Tchýně a její syn

8.1.20 23:19

Tchýně a její syn

Ahoj ženy, mám takový dotaz nebo spíš bych se vám chtěla svěřit, dozvědět se pár názorů a i jak to máte třeba vy. Mám přítele, kterému je 38let, mě je 25let, nemá děti, nebyl ženatý a vztah mu vydržel maximálně půl roku. Se mnou už je přes rok, takže předpokládám a doufám, že to myslí vážně. Je podnikatel a 13 let se snažil rozjet firmu, takže na vztahy ani asi neměl čas, jak mi sám řekl, otevřeně. Abych se dostala k jádru věci, bydlíme v bytě na vesnici, jeho rodiče, kteří bydlí 5 minut od nás mají dvougenerační dům, kde žijí sami. Přítel má ještě sestru, které je 40 let, nebyla a není vdaná a děti nemá, bydlí v bytě v jiném městě. Jeho otec je fajn člověk, který je prostě free, nic neřeší, nehrotí. Opakem je ale jeho manželka/tchýně, vůbec není zlá nebo zákeřná, apod., ale musí být neustále po jejím. Oba jsou v důchodu, plně soběstační, mají auto, psa, vše. Nejhorší ale je, že není den, kdy by přítel nejel ráno na snídani k rodičům, mě se vymlouvá neustále, že tam mají kancelář a že se tam nasnídá když už tam je a udělá v kanclu nějakou práci. Jenže kanceláře má ještě asi 3, ale stejně je každý den tam. Pak zase řekne že je to i skrz jeho otce, že s ním také řeší práci, aby nezakrněl v baráku. Ale co je moc, to je moc, vidí se ráno, ale stejně mu máma přes den volá nebo si píšou, píše mu ale i totální kraviny, pořád si stěžuje, že ji něco je, že ji bolí záda, pak má skříplej krk, pak má alergii, astma, božeeee, pořád něco prostě! Její manžel nemůže doma nic říct, neustále je okřikovám, neustále dělá vše špatně, apod… Přítel se s jeho mámou klidně i rafne, neříkám, že ne, na jednu stranu mu leze na nervy a na druhou pořád prostě musí být s ní v kontaktu. Je to šílený. Není víkend, abychom tam nebyli. Já je mám ráda, ale je to prostě moc! Všechny diriguje, pořád musí mít poslední slovo, pořád se i s přítelem mezi sebou dohadují. Ale pořád po příteli něco chce, umyj nám auto, vyzvedni mi léky ve městě, i když je v pořádku, v autě jezdí jak drak, je v důchodu, ale otravuje neustále mého přítele. Někdy ji řekne, ať si to vyzvedne sama, že je snad v důchodu, ale ona ho prostě tak udolá, že jemu je pak blbé jí to nevyzvednout. Nejhorší je, že mi někdy přijde, že jdu stranou, že jsem prostě nedůležitá, když jsem nemocná já, tak mi ještě přijde, jak kdyby si přítel myslel, že si to snad vymýšlím, ale když je zle mamince a to je každý den něco, tak to je v pořádku, ona to tak přece maaaa. I když je druhej nebo třetí den jakože už zase záhadně zdravá, tak to jako nic. Nejvíc mě rozesmálo, když říkala, že se nemůže hnout, že má zablokovanou páteř, u doktora ale nebyla, tak to nebylo asi tak hrozný, no ale my asi za 3 dny na to dojeli na barák k nim, měla na sobě límec který dají lidem po autonehodách :D, ale asi za půl hodiny si to sundala a úplně v pohodě se otáčela hlavou a bylo vše oka a nic neříkala a z čista jasna byla zdravá jak řípa :D. Řekněte mi prosím, jsem jen já proti ní zaujatá? Nebo je fakt prostě mimo moje tchýně?

Příspěvek upraven 09.01.20 v 00:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1142
8.1.20 23:22

Je slozita :nevim: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:26

To je opravdu závažný problém, radím rozchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:41
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:43

@AnneElliot, chápu, ale to já právě nechci… Kvůli magorské tchýni nech i zahodit něco, co nám jinak naprosto klape :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:47
@AnneElliot píše:
To je opravdu závažný problém, radím rozchod.
@EvaMagdalena píše:
@AnneElliot, chápu, ale to já právě nechci… Kvůli magorské tchýni nech i zahodit něco, co nám jinak naprosto klape :roll:

To byla ironie, hadam 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:49

@ocean.mama netuším, ale nestojím o ironii. Myslím si, že to co jsem psala není na ironii vhodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:52

Radim ti, vem nohy na ramena a posli pana zpet do obehu. Ten nebyl doposud sam kvuli firme, ale kvuli tomu, ze on je maman a jeho mati je horsi nez vosina v p*deli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:57

@EvaMagdalena Ten příspěvek je ironie, ale psala jsem to jako reakci na prvotní text před úpravou, který obsahoval jednu nic neříkající větu. V tomto kontextu už postrádá význam. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:57

@Mysticlipstick :D :D :D :D :D :D to mě teď pobavilo :D :D :D… Díky holky, sice to není nic pozitivního co mi píšete, vezmu si to k srdci určitě, ale alespoň se člověk pobaví :D… Nejhorší je, že on se chová naprosto stejně jak ona. I když je pravda, že ze začátku třeba sám ani nepřišel, že by mě objal apod… Prý na to není, nedivím se, když jsem viděla, že jeho matka se se svým manželem k sobě vůbec ani trochu nemají. Vyrůstal v tom… Ale to máte vidět teď, totálně se to otočilo, teď mi on sám řekne, ty se ani nepřitulíš. Holky, já miluji své rodiče, ale ZDRAVĚ. Vidím je jednou za 3 měsíce, jinak si s mamkou napíšeme nebo zavoláme a tím to hasne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:58

@AnneElliot já jsem tu právě dnes poprvé a přišla jsem na to jak to tu chodí a jak se kam píše až po chvilce… Byla jsi prostě rychlejší a už odepsala :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 00:00
@EvaMagdalena píše:
@Mysticlipstick :D :D :D :D :D :D to mě teď pobavilo :D :D :D… Díky holky, sice to není nic pozitivního co mi píšete, vezmu si to k srdci určitě, ale alespoň se člověk pobaví :D… Nejhorší je, že on se chová naprosto stejně jak ona. I když je pravda, že ze začátku třeba sám ani nepřišel, že by mě objal apod… Prý na to není, nedivím se, když jsem viděla, že jeho matka se se svým manželem k sobě vůbec ani trochu nemají. Vyrůstal v tom… Ale to máte vidět teď, totálně se to otočilo, teď mi on sám řekne, ty se ani nepřitulíš. Holky, já miluji své rodiče, ale ZDRAVĚ. Vidím je jednou za 3 měsíce, jinak si s mamkou napíšeme nebo zavoláme a tím to hasne.

Ono to ted vypada smesne, ale v zasadnich zivotnich udalostech, situacich ti zrejme moc oporou nebude :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 00:04

@Mysticlipstick já nechci vidět, kdybych měla dítě… Je pravda, že se mě zastane hodně, nemůžu říct, že ne. Třeba řekla, když jsem u nás na bytě predelavala balkon že ji se líbí bílé dřevo, já tam mám hnědé a přítel hned řekl, nech Evicku, ať si to udělá laskavě podle svého, ty u nás nebydlíš. To zase jo. Když se pohádají, tak to je extempore minimálně na 14 dní a to si najednou volat nepotřebují. Z její strany, je to opičí láska, dle mého/NEMOC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 00:20
@EvaMagdalena píše:
@Mysticlipstick já nechci vidět, kdybych měla dítě… Je pravda, že se mě zastane hodně, nemůžu říct, že ne. Třeba řekla, když jsem u nás na bytě predelavala balkon že ji se líbí bílé dřevo, já tam mám hnědé a přítel hned řekl, nech Evicku, ať si to udělá laskavě podle svého, ty u nás nebydlíš. To zase jo. Když se pohádají, tak to je extempore minimálně na 14 dní a to si najednou volat nepotřebují. Z její strany, je to opičí láska, dle mého/NEMOC.

To uz ale nepredelas, tento nezdravy vztah trva prilis dlouho. Pokud s nim chces zustat, tak ti nezbyde nic jineho nez to zkousnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
599
9.1.20 00:34

Tchyne se snazi na sebe upoutat pozornost. Je tam i citove vydirani. Nema nejspis moc svuj zivot, tak se upnula na syna. Taky jsem to zazila. Neni to vubec jednoduche. Chtelo by to tchyni nasmerovat jinam. Najit ji konicek. Jako darek dat treba nejaky pobyt nebo zazitek a treba by ji neco chytlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama