Tchýně psychopat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 09:43
Tchýně psychopat

Moje tchýně má zvláštní školu a to je vše. Přítel vychovala babička, tchýně byla v diagnostickém ústavu a pak utekla a žila někde v Polsku než se vratila a dala do kupy.
Ale pořád je divná. Dělá naschvály a ničí vztahy v rodině. Švagrové rozstrihala halenku, schovala boty. Pak proti ní postvala jejího manžela, řekla mu kde si schovává peníze a že ji viděla platit za nějakeho chlapa oběd :roll: prostě si patologicky vymyslí a lže a dělá ji to radost. Své sestře zas donášela na jejího chlapa, že se baví před práci s kolegyní a že ji určitě bral k nim domů. Mému muži, synovi, říkala ať si užívá života a je mi nevěrný, fotila si mě potají nenalicenou a ukazovala kamarádkám jakou má ošklivou snachu prý :roll: nebo napsala „dopis“ ručně moji sousedce že ji nenávidím a má ošklivé děti :nevim: ;) jednou jsme našla ve schránce i…ho.. :roll: přítel za ni nechodí, já už vůbec, ale bydlí ve stejném městě
Myslíte že by pomohlo stěhování pryč aspoň 20km? Nebo co mam dělat :pocitac: když na ni uderim tam brečí že ona to neudělala a že ty pomluvy tak nemyslela :pocitac:

Reakce:
Uživatel je onlineyasmine5
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 02.02.19 09:54

Když přidáš za tu 20 ještě jednu nulu, tak třeba jo :palec:

Halamka
Závislačka 3881 příspěvků 02.02.19 09:55

Co je to ta lidi? Já mám tchýni hodně divnou a myslela jsem, že hůř být nemůže. :mrgreen:
Asi bych se odstěhovala, ale spíš dál, bez 20km.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 09:59

@Halamka jo ani mi nemluv :lol: bývalá tchýně měla 60 a byla skvělá, tahle má 47 a :zed: :zed:

Tunrida
Hvězda diskuse 48935 příspěvků 02.02.19 10:03

Tak primárně si myslím, že je tchýně zřejmě nějak nemocná. Nicméně ano, rodinu bych od ní držela dál a aplikovala jenom nějaké návštěvy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 10:03

A to neříkám jak poznala meho otce tak se mě ptala jestli je věrny a sahala mu na stehno před mou mámou :roll: táta ji odstrčil jestli je blbá :nevim:

Heivka
Závislačka 3624 příspěvků 02.02.19 10:06

Ona bude nejspíš nemocná, takhle má můj muž jednu babičku, je schizofrenní a nebezpečná, už několikrát byla zadržena policií, dali jí do ochranné léčby, tam jí nacpou léky a propustí do domácího léčení a one se dál léčit odmítá, dokud jsme neměli děti tak jsme se s nimi občas viděli, ale po narození syna jsme se rozhodli že dokud se nebude léčit tak svoje pravnoučata neuvidí, je to smutné ale nedovolím aby viděly ty scény co ona provádí, jediné štěstí je že neví kde bydlíme takže k nám neleze. Ono by asi stačilo se přestěhovat v rámci jednoho města a zařídit aby neměla vaší novou adresu. Je to hrozně těžké násilně nikoho léčit poslat nemůžete a oficiální místa to neřeší dokud někoho těžce neporaní nebo nezabije :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 10:09

@Heivka jojo ona to samé lečbu odmítá :nevim: její syn ji ale má rád, pořád je to máma :pocitac: takže adresu mít bude :andel: v rámci města

Heivka
Závislačka 3624 příspěvků 02.02.19 10:16
@Anonymní píše:
@Heivka jojo ona to samé lečbu odmítá :nevim: její syn ji ale má rád, pořád je to máma :pocitac: takže adresu mít bude :andel: v rámci města

Tak pokud jí má rád může ji navštěvovat u ní, takhle to dělá manžel i když je bába hrozná tak pořád je to jeho babička a cítí vůči ní morální povinnost pomoct když je třeba. Ale zase má natolik rád mě a naše děti že chápe že styk s ní je pro nás velmi zatěžující tak jí netahá k nám. Zkusila bych se s chlapem domluvit takhle, ať se s ní stýká ale u ní a bez vás.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 02.02.19 10:30

Odstehovat a nerikat kam. Nerikat ulici, nic. Snad zbytek rodiny je normalni a nenabonzujou vas. Btw hlavne bych se bala, aby ji nejrablo jeste vic a nekomu ublizi. Tyhle veci kdyz se nahlasi doktorovi, tak s tim fakt nikdo nic neudela? :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 10:33

@Heivka to máte dobře vyřešeno :potlesk: přítel k ni nechodí tak se cpe k nám a nechápe že ji nemusím :roll: ani ji nějak neodepisuju , dokonce chce semnou jet někam na výlet

Lalelale
Závislačka 3542 příspěvků 02.02.19 14:28

Nechápu, že jí vidas. Utla bych s ní veškerý kontakt a nesměla by mi přes práh, natož aby si mě mohla potají vyfotit. Manžel, pokud po takové společnosti touží, at si ji vida sám. Podle mě je baba nějak narušená, s tím nic neuděláš. Ale nemusíš si to nechat líbit

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 02.02.19 19:16
@Lalelale píše:
Nechápu, že jí vidas. Utla bych s ní veškerý kontakt a nesměla by mi přes práh, natož aby si mě mohla potají vyfotit. Manžel, pokud po takové společnosti touží, at si ji vida sám. Podle mě je baba nějak narušená, s tím nic neuděláš. Ale nemusíš si to nechat líbit

Moje řeč

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >