Tchýně je prase

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kopretinka10
Nováček 2 příspěvky 05.04.18 18:40
Tchýně je prase

Ahoj,
Jsem už opravdu zoufalá a hledám pomoc i tady od Vás.. Je to trošku delší příběh, tak budu ráda když ho zvládnete a poradíte mi. :oops:
Před třemi měsíci jsem se přestěhovala k příteli, protože jsem zjistila, že čekáme miminko. Jenže jsem nevěděla, že v podstatě bydlí s matkou, která má psa a je neskutečný prase. Původně říkal, že tam občas přespává. Ona se totiž před třemi lety rozvedla s manželem a odešla k jinému a přítel od ní tedy byt odkoupil. Jenže ona teď zjistila, že jí to s přítelem neklape a v týdnu v bytě přespává. Což o to, ona je fajn, ale má psa, který má špatné zadní nohy a moc nechodí. Ale chodil by, kdyby s ním ona cvičila. Jenže pes se celý den válí u ní v ložnici a všude jí tam čůrá a kadí na koberec. A to podotýkám, že matka nevysává. Je to fakt hrozně nechutný, navíc mi je líto toho psa, je hrozně tlustej a má zkažený zuby, protože mu dává to samý, co jí ona.

Prosím, poraďte mi, jak na to? Já mám celý byt uklizený, bytostně nesnáším špínu a ona se mi projde v bytě v botech, všude jsou chlupy od psa a od ní z ložnice jde fakt smrad. :pocitac: I ona sama docela zapáchá. Mrzí mě to, protože na jednu stranu je fakt fajn, ale na druhou je opravdu prase a já do toho vážně nechci přivést dítě. :nevim:

Děkuju za trpělivost při čtení a za dobrou radu, popřípadě podobné zkušenosti. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4242 příspěvků 05.04.18 18:45

@Kopretinka10 No tak když je tak fajn tak si s ní normálně promluv :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 05.04.18 18:46

No já bych jí to asi nejspíš narovinu řekla :nevim:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27517 příspěvků 05.04.18 18:48
@Petruna21 píše:
No já bych jí to asi nejspíš narovinu řekla :nevim:

přesně. Na rovinu.

nostress
Extra třída :D 12183 příspěvků 05.04.18 18:48

Tak to ti teda nezávidím. Manžel je na tvojí straně? Musel by si s matkou v klidu, ale jasně promluvit. Nejlepší řešení by bylo, aby si tchýně našla aspoň nějakou garsonku, a odstěhovala se i se psem do svého. A doporučuji to urychlit, než se dítě narodí, protože pak budete mít jiné starosti, než stěhovat tchýni.

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 05.04.18 18:54
@Burj Chalifa píše:
přesně. Na rovinu.

Na co chodit okolo horké kaše ;)

ivašot.
Kelišová 5747 příspěvků 05.04.18 18:54
@Kopretinka10 píše:
Ahoj,
Jsem už opravdu zoufalá a hledám pomoc i tady od Vás.. Je to trošku delší příběh, tak budu ráda když ho zvládnete a poradíte mi. :oops:
Před třemi měsíci jsem se přestěhovala k příteli, protože jsem zjistila, že čekáme miminko. Jenže jsem nevěděla, že v podstatě bydlí s matkou, která má psa a je neskutečný prase. Původně říkal, že tam občas přespává. Ona se totiž před třemi lety rozvedla s manželem a odešla k jinému a přítel od ní tedy byt odkoupil. Jenže ona teď zjistila, že jí to s přítelem neklape a v týdnu v bytě přespává. Což o to, ona je fajn, ale má psa, který má špatné zadní nohy a moc nechodí. Ale chodil by, kdyby s ním ona cvičila. Jenže pes se celý den válí u ní v ložnici a všude jí tam čůrá a kadí na koberec. A to podotýkám, že matka nevysává. Je to fakt hrozně nechutný, navíc mi je líto toho psa, je hrozně tlustej a má zkažený zuby, protože mu dává to samý, co jí ona.

Prosím, poraďte mi, jak na to? Já mám celý byt uklizený, bytostně nesnáším špínu a ona se mi projde v bytě v botech, všude jsou chlupy od psa a od ní z ložnice jde fakt smrad. :pocitac: I ona sama docela zapáchá. Mrzí mě to, protože na jednu stranu je fakt fajn, ale na druhou je opravdu prase a já do toho vážně nechci přivést dítě. :nevim:

Děkuju za trpělivost při čtení a za dobrou radu, popřípadě podobné zkušenosti. :mavam:

Promiň, ale to jsi nevěděla, jak přítel bydlí?

unuděná
Závislačka 4871 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 18:55

Souhlas s holkama, jestli je jinak normalni a fajn, tak ji toto rekni.Ze mas obavu o hygienu, az tu bude miminko a navrhni nejaka reseni, pokud mozno bez citoveho zabarveni.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8208 příspěvků 05.04.18 18:58

A přítel to vidí jak? Je to jeho matka a byt, měl by to tedy přednostně řešit on

Jana525
Závislačka 4503 příspěvků 05.04.18 19:44

Tak pokud to priteli nevadi, tak si proste budes muset najit slusne bydleni pro sebe a dite. Tezko tam muzes bez podpory pritele neco resit, kdyz ti tam vlasne nic nepatri.

pannda
Kelišová 6276 příspěvků 28 inzerátů 05.04.18 19:54

A kde jsi do té doby byla před nastěhováním?

medunka23
Kelišová 6574 příspěvků 05.04.18 19:56

Tak to je masakr, pro psa bych jí doporučila psí pleny a ona by se musela nekompromisně zouvat, nicméně dost záleží jak se k tomu staví přítel, pokud mu to nevadí, tak máš smůlu a budeš se muset zařídit podle rady @Jana525

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17361 příspěvků 05.04.18 20:01
@medunka23 píše:
Tak to je masakr, pro psa bych jí doporučila psí pleny a ona by se musela nekompromisně zouvat, nicméně dost záleží jak se k tomu staví přítel, pokud mu to nevadí, tak máš smůlu a budeš se muset zařídit podle rady @Jana525

Už vidím, jak se někdo začne nekompromisně zouvat, protože jí to nařizuje nějaká cizí holka. Příteli to bylo do teď fuk, že je máma prase, určitě to teď zrovna začne řešit. Zakladatelka by se měla poohlédnout po novém bydlení, pokud jí soužití s maminkou nevoní, ale je otázka, jestli bude někdo ochotný ji v tom pomoci.

unuděná
Závislačka 4871 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 20:22

Zakladatelko, mluvila jsi o tom s pritelem? Existuje moznost, ze tchyni odstehujete? Co ty neses do vztahu s miminkem? Jestlis totiz do toho vlitla tak nejak ne uplne planovane (coz je celkem ocividne) a ocekavas, ze ted v byte, kde ti nepatri ani rohozka pojedou tva pravidla (ano, tva, ne vase),tak to se asi se zlou potazes :?

Sailah
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 05.04.18 20:24

Ten tvuj je s tim v pohode? Nestydi se za ni??

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama