaa
Závislačka 4336 příspěvků 08.09.18 17:01

@Malaga zakladatelka je evidentně naštvaná. Není třeba jí označovat za tragédku.

Halamka
Závislačka 3698 příspěvků 08.09.18 17:05

@hanka.br. tak pokud by mi hlídání, na které spoléhám, nechalo v noci skoro dvě hodiny bez dozoru dvě malé děti, tak asi nasazim smajlíků mnohem víc…
Neni psychicky nemocný? Podobne chování jsem viděla u jednoho finančně velmi dobře zajištěného chlapa, který si myslel, že když má peníze, tak se může projevovat bez ohledu na ostatní tak, jak zrovna on potřebuje. A přišlo mu to normalni,.
Tvůj tchán k tomu ty peníze nepotřebuje. Chová se tak, jak vyhovuje jemu a neohlíží se na ostatní.
Hlídání bych mu už nikdy nesvěřila a tchyni bych se snažila vysvětlit, že jestli ona mu jeho rozcapenost toleruje a obětuje se mu, že ty nebudeš.

Příspěvek upraven 08.09.18 v 17:07

mojmira
Hvězda diskuse 77132 příspěvků 08.09.18 17:06
@romulkaa píše:
@Malaga zakladatelka je evidentně naštvaná. Není třeba jí označovat za tragédku. [/citace?????

Příspěvek upraven 08.09.18 v 17:08

Malaga
Generální žvanilka 24893 příspěvků 08.09.18 17:06
@romulkaa píše:
@Malaga zakladatelka je evidentně naštvaná. Není třeba jí označovat za tragédku.

a co jako, prostě někomu její projev přijde tragickej…a ty jsi moderátorka diskuze? ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10923 příspěvků 08.09.18 17:07

@Malaga možná je to autorka 8)

romulkaa
Závislačka 4336 příspěvků 08.09.18 17:07

@Malaga nejsem a můžu si psát co chci a hned někomu nadávat mi přijde dost ujeté

romulkaa
Závislačka 4336 příspěvků 08.09.18 17:08

@Tichošlápek autorka nejsem

mojmira
Hvězda diskuse 77132 příspěvků 08.09.18 17:10
@romulkaa píše:
@Malaga nejsem a můžu si psát co chci a hned někomu nadávat mi přijde dost ujeté

ostatní si mohou psát také co chtějí,nebo ty jim to budeš cenzurovat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >