Tchýně poslouchá za dveřmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 13:34
Tchýně poslouchá za dveřmi

No dobrý den :roll:
Bydlíme ve věžáku naproti tchýninému a v 12 patře. V našem věžáku bydlí na 2 patře její bratr tudíž má klíče od vchodu
Tchýně je trapná a zcela bezcharakterní. U svého bratra je denně, stejně tak chtěla chodit i k nám než jsem ji dala najevo že o to fakt nestojím a proč taky. Pomlouvá sveho bratra, pomlouvá jeho ženu ale do očí je miláček. To samé u mě, myslí si že nevím ze mě pomlouvá. Když je v baráku, tak mi sousedka řekla že ji přistihla s uchem na našich vchodových dveřích :roll: no a jednou jsme se hádali a ona si to za dverma nahrávala a pak to pouštěla udajne bratrovi a měla z toho radost :poblion: ale tvrdí mi jak mě má ráda a všechno, to určitě :zed: partner řekl máme svoje, ale sousedka mi říkala že stala nedávno zas dále v chodbě aby se na ni nepřišlo a poslouchala
No hrozný :nevim: ona je celkově vadná, baví se jen o sexu a chlapech a o tom jak jsou všichni ostatní hrozní a hloupí a
jen ona je hvězda. Jednou mi před dveře přinesla svoje podvazky a měla z toho strašnou srandu se svou kamarádkou. odstěhovat se není kam, protože v rámci města se tchýně zmínila že by se odstěhovala blíž k nám aby neměla syna daleko :roll: je to strašný, myslím že nám to jednou zničí vztah pokud neodejdem jinam :cert:. můj chlap je sice fajn, ale asi nechci bydlet ve stejném městě s takovou babou :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13745 příspěvků 01.02.19 13:36

a ty vůbec nepomlouváš ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 13:38

@ka2ka já jí nikde nepomlouvám, a to že sem píšu anonymně jak se věci mají a co mám dělat, je přece účel eMimina :roll:

Rive
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 01.02.19 13:38

A co stěhování do jiného města? Jak se k tomu staví partner?

Lalelale
Závislačka 3482 příspěvků 01.02.19 13:39

Celá historka mi přijde silně přitažená za vlasy. Odstěhujte se. Jakmile se odstěhujete, tak se tchýně i její bratr přestěhují do stejného paneláku, aby vás mohli chodit špěhovat? Asi ne :) Jinak vzhledem k tomu, že je to naprostý cvok a i tvůj muž jí má dost, jak by se vůbec dozvěděla, kde bydlíte?

drakulova.stara
Stálice 52 příspěvků 01.02.19 13:39
@ka2ka píše:
a ty vůbec nepomlouváš ;)

Nepřijde ti že je velkej rozdíl, když se někdo anonymně svěří na netu a když tě někdo šmíruje za dveřma, ještě to náhrává a pak to ještě za tepla roznese kde se dá?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 13:40

@Rive nechce do jiného města
Je sice fajn, ale já jsem zralá na psycholožku. Možná se i odstehuji nakonec sama :andel:

drakulova.stara
Stálice 52 příspěvků 01.02.19 13:40

:) Odstěhujte se, mlžte kam přesně a máte pokoj :)

smurfka
Vesmírná mluvilka 30284 příspěvků 01.02.19 13:41

kupte si bezpečností dveře…přes ne nejde slyšet lautr nic..
já ani neslyším když na nás někdo klepe..( musí zvonit )…
pokud ti jde jen o to poslouchání…jinak bych si ji domu nezvala, a mluvila s ní jen o bezpečných tématech..ostatní přešla, ingorovala

ka2ka
Extra třída :D 13745 příspěvků 01.02.19 13:44
@Anonymní píše:
@ka2ka já jí nikde nepomlouvám, a to že sem píšu anonymně jak se věci mají a co mám dělat, je přece účel eMimina :roll:

nic nedělej tebe i tvojí tchýni všichni znají takže si snadno udělají obrázek :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 13:45

@Lalelale paní, bohužel přitažené to není a spíše jsem nevypsala všechno
Tchýně bydlí naproti, její bratr v našem domě
Ten by se nestěhoval, ona ano,za nama

Lekninka91
Extra třída :D 10519 příspěvků 01.02.19 13:46

To je ale fíčovina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30284 příspěvků 01.02.19 13:47
@Anonymní píše:
@Lalelale paní, bohužel přitažené to není a spíše jsem nevypsala všechno
Tchýně bydlí naproti, její bratr v našem domě
Ten by se nestěhoval, ona ano,za nama

ty dveře vás budou stát mín než stěhování..a můžete se hádat jak chcete..nepujde slyšet nic a tchýni to přestane bavit..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 13:47

:zed: muž ji teda řekl že ať zkusí se stěhovat za náma :lol: ale ona si udělá svoje stejně , pokud se odstěhujemw

ka2ka
Extra třída :D 13745 příspěvků 01.02.19 13:52
@drakulova.stara píše:
Nepřijde ti že je velkej rozdíl, když se někdo anonymně svěří na netu a když tě někdo šmíruje za dveřma, ještě to náhrává a pak to ještě za tepla roznese kde se dá?

upřímně nevěřím tomu za mě troll

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >