Opilá babička hlídala dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 11:20
Opilá babička hlídala dítě

Dobrý den, potřebovala bych radu a možná i jiný pohled na věc. Jak v tématu, babička (moje tchyně) hlídala opilá mého skoro 2 leteho kluka. Nebylo to poprvé co ho hlidala ve stavu že byla trošku opilá, vždy jsem to nechala být ale tentokrát skoro neustálá na nohou a nemohla se vyjádřit co vlastně chce. Vyhodila jsem jí z bytu. Tchyně má psychické problémy a nechce si přiznat že opilá byla, že to bylo jen práškama které bere. Tomu jí nevěřím proto že to s ní táhlo jako ze sudu. U nás se ne opila, šla s klukem k sobě domu a tam nejspíš něco vypila. Samozřejmě by chtěla hlídat ale já s tím nesouhlasím. Manžel by chtěl jí dát druhou šanci ale já jí prostě nevěřím. Spoustu let už hlídá dětí sousedům i nikdy se žádnému nic nestálo a to kolík krát hlídala i když nebyla úplně střízlivá. Daly by jste druhou šancí?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Keyllah
Extra třída :D 10704 příspěvků 29.01.19 11:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, potřebovala bych radu a možná i jiný pohled na věc. Jak v tématu, babička (moje tchyně) hlídala opilá mého skoro 2 leteho kluka. Nebylo to poprvé co ho hlidala ve stavu že byla trošku opilá, vždy jsem to nechala být ale tentokrát skoro neustálá na nohou a nemohla se vyjádřit co vlastně chce. Vyhodila jsem jí z bytu. Tchyně má psychické problémy a nechce si přiznat že opilá byla, že to bylo jen práškama které bere. Tomu jí nevěřím proto že to s ní táhlo jako ze sudu. U nás se ne opila, šla s klukem k sobě domu a tam nejspíš něco vypila. Samozřejmě by chtěla hlídat ale já s tím nesouhlasím. Manžel by chtěl jí dát druhou šanci ale já jí prostě nevěřím. Spoustu let už hlídá dětí sousedům i nikdy se žádnému nic nestálo a to kolík krát hlídala i když nebyla úplně střízlivá. Daly by jste druhou šancí?

ne. Pokud sama nepřizná, že má problém a chce s tím něco dělat. Nemá náhled ani sebereflexi a je jen otázkou štěstí, že se doposud něco nestalo.

Bibi22
Nováček 1 příspěvek 29.01.19 11:24

Nikdy bych nedala své dítě na hlídání nikomu kdo chlastá :( nikdy. Vzdyť to dítě může ohrozit na zivote..

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12279 příspěvků 29.01.19 11:24

Ne.

kristyn.g
Závislačka 3014 příspěvků 29.01.19 11:27

Dala bych druhou šanci až by bylo dítě dost velké aby se o sebe umělo postarat samo. Jinak ne. A když by tvrdila že prášky tak bych řekla že tedy bohužel v takovém stavu dítě hlídat nemůže když je pod praskama

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33919 příspěvků 1 inzerát 29.01.19 11:27

No úplně za prvé, v době, kdy každý druhý zobe antidepresiva či šňupe koks, což mu těžce ovlivňují chování a reakce, tak vyčítat někomu pár panáků mi přijde téměř směšné. No ano, za druhé, není to dobré, když někdo pije a kdybych věděla, že někdo v okolí má takový problém nebo berličku k řešení problémů, zkusila bych s ním promluvit, případně poslat někam na terapii. To jste zkoušeli? Že by tchyně začala docházet na nějaké ambulantní léčení? Řekla bych jí to asi dost razantně, že má problém a bojím se jí svěřit dítě do péče. Šanci bych jí nejspíš dala. Nic vám záměrně neprovádí, pokud se bude snažit nepít aspoň v době, kdy hlídá dítě, tak bych byla nejspíš v klidu. A pomoct bych se jí snažila určitě.

kruel
Kecalka 366 příspěvků 29.01.19 11:29

No asi nedala. Jako moji rodiče si taky dali v létě na zahrádce pivo a přitom hlídali vnoučata, která si tam hrála na písku a tak (5 leté a víc), ale jedno pivo ještě neberu jako tragédii a oba rodiče byli při smyslech. Jestli už se tvá tchýně motala a vyloženě to „přepískla“ a padala, dítě bych ji ted asi nedala :think: Pozorovala bych jak se to bude vyvíjet dál a zda se tchyně zlepší a opravdu u ní uvidím že se snaží. Pak bych dítě na hlídaní dala…

Jeanny21
Kecalka 188 příspěvků 29.01.19 11:30

Ne, taky mě hlídávala přiopilá babička, naši mě tam nedávali. Pak babička měla rakovinu, vylízala se z toho a už si nedá ani sklenku vína.

Keyllah
Extra třída :D 10704 příspěvků 29.01.19 11:30
@Tiger-lily píše:
No úplně za prvé, vdobě, kdy každý druhý zobe antidepresiva či šňupe koks, což mu těžce ovlivňují chování a reakce, tak vyčítat někomu pár panáků mi přijde téměř směšné.No ano, za druhé, není to dobré, když někdo pije a kdybych věděla, že někdo v okolí má takový problém nebo berličku k řešení problémů, zkusila bych s ním promluvit, případně poslat někam na terapii. To jste zkoušeli? Že by tchyně začala docházet na nějaké ambulantní léčení? Řekla bych jí to asi dost razantně, že má problém a bojím se jí svěřit dítě do péče. Šanci bych jí nejspíš dala. Nic vám záměrně neprovádí, pokud se bude snažit nepít aspoň v době, kdy hlídá dítě, tak bych byla nejspíš v klidu. A pomoct bych se jí snažila určitě.

8o jakože vyčítat babičce, že hlídá opilá je téměř směšné? :roll: ježiš, kde to žiješ, že u vás každý druhý zobe antidepresiva nebo šňupe koks? vážně nevidíš rozdíl mezi tím, když někdo bere pod lékařským dohledem antidepresiva a chlastá?

Extra třída :D 12279 příspěvků 29.01.19 11:31

@Tiger-lily par panaku během hlídání dítěte není směšné ale na přesdržku.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 14089 příspěvků 29.01.19 11:35
@Anonymní píše:
Dobrý den, potřebovala bych radu a možná i jiný pohled na věc. Jak v tématu, babička (moje tchyně) hlídala opilá mého skoro 2 leteho kluka. Nebylo to poprvé co ho hlidala ve stavu že byla trošku opilá, vždy jsem to nechala být ale tentokrát skoro neustálá na nohou a nemohla se vyjádřit co vlastně chce. Vyhodila jsem jí z bytu. Tchyně má psychické problémy a nechce si přiznat že opilá byla, že to bylo jen práškama které bere. Tomu jí nevěřím proto že to s ní táhlo jako ze sudu. U nás se ne opila, šla s klukem k sobě domu a tam nejspíš něco vypila. Samozřejmě by chtěla hlídat ale já s tím nesouhlasím. Manžel by chtěl jí dát druhou šanci ale já jí prostě nevěřím. Spoustu let už hlídá dětí sousedům i nikdy se žádnému nic nestálo a to kolík krát hlídala i když nebyla úplně střízlivá. Daly by jste druhou šancí?

Nedala.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 14089 příspěvků 29.01.19 11:36
@Tiger-lily píše:
No úplně za prvé, v době, kdy každý druhý zobe antidepresiva či šňupe koks, což mu těžce ovlivňují chování a reakce, tak vyčítat někomu pár panáků mi přijde téměř směšné. No ano, za druhé, není to dobré, když někdo pije a kdybych věděla, že někdo v okolí má takový problém nebo berličku k řešení problémů, zkusila bych s ním promluvit, případně poslat někam na terapii. To jste zkoušeli? Že by tchyně začala docházet na nějaké ambulantní léčení? Řekla bych jí to asi dost razantně, že má problém a bojím se jí svěřit dítě do péče. Šanci bych jí nejspíš dala. Nic vám záměrně neprovádí, pokud se bude snažit nepít aspoň v době, kdy hlídá dítě, tak bych byla nejspíš v klidu. A pomoct bych se jí snažila určitě.

Každý druhý? 8o

Keyllah
Extra třída :D 10704 příspěvků 29.01.19 11:38
@Russet píše:
Každý druhý? 8o

takže buď já nebo ty? :mrgreen: zvláštní, nás je doma 10 a ani jeden ani antidepresiva ani koks neužívá, asi jsme nějací divní :think:

Extra třída :D 12279 příspěvků 29.01.19 11:41

@Keyllah tak hlavně mne je celkem fuk kolik lidí šňupe koks nebo chlasta. Ale moje dítě proste bude hlídat osoba strizliva a zodpovědná. Vůbec nechápu, jak nekdo muze obhajovat opilou ženskou Starající se o dítě tím, ze oproti fetu je par panaku banalita

free333
Generální žvanilka 22021 příspěvků 29.01.19 11:44
@Tiger-lily píše:

V naší široké rodině nikdo AD nebere a ani nešnupe koks, takže předpokládám, že vaše rodina to dotahuje za ostatní :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >