Reklama

Tchyně manipulátorka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cestovatelka11
Kecalka 165 příspěvků 05.04.18 11:15
tchýně manipulátorka

Dobré poledne, chtěla bych se zeptat jak jste řešili tchýni která chce s každým manipulovat a plete do věcí po kterých jí prd je? Já ji momentálně nemohu přijít na jméno a to z důvodu toho že jsme ji v 6tt oznámili že jsem těhotná- její třetí vnouče, naše první.
reakce že jsem těhotná super a pak začala manipulace, že by bylo super to říct babičce na oslavě narozenin 75 za 2 týdny( 8tt) řekli jsme ji že to říkat nechceme, že to je malé a že se to nemá říkat. na oslavě narozenin na přítele nastoupila 2× + na mě jednou proč to jako neřekneme, nebyla vůbec taktní-kolemsedícím došlo o co jde, nebo minimálně věděli jak nás do něčeho nepříjemně tlačí. Celý zbytek oslavy pak seděla a probodávala přítele očima a on když ji řekl ať toho nechá, tak ta slepice hodila prdelí a hnusně řekla že je její syn a že ji musí poslouchat!!… Nechtěla jsem babičce kazit oslavu, tak jsem to neřešila, ale pak mě dorazilo že nechala do narozeninového přání napsat, že všechno nejlepší atd atd a k tomu malé překvapeníčko a na to konto se rozběhla debata kdo je z té oslavy těhotný… :zed: :zed: :zed: (bylo to louhé příní co má vystihnout život oslavenkyně a tak se četlo nahlas předevšemi.
Vrcholem bylo, že příteli řekla, že to neřekl proto, že ho naši zpracovali! samozřejmě to je holý nesmysl, nechtěli jsme to říct že se to neříká a když tak proč před 40 lidma který pro mě byli i cizí. Hlavně jsme chtěli aby si babička užila oslavu a né, že ji vezmeme tu pozornost daného dne na sebe.
Doma jsem to celé obrečela a od té doby ji nemůžu přijít na jméno a přemýšlím jak to řešit dál… museli by jste vidět jak tam házela prdelí.. omlouvám se za sloh :)řešili jste někdo něco podobného a jak?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 05.04.18 11:17

Tak to nemáš říkat hned tak brzy ani tchýni.

cestovatelka11
Kecalka 165 příspěvků 05.04.18 11:18

Přítel chtěl a já blbka souhlasila… :zed: :zed:

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 05.04.18 11:21

No, neměla si to říkat ani jí. U druhého už budeš chytřejší :) Nemyslím to špatně, akorát je opravdu lepší to říkat, až ti bude jedno ze to někdo vykeca :)

cestovatelka11
Kecalka 165 příspěvků 05.04.18 11:22

Jo, chytřejší budu, ale jak říkám, přítel si to přál a já byla blbá, myslela jsem si že to není taková slepice…

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 05.04.18 11:22

Tak ženská se ztrapnila no. Vy jste to sice nechtěli říkat, ale nakonec to bylo téma dne…měli jste to buď říct všem a nebo nikomu. Zbytečný tyátr.

nostress
Extra třída :D 12889 příspěvků 05.04.18 11:23
@cestovatelka11 píše:
Dobré poledne, chtěla bych se zeptat jak jste řešili tchýni která chce s každým manipulovat a plete do věcí po kterých jí prd je? Já ji momentálně nemohu přijít na jméno a to z důvodu toho že jsme ji v 6tt oznámili že jsem těhotná- její třetí vnouče, naše první.
reakce že jsem těhotná super a pak začala manipulace, že by bylo super to říct babičce na oslavě narozenin 75 za 2 týdny( 8tt) řekli jsme ji že to říkat nechceme, že to je malé a že se to nemá říkat. na oslavě narozenin na přítele nastoupila 2× + na mě jednou proč to jako neřekneme, nebyla vůbec taktní-kolemsedícím došlo o co jde, nebo minimálně věděli jak nás do něčeho nepříjemně tlačí. Celý zbytek oslavy pak seděla a probodávala přítele očima a on když ji řekl ať toho nechá, tak ta slepice hodila prdelí a hnusně řekla že je její syn a že ji musí poslouchat!!… Nechtěla jsem babičce kazit oslavu, tak jsem to neřešila, ale pak mě dorazilo že nechala do narozeninového přání napsat, že všechno nejlepší atd atd a k tomu malé překvapeníčko a na to konto se rozběhla debata kdo je z té oslavy těhotný… :zed: :zed: :zed: (bylo to louhé příní co má vystihnout život oslavenkyně a tak se četlo nahlas předevšemi.
Vrcholem bylo, že příteli řekla, že to neřekl proto, že ho naši zpracovali! samozřejmě to je holý nesmysl, nechtěli jsme to říct že se to neříká a když tak proč před 40 lidma který pro mě byli i cizí. Hlavně jsme chtěli aby si babička užila oslavu a né, že ji vezmeme tu pozornost daného dne na sebe.
Doma jsem to celé obrečela a od té doby ji nemůžu přijít na jméno a přemýšlím jak to řešit dál… museli by jste vidět jak tam házela prdelí.. omlouvám se za sloh :)řešili jste někdo něco podobného a jak?

Předně byla chyba říkat to jí. Ale stalo se. Do budoucna jste poučeni, že takové osobě, která neumí respektovavt soukromé sdělení, a nebere ohledy na vaše přání ohledně intimních a důvěrných záležitosti, se nic prostě neříká. Podstatné je, že manžel stojí na tvojí straně. Taky si myslím, že babička si měla užít svoje narozeniny. Každopádně chování tvojí tchýně vykazuje známky manipulace. Do budoucna si s ní asi ještě užijete.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 05.04.18 11:23
@cestovatelka11 píše:
Jo, chytřejší budu, ale jak říkám, přítel si to přál a já byla blbá, myslela jsem si že to není taková slepice…

no samozřejmě jako vždycky může za to chlap. :nevim: :hug: :mavam:

rébi
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 05.04.18 11:23

My to říkali tak až ve 4-5 měsíci a po oznámení 3.těhotenství tchýni jsme dostali pěknou sodu… Takže kdybych náhodou ještě někdy byla těhotná, tak to tchýni oznámíme až po narození dítěte… :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 05.04.18 11:23

Tak zase on se chtěl pochlubit svojí mámě, ona se chce pochlubit všem ostatním. Není to zas taková tragedie. Poučení pro příště.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 11:24

@cestovatelka11 anonymně, protože je to osobní. Moje tchýně je skvělá, ale co popisuješ, to je bohužel moje máma. Asi to není, co chceš slyšet, ale jediné řešení po létech bojů bylo omezit styk úplně na minimum. Je tvoje tchyně jinak úplně normální, nebo máš před každou její návštěvou kopřivku? Pokud je v pohodě, nechala bych to být a důležité info bych jí pro příště neříkala. Maximálně bych jí ublíženě pěkně do očí vytkla, že mě její jednání hodně zklamalo, že jsme jí věřili a ona nedokázala udržet tajemství. Někdy pomůže jen úplně stejná ukřivděnost a ublíženost, na argumenty tihle lidé většinou neslyší.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 2 inzeráty 05.04.18 11:26

@cestovatelka11 tchyně asi celkove bude pěkná drbna a ráda je středem pozornosti :nevim: Ted už s tim nic neuděláš.
My to řekli rodičům az v cca 15tydnu a v práci a kamaradum taky tak nějak.
Do te doby jsme to věděli jen my dva s partnerem a to je tak asi idealni počet a složení lidí :D

elen-ka
Extra třída :D 11910 příspěvků 9 inzerátů 05.04.18 11:29

@cestovatelka11 pokud je tchýně manipulátorka, nauč se ji říkat věci, které jsou ti jedno, že pošle dál a také, že je použije proti tobě. Informaci o dítku jste říkat takto brzy neměli, to už víte. Pokud se nechceš nechat psychicky zničit, doporučuji ti naučit se s ní jednat a zároveň třeba i omezit kontakt.

Marcam
Závislačka 4888 příspěvků 05.04.18 11:36

Takovéhle babě neříkej žádné své soukromé věci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 11:39

@cestovatelka11 ani nevíš, jak to chápu.. u první dcery jsme to tchýni řekli, když jsem byla v 8tt, ona nás seřvala jak dva parchanty ze jsme se ještě nevzali a už čekáme dítě, kam pospichame, ze máme čas (já 23, přítel 28..), první vnouče bylo vlastně to nejhorší co ji potkalo, ale začala to vyprávět na potkání všem, ze čekáme dítě a jsme vlastně pitomi… u druhé jsme ji to řekli v 12 tydnu, reakce opět stejná jen s tím rozdílem ze řekla “bůh ví s kým si toho parchanta pořídila a teda si tím chce jen udržet..” měla jsem co dělat se udržet, abych ji jednu nevrazila… a teď čekáme třetí, jsem v 23 tydnu a tchyně to ví týden, opět se snaží organizovat mi život, trosku jsem si vycitala ze jsem se podkecla, muž ji to chtěl po zkušenostech s ni zapirat až do porodu… :mrgreen:

Tchýni si bohužel nevyberes, ale nezijes s ni, a pokud za tebou stojí přítel/manžel, tak vás nemůže rozhazet..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama