Reklama

Tchýně a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 11:55
Tchyne a kojeni

Ahoj, malé bude zanedlouho rok a tchyne se začíná vyptavat kdy skoncim kojit, ze uz si muzu domluvit castecny uvazek v praci, ze pohlida, jenze ja mam predstavu jinou. Chci kojit klidne i 2 roky a do prace az jak bude koncit rodicak.. Ten mam do necelých 3 let.. Chci si malou uzit co nejvic ale tyto kecy me stresujou.. Nechci at me ma za nefakcenko kdyz chci byt,, tak dlouho doma,,… Ona soupla v roce do jesli a sla pracovat…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39261 příspěvků 09.04.18 11:58
@Anonymní píše:
Ahoj, malé bude zanedlouho rok a tchyne se začíná vyptavat kdy skoncim kojit, ze uz si muzu domluvit castecny uvazek v praci, ze pohlida, jenze ja mam predstavu jinou. Chci kojit klidne i 2 roky a do prace az jak bude koncit rodicak.. Ten mam do necelých 3 let.. Chci si malou uzit co nejvic ale tyto kecy me stresujou.. Nechci at me ma za nefakcenko kdyz chci byt,, tak dlouho doma,,… Ona soupla v roce do jesli a sla pracovat…
:lol: tak jí to takhle řekni ;), kojit budu cca rok a do práce až dítě půjde do školky ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 11:59

@Markéta80 řekla jsem ji že budu kojit 2 roky a ona chytla záchvat smíchu že snad budu kojit i ve škole…

PaniBovaryovaaa
Kecalka 246 příspěvků 09.04.18 12:00

Já třeba kojila 2,5 roku, ale kojení teda práci na překážku nebylo. Od roku, kdy už dítě jedlo jsem kojila snad už jen tak 2× přes den (ráno a někdy odpoledne) a jednou na noc, do práce jsem začala chodit na poloviční úvazek od dvou let dítěte.

PaniBovaryovaaa
Kecalka 246 příspěvků 09.04.18 12:01
@Anonymní píše:
@Markéta80 řekla jsem ji že budu kojit 2 roky a ona chytla záchvat smíchu že snad budu kojit i ve škole…

ale kde, stačí jedna chřipka s antibiotikama a s kojením skončíš raz dva :) Tchyně je asi moc sympatická osoba… :roll:

zuzanx
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 12:01

Normálně bych jí řekla, že se ještě do práce vracet nechci, že si chci malou užít a být doma do 3 let. ČR umožňuje být rodičům doma s dítětem poměrně dlouho a já osobně jsem za to ráda. S mladší budu doma do jejích 3,5 let a jako nemakačenko si nepřipadám. Před dětmi jsem normálně pracovala (už i při vysoké škole). Investovat čas do dětí je ta nejlepší investice vůbec :-) Pohlídat ti malou přece může, i když budeš doma. Aspoň si uděláš doma, co budeš potřebovat nebo si odpočineš…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 12:05

@zuzanx jo to ji reknu ze hlídat muze i tak ze si uklidim atd…

Popokatepetla
Závislačka 3034 příspěvků 09.04.18 12:06

„Tchyně a kojení“ - no už ten nadpis :lol: Kojí tchýně? Živí vás snad? Ne? Tak do toho nemá co krafat. Normálně ji to řekni, že kojit ještě neplánuješ přestat a že do práce se nechystáš :nevim:

sportka
Stálice 79 příspěvků 09.04.18 12:07

Co je jí do toho?? Ať se stará o svý, ty se hoď do klidu a dělej jak ti to vyhovuje a jak chceš ty. Tečka

robinka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 6 inzerátů 09.04.18 12:12

Ona vás živí? Ano = šlapu podle ní. Ne = slušně odpovím na položenou otázku a dál se tím nezabývám.

P4ja
Kelišová 5309 příspěvků 09.04.18 12:13

No pokud to není tak, že máte hluboko do kapsy a tchýně vás dotuje, tak jí může být jedno, jak to máš. Řekla bych, že ji nejde primárně o to kojení, ale o to, že bys mohla jít do práce. Není na vás nějak závislá?

Twixinka
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 4 inzeráty 09.04.18 12:14

Pokud nemáte nějaké finanční problémy, což předpokládám, že ne, tak bych tchýni řekla to co jsi tady napsala :roll: teď jsi máma Ty, ne ona a i kdyby jsi kojila třeba do čtyř let, tak je jí po tom houby, stejně tak jí je prd do toho, jak dlouho budeš s malou doma.. bože, některé tchýně jsou fakt poděs :roll: jak já jsem ráda za tchýni, která mi do ničeho nekecá, ovšem zase mám mámu, která mi do všeho kecá :D :D

Hadumi
Extra třída :D 13250 příspěvků 09.04.18 12:14

Já se s tchýní a jejími moudry nemažu, narovinu jí říkám, jak to mám já a že to tak prostě bude. Chce to vyjasnit (utnout), co nejdřív, jinak se tyhle průpovídky budou stupňovat :mrgreen:

miminecko9
Kecalka 116 příspěvků 09.04.18 12:19

Po roce společného bydlení s tchýní (ona v přízemí a my v patře) a kdy jsem pořád měla strach jí něco říct aby si nenaštvala a aby si o mně nemyslela něco špatnýho, jsme byla zralá na odstěhování a ukončení vztahu s přítelem. Takže v hlavě jsem si to srovnala. Pokud se mi něco nelíbí na rovinu jí řeknu, že to tak nechci a že to budu dělat tak a tak a tečka. Nehádám se s ní, prostě jí to v klidu řeknu a hotovo apřes to nejde vlak. A víte co?? Strašně se mi ulevilo a hned se mi žije lépe. Já také budu s dcerou doma do 3-3,5let. A co myslí a nemyslí je mi šumák, ona mně neživí a dcerku (vnučku) stejně nehlídá, nemá zájem.

miminecko9
Kecalka 116 příspěvků 09.04.18 12:21

Moje mamka mi vždy říkala:„udělej si pořádek zavčas“.A měla pravdu. za chvíli vám bude říkat kdy máte prát, vařit a jak to máte dělat. Prostě si stůjte za svým, a začněte s tím co nejdřív.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama