Jak daleko by dle vás měla bydlet tchyně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 13:03
Jak daleko by dle vás měla bydlet tchýně?

Dle mě hodná tchýně 5 km, zlá 500 km a optimalka je asi 20 km :palec: co myslíte

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 31.01.19 13:05
@Anonymní píše:
Dle mě hodná tchýně 5 km, zlá 500 km a optimalka je asi 20 km :palec: co myslíte

A co vlastní matka?

Lama Lama
Hvězda diskuse 50762 příspěvků 4 inzeráty 31.01.19 13:06

Líbilo se mi jedno pravidlo, že musí bydle tak daleko, aby k tobě nezvládla každý den dojet na kole a zároven ne tak daleko, aby u tebe musela přespat, když má přjet na návštěvu.

Irinka0210
Závislačka 4629 příspěvků 31.01.19 13:09

Já mám tchyni 1000 km - takže jí vidím tak dvakrát do roka a bohatě to stačí :D

Kakika
Neúnavná pisatelka 15172 příspěvků 31.01.19 13:09
@Lama Lama píše:
Líbilo se mi jedno pravidlo, že musí bydle tak daleko, aby k tobě nezvládla každý den dojet na kole a zároven ne tak daleko, aby u tebe musela přespat, když má přjet na návštěvu.
:lol: :lol:
@Anonymní píše:

Moje bydlí cca 25 metrů a pohoda. Manželova 200km. Muž říká, že někdy je to ještě málo, ale já mám svoji maminku ráda 8) On vlastně taky, jen je na něj moc energická a správně praštěná :lol:

elen-ka
Extra třída :D 12934 příspěvků 17 inzerátů 31.01.19 13:14
@Anonymní píše:

je jedno, zda tchýně či moje mamka, ale pokud se vzájemně respektujeme, chováme se k sobě slušně i přes to, že máme jiné názory na život, tak klidně vedle v baráku. Pokud nebude mezi námi respekt a úcta, tak co nejdále.

Do-not-touch
Závislačka 3231 příspěvků 31.01.19 13:14

Vzhledem k tomu, že moji tchýni nezajímam ani já, ani vnoučata, tak je mi jedno, kde žije ;)
Rozumná fajn tchyne klidně přes ulici, jedině bydlet v jednom domě by mi vadilo.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 31.01.19 13:14

Tak snad se toho, holky, budete držet i u vlastních dětí a budete dostatečně daleko, abyste neobtěžovaly :palec:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 31.01.19 13:15
@elen-ka píše:
je jedno, zda tchýně či moje mamka, ale pokud se vzájemně respektujeme, chováme se k sobě slušně i přes to, že máme jiné názory na život, tak klidně vedle v baráku. Pokud nebude mezi námi respekt a úcta, tak co nejdále.

Souhlasím. Ale ono se tu často dělí vlastní máma a tchýně.

elen-ka
Extra třída :D 12934 příspěvků 17 inzerátů 31.01.19 13:16

Bydlení v jednom domě/bytě bych nechtěla ani s tchýní ani s mou mamkou a to ať jsou jakékoliv.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2464 příspěvků 31.01.19 13:20

Správná tchyně by měla být nasypaná v urně. ;)

elen-ka
Extra třída :D 12934 příspěvků 17 inzerátů 31.01.19 13:20
@Kfětoslava píše:
Souhlasím. Ale ono se tu často dělí vlastní máma a tchýně.

Já to nedělím. Vím, že pro manželovu mamku bude vždy blíže její dcera než já, ale to mě nevadí. Já mám také svou mamku, ke které mám blízko. Ale respekt, úcta a slušné chování je důležité pro všechny vztahy. Každý máme své zkušenosti, svou výchozí startovní životní situaci a proto každý z nás má jiné názory, ale umět respektovat jiný názor bez manipulace a citového vydírání je hodně důležité.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 31.01.19 13:25
@elen-ka píše:
Já to nedělím. Vím, že pro manželovu mamku bude vždy blíže její dcera než já, ale to mě nevadí. Já mám také svou mamku, ke které mám blízko. Ale respekt, úcta a slušné chování je důležité pro všechny vztahy. Každý máme své zkušenosti, svou výchozí startovní životní situaci a proto každý z nás má jiné názory, ale umět respektovat jiný názor bez manipulace a citového vydírání je hodně důležité.

Máš rozumný názor. Mně vadí tyhle prvoplánově nenávistné diskuze o tchýních. Já třeba s tchýní vycházím lépe než s mámou. Ale i kdyby to bylo nastejno, vždy budu brát, že tchýně je máma manžela, kterého miluji, kterého dobře vychovala a je to babička mých dětí. Nevkusné vtipy a narážky na tchýně mi vadí. Samozřejmě, že jsou i tchýně, se kterými nejde vyjít, ale takových je spousta i matek, sousedů, kolegů v práci atd. Mělo by se to dělit dle každého člověka a tchýně by neměla být synonymum čarodějnice, jak některé bezchybné maminky to zde rády prezentují.

Příspěvek upraven 31.01.19 v 13:26

Jennifer99
Povídálka 24 příspěvků 31.01.19 13:25

Já mám mamku 20 km ale i tchýni 17 a jsem spokojená nadmíru :?

Lalelale
Závislačka 3556 příspěvků 31.01.19 13:34

Je mi to jedno, tchýni mám ráda. Jen bych nechtěla, aby třeba bydlela vyloženě vedle nás, tchýně je typ, co by asi pořád chtěl být u nás. Momentálně bohužel bydlí 1500 km daleko a občas bych s ní chtěla jít třeba na nákupy nebo kafčo :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >