Jak říct rodičům, že jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 05:35
Jak říct rodičům že jsem těhotná ?

Už jsem zjistila že jsem těhotná. Jak říct mojím rodičům že čekám dítě jsem nezkušená :( je mi 18 let a s ptitelem plánujeme budocnost. A budu se k němu stehovat. A přítel už to ví že jsem tehotna. Ale nevím jak to říct rodičům :( :oops:

Přečtěte si článek: Jak oznámit těhotenství

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5425 příspěvků 04.04.18 06:13

Mami, tati jsem těhotná. Co jiného jim chceš říct? Určitě máte s přítelem finanční rezervu, oba určitě pracujete, budete mít společný byt. Takže dítě bude vaše starost a nebudete potřebovat finanční ani jinou podporu. Tak proč by to mělo rodičům vadit?

vokishka
Extra třída :D 11902 příspěvků 04.04.18 06:18
@lachtanice86 píše:
Mami, tati jsem těhotná. Co jiného jim chceš říct? Určitě máte s přítelem finanční rezervu, oba určitě pracujete, budete mít společný byt. Takže dítě bude vaše starost a nebudete potřebovat finanční ani jinou podporu. Tak proč by to mělo rodičům vadit?

To určitě. Vždyť v tom věku už má určitě skončenou školu, dobrou práci, takže bude mít pěknou mateřskou. A jeji rodiče si budou jen hrát s vnouckem, žádné jiné okolní starosti.

Anonim007
Nováček 1 příspěvek 04.04.18 06:25

No skoro skončenou 3. měsíce ve škole este jsem na kadeřnici poslední ročník

karkarka
Ukecaná baba ;) 2224 příspěvků 04.04.18 06:29

@lachtanice86 a ted tu o cervene karkulce…

Denisa56
Kelišová 5474 příspěvků 04.04.18 06:40
@Anonim007 píše:
No skoro skončenou 3. měsíce ve škole este jsem na kadeřnici poslední ročník

A přítel je na tom jak? Kolik mu je? Je uže ve věku a v situaci, kdy dokáže zabezpečit rodinu? Vaši ho znají? Jestli ano, tak jim to znamte společně a zároveň nastiňte, jak budete žít a že to zvládnete. Jestli ne a přítel je ještě maldý ucho, tak jim to napřed řekni sama a nasyp si popel na hlavu. Protože v tom případě bys rodičům asi existenčně zůstala na krku i s dítětem. A na to oni budou potřebovat čas, aby se s tím vyrovnali. Ale hlavně to oznámení neodkládej a řekni to co nejdřív.

Petruna21
Echt Kelišová 9782 příspěvků 04.04.18 06:53

Normálně jsem těhotná :lol:

truelly
Závislačka 2605 příspěvků 04.04.18 06:58

Tak vždyť máš na výběr několik možností…adopce, babybox nebo potrat. Pokud se dítě rozhodnete si nechat, hlavně dodělej ucnovsky list. Rodiče asi budeš mít mladé v pracovním procesu, takže s hlídáním moc nepočítejte, pokud máš ještě mladší sourozen ce, tak ani s finanční podporou od nich. Hlavně ať se na tebe přítel nevykašle ty nezůstaneš rodičům na krku i s dítětem :?
Hodně štěstí. Budete ho potřebovat, Ty i Tvé dítě. To je holt daň za to, žes začala brzy se sexem, protože plánované to nejspíš nebylo, co? :lol:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61877 příspěvků 3 inzeráty 04.04.18 07:08
@truelly píše:
Hodně štěstí. Budete ho potřebovat, Ty i Tvé dítě. To je holt daň za to, žes začala brzy se sexem, protože plánované to nejspíš nebylo, co? :lol:

Tak v 18 mi zas až tak brzo na sex nepřijde… spíš ta ochrana asi za moc nestála :think:

lachtanice86
Kelišová 5425 příspěvků 04.04.18 07:08

@karkarka @vokishka předpokládala jsem že ta ironie z toho bude zřejmá. A pokud si upichla dítě a nic nemá, její problém.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 04.04.18 07:15
@lachtanice86 píše:
@karkarka @vokishka předpokládala jsem že ta ironie z toho bude zřejmá. A pokud si upichla dítě a nic nemá, její problém.

Jak nic nemá? Má mimíska! A miminko je co? Nejvíc! :srdce: :mrgreen: :pankac:

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 04.04.18 07:34

Bože, denní dávka jedovatých příspěvků splněna? Už jste spokojené po ránu, jaký to je pocit si kopnout?
Přej a bude ti přáno… :potlesk:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 04.04.18 07:37

Hlavne si priprav konkretni predstavy o te planovane budoucnosti. Zcela jinak by se mne prijmal tento fakt od ditete, ktere prijde s tim, ze muz ma prijem takovy, mate spoctene vydaje v takove vysi, ty budes mit narok na rp v takove vysi, skolu si planujes dodelat tehdy a tehdy… nez od ditete s verzi „mame se radi, nic budeme spolu zit, kde na to vezmeme, netusime“…

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 04.04.18 07:38

Jinak zakladatelko, běž nejprve za jedním z rodičů, která ti je bližší, máte lepší vztah, pokud to jsou oba tak super. Já bych šla třeba nejprve za mamkou, a řekni, že víš, že to není ideální, že to s přítelem zvladnete, že školu stihneš dodělat a snad to pochopí.

dickys
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 04.04.18 07:46

Já když jsem to mojí mamce oznamovala ve 27 letech, tak jsem stejně dostala vynadano, nevím, co by dělala říct jí to v 18 :) Asi ta reakce nebude úplně pozitivní, ale nejsi první ani poslední mladá tehule… Dřív to bylo naprosto normální, že v posledním ročníku střední byla třetina holek s břichem. Každopádně bude fajn přijít rovnou s návrhem, jak to budete s přítelem řešit - finance, bydlení…, to vyzní hned líp.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama